• (0)
Napsat recenzi

Eucerin Lip Aktiv

S dexpanthenolem a vitamínem E

Jemný, ale účinný balzám, který zklidňuje a chrání suché, hrubé a citlivé rty.

Balzám pro suché, citlivé rty

Eucerin Tyčinka na rty Lip Aktiv byla vyvinuta speciálně pro suché, hrubé a citlivé rty. Dexpanthenol a vitamín E zklidňují, hydratují a chrání před každodenními vnějšími faktory, jako je UV záření a nízká hydratace.
 
Používejte pravidelně pro rychlou úlevu a trvalou ochranu. S SPF 15.

Ingredience

Použití

  • Tyčinku na rty Eucerin Lip Aktiv nanášejte dle potřeby. 

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Chcete zachovat suché, citlivé rty hladké a hydratované. Nebo chcete ošetřit suché, hrubé a popraskané rty:

Eucerin Tyčinka na rty Lip Aktiv pečuje a chrání citlivé rty.

Potřebujete okamžitou pomoc pro velmi popraskané, zarudlé rty:

Věda v 60 vteřinách

Co je dexpanthenol /panthenol?

Panthenol a dexpanthenol jsou dva názvy běžně používané pro stejnou látku. Dexpanthenol, který je získáván z kyseliny pantothenové (také známé jako vitamín B5), je mimořádně účinná zvláčňující složka, která zlepšuje hydrataci vnější vrstvy pokožky, a tak pomáhá snižovat transepidermální ztrátu vody a zachovávat hebkost a pružnost pokožky.

Dexpanthenol posiluje regeneraci a obnovu pokožky. Při pravidelném používání výrazně zlepšuje příznaky podráždění pokožky, jako je suchost, hrubost, olupování a zarudnutí.

Co je pH5 citrátový pufr?

Povrch pokožky pokrývá ochranný kyselý plášť, který zajišťuje její mírně kyselé pH.  
Toto pH hraje důležitou roli ve stavu pokožky a je klíčovou součástí ochranné bariéry pokožky. Neutralizuje látky na alkalické bázi ohrožující pokožku zvenčí (jako jsou agresivní surfaktanty), podporuje nezbytný proces olupování odumřelých kožních buněk (známý jako deskvamace), zpomaluje růst bakterií a vytváří optimální prostředí, ve kterém se daří přirozené kožní flóře. 

Při změně pH pokožky je její bariérová funkce narušena. Kvůli zvýšené ztrátě vody pokožka vysychá a je náchylnější k podráždění látkami v okolí a ke zvýšené citlivosti.  

Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky. Tím přispívá k posílení bariérové funkce pokožky, chrání její přirozenou obranyschopnost a snižuje její citlivost.

Jak účinkují výrobky Eucerin pH5

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysušování a citlivosti.

Řada Eucerin pH5 byla vyvinuta speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.

Eucerin pH5 Obsahuje pH Balance System, který posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysychání a citlivosti.

Eucerin pH5 je komplexní řada výrobků péče o pokožku, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.
Všechny přípravky této řady - tělová mléka, krémy a mycí přípravky - jsou dle klinických a dermatologických testů ideální pro každodenní použití na suchou a citlivou pokožku a pokožku se sklony k alergiím. Chrání pokožku před vysušováním, podporují její dlouhodobou hydrataci a zanechávají ji na pohled i na dotek jemnou a hladkou. 

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář