• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin pH5 Sprchová emulze

400 ml

0.0
0 recenzí
Bez alkalických mýdlových složek
Chrání pokožku před vysušováním, a to i při častém mytí
Chrání pokožce vlastní mikrobiom díky jemnému čištění
Vhodná pro každodenní použití na pokožce náchylné k alergiím 1. typu (např. senná rýma)
Vhodná i pro kojence a děti
Jemná parfemace

Udržuje obranyschopnost pokožky

Jemná sprchová emulze, která zachovává přirozenou obranyschopnost pokožky a chrání ji před vysušováním.

O produktu

Pro mytí suché, citlivé pokožky

Suchou, citlivou pokožku snadno podráždí nepříznivé faktory okolního prostředí, které její citlivost dále zvyšují. Pro snížení své citlivosti potřebuje více než šetrný mycí přípravek.

Eucerin pH5 Sprchová emulze bez alkalických mýdlových složek je určena pro každodenní mytí těla a obličeje. Extra jemné surfaktanty poskytují suché, citlivé pokožce jemné, ale účinné mytí. Unikátní Eucerin pH Balance System zajišťuje v emulzi optimální pH pro ochranu přirozené obranyschopnosti pokožky, zachování její odolnosti a ochraně proti dehydrataci.

Čisticí přípravky Eucerin pH5 chrání pokožce vlastní mikrobiom pro zdravou pokožku. 98 % spotřebitelů potvrzuje: Jemné čištění pro ochranu mikrobiomu. Přečtěte si více o mikrobiomu pokožky a navštivte naše webové stránky výzkumu.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u suché a citlivé pokožky.

Klíčová zjištění

98 %

potvrdilo, že testovaný výrobek pokožku jemně myje

98%

potvrdilo, že testovaný výrobek pokožku jemně myje

98%

uvedlo, že testovaný výrobek chrání pokožku před dehydratací

98%

uvedlo, že je jejich pokožka je dotek jemná a hladká

98%

uvedlo, že testovaný výrobek zanechává na pokožce příjemný pocit

94%

uvedlo, že testovaný výrobek pomáhá chránit přirozenou obranyschopnost pokožky

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) 1 na 126 ženách s citlivou pokožkou mezi 35 a 65 lety. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky. 1 Beiersdorf AG: PIU, Španělsko, 2017

Použití

Použití

 • Vmasírujte emulzi do pokožky. Vytvoří pěnu, kterou omyjete vaši pokožku. 
 • Používejte při sprchování nebo koupeli dle potřeby. 
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s hydratačními pečujícími výrobky z řady Eucerin pH5.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Máte suchou, citlivou pokožku, alergii 1. typu, nebo hledáte jemný přípravek na mytí, který je vhodný pro celou rodinu, včetně kojenců:

Eucerin pH5 Sprchová emulze je určena pro velmi jemné, avšak účinné každodenní mytí.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte jemný výrobek na mytí pro časté sprchování:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchový gel.

Hledáte intenzivní a vyživující přípravek na mytí na bázi oleje:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchový olej.

Chcete hydratační mléko pro citlivou pokožku:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Tělové mléko nebo Eucerin pH5 Tělové mléko - Lehká textura. 

Ingredience

Jak Eucerin pH5 funguje

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysychání a citlivosti.

Eucerin pH5 je komplexní řada výrobků péče o pokožku, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.

FAQ (4)

 • Co jsou surfaktanty a jaké Eucerin používá?

  Surfaktanty jsou aktivní mycí složky, označované také jako povrchově aktivní látky. Jsou to organické sloučeniny, které ovlivňují molekulární adhezi (ulpívání) a snižují povrchové napětí. Jako součást přípravků na mytí pokožky usnadňují odstraňování nečistot z povrchu pokožky.

  Rozsáhlé klinické a dermatologické studie prokázaly, že extra jemné surfaktanty používané v Eucerin výrobcích na mytí pokožky –  mezi které patří  myreth síran sodný a lauryl glukosid – mají vynikající kožní snášenlivost.

 • Proč je důležité pH pokožky a jak účinkuje Eucerin pH Balance System?

  Povrch pokožky pokrývá ochranný kyselý plášť, který zajišťuje její mírně kyselé pH. Toto pH hraje důležitou roli ve stavu pokožky a je klíčovou součástí ochranné bariéry pokožky. Neutralizuje látky na alkalické bázi ohrožující pokožku zvenčí (jako jsou agresivní surfaktanty), podporuje nezbytný proces olupování odumřelých kožních buněk (známý jako deskvamace), zpomaluje růst bakterií a vytváří optimální prostředí, ve kterém se daří přirozené kožní flóře. 

  Při změně pH pokožky je její bariérová funkce narušena. Kvůli zvýšené ztrátě vody pokožka vysychá a je náchylnější k podráždění látkami v okolí a a ke zvýšené citlivosti.

  Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky, které přispívá k posílení bariérové funkce pokožky, chrání její přirozenou obranyschopnost a snižuje její citlivost.

 • Proč potřebuje pokožka ochranu?

  Naše pokožka má náročnou práci - chránit naše tělo. Brání jej před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění, UV záření a chemické látky. Ale tyto vnější vlivy působí také na pokožku samotnou a mohou ji zatěžovat. Je-li pokožka přetížená, snižuje se její funkce účinné bariéry. Ztrácí hydrataci a stává se propustnou zvenčí. Proto je důležité naši pokožku chránit a podporovat optimální pH rovnováhu nezbytnou pro správné fungování její přirozené bariérové funkce. Pak je pokožka schopná vykonávat svůj důležitý úkol - chránit nás.

 • Jak si mohu být jista, že jsou vaše výrobky bezpečné pro moji citlivou pokožku?

  Všechny výrobky Eucerin pH5 na mytí pokožky byly vyvinuty speciálně tak, aby kombinovaly šetrné mytí a vynikající ochranu pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Sprchová emulze je vhodná pro časté použití na pokožce se sklony k alergiím 1. typu, jako např. senná rýma.
   
  Než použijete nový výrobek na celé tělo, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (např. zarudnutí, otoku nebo svědění), lze výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme se obrátit na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

Celkovou péči doplňte o

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin