• 1/5
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5 Ocean Formula Logo
 • 5/5
 • 1/5
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5 Ocean Formula Logo
 • 5/5

Regenerační gelový krém po opalování Sensitive Relief

5.0
1 recenzí
Okamžitě zklidňuje pokožku, snižuje poškození pokožky slunečním zářením
Vhodný pro všechny typy pokožky, citlivou pokožku a pokožku se sklony ke slunečním alergiím
Pro obličej a tělo

Péče po opalování pro obličej i tělo. Pro citlivou pokožku a pokožku se sklonem ke sluneční alergii. Zklidňuje sluncem namáhanou pokožku.

Péče po opalování pro obličej a tělo. Vhodný pro všechny typy pokožky, citlivou pokožku a pokožku se sklony ke slunečním alergiím. Systém buněčné obnovy CELLULAR REPAIR kombinuje licochalcon A s kyselinou glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Eucerin Regenerační gelový krém po opalování Sensitive Relief

Okamžitě zklidňuje pokožku citlivou na sluneční záření nebo sluncem podrážděnou pokožku a snižuje její poškození vlivem slunečního záření.

Inovativní systém buněčné obnovy CELLULAR REPAIR zklidňuje sluncem namáhanou, podrážděnou pokožku díky licochalconu A, který neutralizuje volné radikály, a kyselině glycyrrhetinové, která stimuluje pokožce vlastní mechanismus na obnovu DNA pro zmírnění poškození pokožky způsobeného slunečním zářením.

Okamžitá a dlouhotrvající hydratace pokožky. Svěží a chladivý. Nemastný a nelepivý. S příjemnou parfemací. Vhodný pro děti od 3 let.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost na všech typech pokožky, i na citlivé pokožce a pokožce se sklonem ke sluneční alergii.

Použití

Použití

Před nanesením po opalovacího gelového krému pokožku šetrně omyjte

1. Mytí

Po pobytu na slunci váš obličej a tělo šetrně omyjte pomocí vhodného Eucerin mycího výrobku a vlažné vody. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku (netřete).

Zjistit více
Naneste dostatečné množství po opalovacího gelového krému

2. Péče

Naneste Eucerin Regenerační gelový krém po opalování Sensitive Relief v dostatečném množství na umytou pokožku po opalování. V případě potřeby naneste ještě jednou večer. 

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Hledáte výrobek, který zklidní sluncem namáhanou pokožku:

Eucerin Regenerační gelový krém po opalování Sensitive Relief pokožku zklidňuje a podporuje regeneraci sluncem namáhané pokožky. 

Vaše pokožka je citlivá a/nebo má sklony ke sluneční alergii:

Eucerin Regenerační gelový krém po opalování byl vyvinut speciálně pro vaši pokožku a klinické i dermatologické testy prokázaly, že je vhodný pro citlivou pokožku a pokožku se sklony ke sluneční alergii.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte opalovací přípravek na obličej a tělo a vaše pokožka má sklony ke sluneční alergii:

Vyzkoušejte Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 50+

Ingredience

Jak účinkuje

Oceam Formula Logo
*složení respektující oceány

EUCERIN Regenerační gelový krém po opalování se systémem buněčné obnovy CELLULAR REPAIR okamžitě zklidňuje sluncem namáhanou, podrážděnou pokožku díky licochalconu A, který neutralizuje volné radikály, a kyselině glycyrrhetinové, která stimuluje pokožce vlastní mechanismus na obnovu DNA pro zmírnění poškození pokožky způsobeného slunečním zářením. 

Přináší okamžité zklidnění a úlevu pokožce citlivé na sluneční záření, namáhané sluncem a se sklony ke slunečním alergiím s dlouhodobým účinkem. Snižuje poškození pokožky vlivem slunečního záření. Okamžitě zmírňuje napjatost pokožky. Zmírňuje pocit pálení pokožky. Působí proti zarudnutí. Okamžitě a dlouhodobě pokožku hydratuje. Svěží a chladivý. Nemastný a nelepivý. Příjemně se nanáší. Rychle se vstřebává. Příjemná parfemace. Vhodný pro děti od 3 let.

Často kladené otázky (3)

 • Jaké jsou příznaky sluneční alergie?

  Sluneční alergie jsou velmi časté, zejména u mladých žen a osob se světlou pokožkou. Nejčastější formou sluneční alergie je polymorfní světelná erupce (často označovaná zkratkou PLE). Mezi typické příznaky patří dráždivá vyrážka a zarudnutí pokožky, mohou se objevit také puchýře a pustuly. Příznaky se obvykle objevují den nebo dva po slunění a nacházejí se obvykle na spodní straně paží a na hrudníku - méně častěji se mohou objevit na pleti obličeje. 

  Mezi další sluneční alergie patří Acne Aestevalis (běžněji známé jako Mallorca akné). Příznaky Acne Aestevalis se velmi podobají polymorfní světelné erupci (PLE). Postihuje obvykle ženy mezi 25 a 40 let, u nichž se akné objevilo během puberty. 

  Více o těchto alergiích a jak pečovat o pokožku se sklonem ke sluneční alergii si můžete přečíst v článku Sluneční alergie: PLE a jiné.

 • Jak mohu v první řadě ochránit pokožku před namáháním sluncem?

  "Mírné sluneční záření je dobré pro naši celkovou pohodu, ale nechráněné a nadměrné vystavování slunečním paprskům může mít jak krátkodobé, tak dlouhodobé důsledky, mezi něž patří spálení, fotostárnutí (předčasné stárnutí pokožky způsobené sluncem) a dokonce rakovina kůže. 

  Základním krokem v péči o pokožku na slunci je zkrátit dobu vystavování vaší pokožky a pokožky vašeho dítěte slunečnímu záření a vždy používat odpovídající ochranu. A sluneční ochrana pleti obličeje by se měla stát součástí vaší pravidelné každodenní péče o pleť, neboť slunce může vaši pleť poškozovat i když se zrovna neopalujete na dovolené. 

  Zde je několik zlatých pravidel pro sluneční ochranu

  • Zvolte si výrobek, který byl vyvinut speciálně pro vaši pokožku se sklonem ke sluneční alergii a který jí poskytne potřebnou úroveň ochrany
  • Před sluněním naneste na pokožku v dostatečném množství a aplikaci pravidelně opakujte - zejména po plavání, pokud jste se zpotili nebo po sušení ručníkem - jen tak zachováte původní úroveň ochrany
  • Dbejte, abyste nevynechali žádnou oblast, která bude slunci odkryta
  • Nezapomeňte, že použití menšího množství významně snižuje úroveň ochrany
  • Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, a to i po použití sluneční ochrany  - pamatujte, že k poškození pokožky dochází ještě dříve, než je její spálení viditelné
  • Přílišné vystavování pokožky slunci představuje vážné zdravotní riziko
  • Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunci

  Více o tom, jak pečovat o pokožku na slunci si můžete přečíst ve článcích Vliv slunce na kůži: prevence a ochrana a Vliv slunce na dětskou pokožku. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o tom, jak bude vaše pokožka na slunci reagovat, nebo jakou úroveň ochrany byste měli používat, požádejte o radu dermatologa.

 • Potřebuje pokožka se sklony ke sluneční alergii zvláštní sluneční ochranu?

  Stejně jako citlivá pokožka má pokožka se sklony ke sluneční alergii oslabenou ochrannou bariéru, a proto je citlivější na dráždivé látky zvenčí. Jedním z těchto dráždivých podnětů je sluneční záření. Také některé chemické látky - jako jsou parfémy - mohou u citlivé pokožky se sklony ke sluneční alergii vyvolat reakci. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 50+ poskytuje pokožce se sklony ke sluneční alergii potřebnou vysokou úroveň ochrany. Obsahuje také antioxidanty, které pokožku zklidňují a posilují její vlastní systém ochrany proti volným radikálům vyvolaným UVA zářením, čímž pomáhá předcházet vzniku slunečních alergií.

5.0
1 recenzí *
1
0
0
0
0
 • Luc! 31.10.2019
  Skvely
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Po opalovani krasne upokoji pokozku. Aj ked bola zacervenana tak sa to pekne stiahlo. Super vec

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin