• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Sprchový olej

400 ml

5.0
5 recenzí
Bohatý na přírodní pečující oleje, které intenzivně obnovují pokožku
Vhodný pro každodenní použití i časté mytí
Respektuje kožní mikrobiom

Jemně čistí a vyživuje pokožku

Sprchový olej pH5 s 53 % přírodních olejů a dexpanthenolem jemně čistí citlivou pokožku a chrání ji před vysoušením, a tím jí navrací příjemný pocit. Jemně pěnivé složení. Vhodné pro děti od 3 let

Udržitelnost & Životní prostředí

Z 99 % recyklovaná lahvička (kromě uzávěru a etikety)

100% klimaticky neutrální (zbývající emise CO2 jsou vyrovnávány certifikovanými klimatickými projekty. Více informací na Eucerin.com/Climate.).

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

Mám citlivou pokožku, takže je ideální pro můj typ kůže a moje pokožka je po něm jemná a hydratovaná.

Joey, 2018

O produktu

Citlivá pokožka vyžaduje jemné čištění, aby dokázala odolávat každodenním negativním vlivům. Chraňte svou citlivou pokožku, dopřejte jí úlevu se sprchovým olejem Eucerin pH5 a zanechte ji spokojenou! Sprchový olej Eucerin pH5 s pečujícími oleji a dexpanthenolem pokožku jemně čistí a respektuje její mikrobiom. Pokožka je šetrně vyčištěná a její pH je stabilizované. Je hladká a jemná, na pocit příjemná a chráněná před vysoušením.

Klinické a dermatologické studie

Byla provedena uživatelská studie (PiU)1 se 173 ženami s citlivou pokožkou. Po dvou týdnech používání uváděly následující výsledky:

Klíčová zjištění

98 %

uvádí, že pokožka je po použití hebká a měkká

97 %

uvádí, že chrání pokožku před vysoušením i při častém mytí

96 %

uvádí, že zanechává na pokožce příjemný pocit

95 %

uvádí, že citlivá pokožka je chráněna proti každodenními negativními vlivy

92 %

uvádí, že intenzivně vyživuje pokožku

1 Beiersdorf AG, PiU, Itálie, prosinec 2020

Použití

Použití

sprchující se žena

 • Vyhýbejte se kontaktu s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchnete je vodou.
 • Po použití sprchového oleje může být povrch sprchového koutu nebo vany kluzký. Proto sprchu nebo vanu důkladně opláchněte, abyste zabránili případnému uklouznutí.
 • Pokud si přejete dosáhnout co nejlepších výsledků, používejte jej v kombinaci s hydratačními ošetřujícími výrobky z řady Eucerin pH5.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud...

Máte citlivou pokožku, nebo trpíte alergií 1. typu:

Eucerin pH5 Sprchový olej jemně čistí suchou, citlivou pokožku, chrání její přirozenou obranyschopnost a zanechává ji odolnější vůči nepříznivým faktorům vnějšího prostředí. Je vhodný také na pokožku namáhanou alergiemi.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud…

Hledáte jemný mycí výrobek vhodný pro časté sprchování:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchový gel.

Chcete hydratační mléko na suchou pokožku:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Tělové mléko.

Ingredience

FAQ (3)

 • Co jsou surfaktanty a jaké Eucerin používá?

  Surfaktanty jsou aktivní mycí složky, označované také jako povrchově aktivní látky. Jsou to organické sloučeniny, které ovlivňují molekulární adhezi (přilnavost) a snižují povrchové napětí. Jako součást složení přípravků určených k mytí pokožky usnadňují odstraňování nečistot z povrchu pokožky.

  Rozsáhlé klinické a dermatologické studie prokázaly, že extra jemné surfaktanty používané v Eucerin výrobcích určených k mytí pokožky – mezi něž patří myrethsulfát sodný a lauryl glukosid – mají vynikající kožní snášenlivost.

 • Proč potřebuje pokožka ochranu?

  Naše pokožka má náročnou práci - chránit naše tělo. Chrání jej před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění, UV záření a chemické látky. Tyto vnější vlivy však působí také na samotnou pokožku a mohou ji zatěžovat. Pokud je pokožka přetížená, snižuje se její funkce účinné bariéry. Ztrácí hydrataci a stává se propustnou zvenčí. Proto je důležité naši pokožku chránit a podporovat optimální pH rovnováhu potřebnou ke správnému fungování její přirozené bariérové funkce. Jen tak je pokožka schopna vykonávat svou důležitou roli – chránit nás.

 • Jak si můžu být jistá, že jsou vaše výrobky bezpečné pro mou citlivou pokožku?

  Všechny výrobky Eucerin pH5 určené pro mytí pokožky byly vyvinuty speciálně tak, aby kombinovaly šetrné mytí a vynikající ochranu pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Sprchový olej je vhodný pro mytí pokožky se sklony k alergiím 1. typu, jako je například senná rýma.
   
  Než použijete nový výrobek na celém těle, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (například zarudnutí, otoku nebo svědění), můžete výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. V případě jakýchkoli obav vám doporučujeme obrátit se na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

5.0
5 recenzí *
5
0
0
0
0
 • Pipi 14.02.2024
  úžasný olej
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Toto je nejlepší olej, který jsem kdy vyzkoušela, protože krásně voní a pokožka je po něm hladká, nesvědí a vydrží dlouho hydratovaná.
 • Misa 04.09.2020
  Ideální na extrémně suchou pokožku
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Olej mi pomohl s extrémně suchou kůží na nohou, aniž bych se musela po sprchování ještě mazat krémem. Doporučuji :)
 • Zuzka.S 05.11.2019
  Suchá a citlivá pokožka
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Vynikajúci, ideálny na suchú pokožku. Po umytí nie je potrebné natierať telovým mliekom. Jemná a príjemná vôňa. Výborný aj na detskú pokožku.Super!
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin