• (0)
Napsat recenzi

Eucerin Lip Aktiv

S dexpanthenolem a vitamínem E

Jemný, ale účinný balzám, který zklidňuje a chrání suché, hrubé a citlivé rty.

Balzám pro suché, citlivé rty

Eucerin Tyčinka na rty Lip Aktiv byla vyvinuta speciálně pro suché, hrubé a citlivé rty. Dexpanthenol a vitamín E zklidňují, hydratují a chrání před každodenními vnějšími faktory, jako je UV záření a nízká hydratace.
 
Používejte pravidelně pro rychlou úlevu a trvalou ochranu. S SPF 15.

Ingredience

Použití

  • Tyčinku na rty Eucerin Lip Aktiv nanášejte dle potřeby. 

Žena při používání tyčinky na rty.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Chcete zachovat suché, citlivé rty hladké a hydratované. Nebo chcete ošetřit suché, hrubé a popraskané rty:

Eucerin Tyčinka na rty Lip Aktiv pečuje a chrání citlivé rty.

Potřebujete okamžitou pomoc pro velmi popraskané, zarudlé rty:

Věda v 60 vteřinách

Co je dexpanthenol /panthenol?

Panthenol a dexpanthenol jsou dva názvy běžně používané pro stejnou látku. Dexpanthenol, který je získáván z kyseliny pantothenové (také známé jako vitamín B5), je mimořádně účinná zvláčňující složka, která zlepšuje hydrataci vnější vrstvy pokožky, a tak pomáhá snižovat transepidermální ztrátu vody a zachovávat hebkost a pružnost pokožky.

Dexpanthenol posiluje regeneraci a obnovu pokožky. Při pravidelném používání výrazně zlepšuje příznaky podráždění pokožky, jako je suchost, hrubost, olupování a zarudnutí.

Co je pH5 citrátový pufr?

Povrch pokožky pokrývá ochranný kyselý plášť, který zajišťuje její mírně kyselé pH.  
Toto pH hraje důležitou roli ve stavu pokožky a je klíčovou součástí ochranné bariéry pokožky. Neutralizuje látky na alkalické bázi ohrožující pokožku zvenčí (jako jsou agresivní surfaktanty), podporuje nezbytný proces olupování odumřelých kožních buněk (známý jako deskvamace), zpomaluje růst bakterií a vytváří optimální prostředí, ve kterém se daří přirozené kožní flóře. 

Při změně pH pokožky je její bariérová funkce narušena. Kvůli zvýšené ztrátě vody pokožka vysychá a je náchylnější k podráždění látkami v okolí a ke zvýšené citlivosti.  

Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky. Tím přispívá k posílení bariérové funkce pokožky, chrání její přirozenou obranyschopnost a snižuje její citlivost.

Jak účinkují výrobky Eucerin pH5

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysušování a citlivosti.

Řada Eucerin pH5 byla vyvinuta speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.

pH5 Obsahuje pH Balance System, který posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysychání a citlivosti.

Eucerin pH5 je komplexní řada výrobků péče o pokožku, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.
Všechny přípravky této řady - tělová mléka, krémy a mycí přípravky - jsou dle klinických a dermatologických testů ideální pro každodenní použití na suchou a citlivou pokožku a pokožku se sklony k alergiím. Chrání pokožku před vysušováním, podporují její dlouhodobou hydrataci a zanechávají ji na pohled i na dotek jemnou a hladkou. 

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář