• 1/5
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5
 • 5/5
 • 1/5
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5
 • 5/5

Sprchový gel

400 ml

5.0
1 recenzí
Sprchový gel bez obsahu mýdla
Jemně pěnivé složení
Respektuje kožní mikrobiom

Udržuje obranyschopnost pokožky

Obnovující složky v kombinaci se systémem pH Balance pomáhají stabilizovat ideální pH pokožky, které plní funkci přirozené ochranné bariéry. Vhodné pro každodenní použití i časté mytí. Vhodné pro děti od 1 měsíce věku

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Z 99 % recyklovaná lahvička (kromě uzávěru a etikety)

100% klimaticky neutrální (zbývající emise CO2 jsou vyrovnávány certifikovanými klimatickými projekty. Více informací na Eucerin.com/Climate.).

Zjistit více o programu udržitelnosti

Velmi příjemný sprchový gel. Jemná vůně, extrémně ekonomické použití a při sprchování máte dobrý pocit.

O produktu

Chraňte a zklidněte svou pokožku s jemným sprchovým gelem Eucerin pH5 a vraťte jí spokojenost! Citlivá pokožka vyžaduje jemné čištění, aby dokázala odolávat každodenním negativním vlivům. Jemný sprchový gel pH5 s dexpanthenolem jemně čistí citlivou pokožku a respektuje její mikrobiom. Pokožka je šetrně vyčištěna a její pH je stabilizované. Je hladká a hebká, na pocit příjemná a chráněná před vysoušením.

Použití

Použití

 • Vmasírujte sprchový gel na navlhčenou pokožku. Vytvoří se jemná pěna.
 • Je vhodný při častém koupání nebo sprchování.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s hydratačními pečujícími výrobky z řady Eucerin pH5.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Máte citlivou pokožku, nebo trpíte alergiemi 1. typu a chcete jemný přípravek pro časté mytí:

Eucerin pH5 Sprchový gel je jemný mycí přípravek speciálně vhodný pro suchou, citlivou pokožku. Chrání její přirozenou obranyschopnost a zanechává ji odolnější vůči nepříznivým faktorům okolního prostředí.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Chcete chránit pokožku před vysušením a preferujete formu mycího oleje:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchový olej.

Chcete hydratační mléko pro citlivou pokožku:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Tělové mléko nebo Eucerin pH5 Tělové mléko - Lehká textura.

Ingredience

FAQ (4)

 • Co jsou surfaktanty a jaké Eucerin používá?

  Surfaktanty jsou aktivní mycí složky, označované také jako povrchově aktivní látky. Jsou to organické sloučeniny, které ovlivňují molekulární adhezi (ulpívání) a snižují povrchové napětí. Jako součást přípravků na mytí pokožky usnadňují  odstraňování nečistot z povrchu pokožky.

  Rozsáhlé klinické a dermatologické studie prokázaly, že extra jemné surfaktanty používané v Eucerin výrobcích na mytí pokožky –  mezi které patří myreth síran sodný a lauryl glukosid – mají vynikající kožní snášenlivost. 

 • Proč je důležité pH pokožky a jak účinkuje Eucerin pH Balance System?

  Povrch pokožky pokrývá ochranný kyselý plášť, který zajišťuje její mírně kyselé pH. Toto pH hraje důležitou roli ve stavu pokožky a je klíčovou součástí ochranné bariéry pokožky. Neutralizuje látky na alkalické bázi ohrožující pokožku zvenčí (jako jsou agresivní surfaktanty), podporuje nezbytný proces olupování odumřelých kožních buněk (známý jako deskvamace), zpomaluje růst bakterií a vytváří optimální prostředí, ve kterém se daří přirozené kožní flóře. 

  Při změně pH pokožky je její bariérová funkce narušena. Díky zvýšené ztrátě vody pokožka vysychá a je náchylnější k podráždění látkami z okolí a ke zvýšené citlivosti. 

  Systém Eucerin pH Balance obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky, které přispívá k posílení bariérové funkce pokožky, chrání její přirozenou obranyschopnost a snižuje její citlivost.

 • Proč potřebuje pokožka ochranu?

  Naše pokožka má náročnou práci - chránit naše tělo. Brání jej před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění, UV záření a chemické látky. Ale tyto vnější vlivy působí také na pokožku samotnou a mohou ji zatěžovat. Je-li pokožka přetížená, snižuje se její funkce účinné bariéry. Ztrácí hydrataci a stává se propustnou zvenčí. Proto je důležité naši pokožku chránit a podporovat optimální pH rovnováhu nezbytnou pro správné fungování její přirozené bariérové funkce. Pak je pokožka schopná vykonávat svůj důležitý úkol - chránit nás.

 • Jak si mohu být jista, že jsou vaše výrobky bezpečné pro moji citlivou pokožku?

  Všechny výrobky Eucerin pH5 na mytí pokožky byly vyvinuty speciálně tak, aby kombinovaly šetrné mytí a vynikající ochranu pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Sprchový gel je vhodný pro časté použití na pokožce se sklony k alergiím 1. typu, jako např. senná rýma.
   
  Než použijete nový výrobek na celé tělo, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (např. zarudnutí, otoku nebo svědění), lze výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme se obrátit na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

5.0
1 recenzí *
1
0
0
0
0
 • Helca 22.10.2019
  Překvapení
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Oblíbila jsem si Sprchový olej, takže jsem byla zvědavá na tuto novinku a jsem mile překvapena … opět velmi jemný, pečující - mám nového favorita :)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin