• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Sprchová emulze na tělo i obličej

400 ml

0.0
0 recenzí
Vhodná pro každodenní použití na obličej a tělo
Zabraňuje vysoušení pokožky i při častém mytí
Složení bez mýdla

Jemně čistí a zklidňuje pokožku

Obnovující složky v kombinaci se systémem pH Balance pomáhají stabilizovat ideální pH pokožky, které plní funkci její přirozené ochranné bariéry. Vhodné pro děti od 1 měsíce věku

Přispíváme k udržitelnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (dle znění definice UNEP)

100% klimaticky neutrální (zbývající emise CO2 jsou vyrovnávány certifikovanými klimatickými projekty. Více informací na Eucerin.com/Climate.).

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Sprchová emulze Eucerin pH5 chrání a zklidňuje pokožku a zanechává ji spokojenou. Citlivá pokožka vyžaduje jemné čištění, aby byla schopna odolávat každodenním negativním vlivům. Sprchová emulze Eucerin pH5 s dexpanthenolem šetrně čistí citlivou pokožku a respektuje kožní mikrobiom. Sprchová emulze Eucerin pH5 pokožku šetrně čistí a stabilizuje její pH. Pokožka je hladká a jemná, na pocit příjemná a chráněná před vysoušením.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u suché a citlivé pokožky.

Použití

Použití

 • Vmasírujte emulzi do pokožky. Vytvoří pěnu, kterou omyjete vaši pokožku. 
 • Používejte při sprchování nebo koupeli dle potřeby. 
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s hydratačními pečujícími výrobky z řady Eucerin pH5.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Máte suchou, citlivou pokožku, alergii 1. typu, nebo hledáte jemný přípravek na mytí, který je vhodný pro celou rodinu, včetně kojenců:

Eucerin pH5 Sprchová emulze je určena pro velmi jemné, avšak účinné každodenní mytí.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte jemný výrobek na mytí pro časté sprchování:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchový gel.

Hledáte intenzivní a vyživující přípravek na mytí na bázi oleje:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchový olej.

Chcete hydratační mléko pro citlivou pokožku:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Tělové mléko nebo Eucerin pH5 Tělové mléko - Lehká textura. 

Ingredience

Jak Eucerin pH5 funguje

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysychání a citlivosti.

Eucerin pH5 je komplexní řada výrobků péče o pokožku, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.

FAQ (4)

 • Co jsou surfaktanty a jaké Eucerin používá?

  Surfaktanty jsou aktivní mycí složky, označované také jako povrchově aktivní látky. Jsou to organické sloučeniny, které ovlivňují molekulární adhezi (ulpívání) a snižují povrchové napětí. Jako součást přípravků na mytí pokožky usnadňují odstraňování nečistot z povrchu pokožky.

  Rozsáhlé klinické a dermatologické studie prokázaly, že extra jemné surfaktanty používané v Eucerin výrobcích na mytí pokožky –  mezi které patří  myreth síran sodný a lauryl glukosid – mají vynikající kožní snášenlivost.

 • Proč je důležité pH pokožky a jak účinkuje Eucerin pH Balance System?

  Povrch pokožky pokrývá ochranný kyselý plášť, který zajišťuje její mírně kyselé pH. Toto pH hraje důležitou roli ve stavu pokožky a je klíčovou součástí ochranné bariéry pokožky. Neutralizuje látky na alkalické bázi ohrožující pokožku zvenčí (jako jsou agresivní surfaktanty), podporuje nezbytný proces olupování odumřelých kožních buněk (známý jako deskvamace), zpomaluje růst bakterií a vytváří optimální prostředí, ve kterém se daří přirozené kožní flóře. 

  Při změně pH pokožky je její bariérová funkce narušena. Kvůli zvýšené ztrátě vody pokožka vysychá a je náchylnější k podráždění látkami v okolí a a ke zvýšené citlivosti.

  Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky, které přispívá k posílení bariérové funkce pokožky, chrání její přirozenou obranyschopnost a snižuje její citlivost.

 • Proč potřebuje pokožka ochranu?

  Naše pokožka má náročnou práci - chránit naše tělo. Brání jej před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění, UV záření a chemické látky. Ale tyto vnější vlivy působí také na pokožku samotnou a mohou ji zatěžovat. Je-li pokožka přetížená, snižuje se její funkce účinné bariéry. Ztrácí hydrataci a stává se propustnou zvenčí. Proto je důležité naši pokožku chránit a podporovat optimální pH rovnováhu nezbytnou pro správné fungování její přirozené bariérové funkce. Pak je pokožka schopná vykonávat svůj důležitý úkol - chránit nás.

 • Jak si mohu být jista, že jsou vaše výrobky bezpečné pro moji citlivou pokožku?

  Všechny výrobky Eucerin pH5 na mytí pokožky byly vyvinuty speciálně tak, aby kombinovaly šetrné mytí a vynikající ochranu pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Sprchová emulze je vhodná pro časté použití na pokožce se sklony k alergiím 1. typu, jako např. senná rýma.
   
  Než použijete nový výrobek na celé tělo, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (např. zarudnutí, otoku nebo svědění), lze výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme se obrátit na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

Celkovou péči doplňte o

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin