• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Sérum pro regeneraci pleti

0.0
0 recenzí
Uvolňuje póry, viditelně redukuje nedokonalosti pleti a zabraňuje vzniku nových
Podporuje obnovu pleti
Pro čistší a hladší pleť

Problematická pleť

Sérum s 10% hydroxy komplexem uvolňuje póry, viditelně redukuje nedokonalosti pleti a zabraňuje vzniku nových.

Přispíváme k udržitelnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

Jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit! Nové pupínky od používání téměř nevznikají a pupínky jsou redukovány po několika aplikacích. Velmi přesvědčivý produkt!

Sina, 2019

O produktu

Kyselý peeling pro pokožku náchylnou k akné

Inovativní Eucerin DermoPure Sérum pro regeneraci pleti bylo specificky navrženo s cílem omezit pupínky, papuly a pustuly a vyhladit nedokonalosti po akné. Je vhodné pro všechny mírné až středně těžké formy akné. Má trojí účinek:

 • 10% hydroxy komplex obsahuje vysoce účinnou kombinaci peelingových látek - kyselinu glykolovou, salicylovou a polyhydroxy kyselinu - která pomáhá zregenerovat povrch pleti, uvolňovat póry, ničit bakterie, odstraňovat odumřelé kožní buňky a bránit vzniku nových nedokonalostí

Přípravek také obsahuje licochalcon A, který prokazatelně působí protizánětlivě a zklidňuje podráždění pleti.

Eucerin DermoPure Sérum pro regeneraci pleti začne viditelně zlepšovat pleť již po jednom týdnu. Při delším používání je pleť čistší a hladší.

Lze používat během těhotenství. Není vhodné pro pleť ošetřovanou léky proti akné.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a účinnost u problematické pleti.

Klíčová zjištění

95 %

pomáhá kontrolovat mastnost pleti

83 %

odstraňuje černé tečky

81 %

odstraňuje zanícené pupínky

94 %

brání vzniku nových nedokonalostí

94 %

redukuje tmavé skvrny po akné

94 %

má zmatňující efekt

94 %

vyhlazuje povrch pleti

94 %

viditelně zlepšuje vzhled pleti

93 %

snižuje viditelnost pórů

88 %

viditelně redukuje nedokonalosti

85 %

odstraňuje bílé tečky

Studie používání produktu (PIU) se účastnilo 40 mužů a žen (ve věku 12 až 44 let) s pletí se sklonem k akné. Produkt používali jednou denně (večer) po dobu 8 týdnů. Výsledky byly vyhodnoceny po jednom, dvou, čtyřech a osmi týdnech používání. Snímky před a po ukazují viditelné výsledky po osmi týdnech používání. Ve studii se subjektivním hodnocením používalo 80 žen ve věku 15 až 40 let Eucerin DermoPure Sérum pro regeneraci pleti každý večer po dobu osmi týdnů. Bylo dosaženo následujících výsledků

Použití

Použití

 • Používejte jednou denně, ideálně večer
 • Naneste malé množství (asi o velikosti zrnka hrášku) na pečlivě vyčištěnou pleť obličeje
 • Jemně vmasírujte do pleti
 • Pokračujte vhodným přípravkem k péči o pleť, jako je např. Eucerin DERMOPURE Zmatňující emulze
 • Vyhněte se kontaktu s očima

Tip: Vyzkoušejte nejdříve na malé ploše pleti-  Můžete pociťovat lehké štípání. Pokud se však objeví viditelná reakce, promluvte si se svým dermatologem nebo lékárníkem.

Tento produkt obsahuje alfa-hydroxy kyseliny, které mohou zvyšovat citlivost vaší pleti na sluneční záření a riziko spálení. Doporučujeme při použití tohoto produktu a týden poté omezit vystavení se slunečnímu záření. Během tohoto období nezapomeňte každé ráno používat přípravek na opalování. Vyzkoušejte Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30 nebo SPF 50+.

Doporučení pro vaši každodenní péči o pleť

Čištění pleti

Vyčistěte a tonizujte pleť

Čistěte pleť ráno a večer:

 • ráno: odstraňte kožní maz a odumřelé kožní buňky, které se nahromadily přes noc
 • večer: odstraňte make-up a nečistoty nahromaděné za celý den

Používejte jemné čisticí přípravky, jako např. Eucerin DermoPure Čisticí gel spolu s vlažnou vodou a následně použijte vhodnou čisticí pleťovou vodu. Pro docílení co nejlepšího výsledku používejte jednou týdně peeling, který uvolní póry a vyhlazuje povrch pleti. 

Nedoporučujeme používat Čisticí pleťovou vodu na bázi alkoholu a Čisticí peeling spolu s léky na akné, protože mohou způsobit větší citlivost pleti.

Zjistit více

Péče

Výběr pečujícího přípravku závisí na závažnosti vašeho akné a typu vaší léčby. 

Pokud podstupujete dermatologickou léčbu, Eucerin DERMOPURE Zklidňující krém vám pomůže zmírnit vedlejší účinky, jako je intenzivní suchost pleti. Krém by měl být aplikován až 5 minut po nanesení lokálních medikamentů, aby se mohly dostatečně vstřebat. 

Pokud máte mírnou až střední formu závažnosti akné, ale nepodstupujete dermatologickou léčbu, použijte ráno a večer zklidňující a zmatňující přípravek, jako např. Eucerin DERMOPURE Zmatňující emulzi

Pro dlouhodobě čistší a hladší pleť, začleňte do vaší každodenní péče Sérum pro regeneraci pleti. Je vhodné pro všechny typy problematické pleti, pokud aktuálně nepodstupujete dermatologickou léčbu akné a mělo by být používáno jednou denně - ideálně večer. Můžete ho použít před nanesením zmatňující emulze nebo samostatně. 

Zjistit více

Ochrana před slunečním zářením

Sluneční ochrana je důležitou součástí vaší ranní péče o pleť. Nedokonalosti pleti mohou způsobit problémy s pigmentací, pokud jsou nadměrně vystavovány slunečnímu záření a léky proti akné mohou způsobit, že problematická pleť s nedokonalostmi je ještě citlivější na UV záření. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30 a SPF 50+ poskytuje takovou úroveň ochrany, kterou vaše pleť potřebuje a která by měla být aplikována před použitím make-upu. Pokud používáte ochranu proti slunci po lokálně aplikované léčbě akné, počkejte pět minut, aby léčba byla co nejvíce účinná. 

Zjistěte více o problematice akné a ochraně před slunečním zářením.

Zjistit více

Krycí korektor a make-up

Zakryjte nedokonalosti a vyrovnejte povrch pleti podkladovou bází a/nebo krycím korektorem. Vyberte si produkty, které jsou nekomedogenní (neucpávají póry) a ideálně ty, které obsahují složení pro zlepšení vzhledu problematické pleti. Ujistěte se, že před spaním odstraníte všechen make-up.

Zjistit více

Je toto ten správný produkt pro moji pleť?

Použijte tento produkt, pokud …

Hledáte vysoce účinný pleťový peeling nebo exfoliační přípravek pro pleť se sklonem k nedokonalostem nebo akné:

Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti funguje už od prvního dne a již po prvním týdnu se objeví výsledky.

Vyzkoušejte jiný produkt, pokud…

Vaše pleť je již podrážděná nebo se podráždění objeví po použití:

Požádejte o pomoc svého dermatologa nebo lékárníka.

Pokud užíváte léky na akné:

Vyzkoušejte Eucerin DERMOPURE Zklidňující krém.

Ingredience

Jak funguje Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti

Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti obsahuje unikátní a inovativní 10% hydroxy komplex. Tento komplex obsahuje velké množství účinných, ale jemných vyzkoušených a testovaných peelingových látek.

Tyto peelingové látky jsou alfa-hydroxy kyseliny (AHA), beta-hydroxy kyseliny (BHA) a polyhydroxy kyseliny (PHA):

 • AHA se běžně vyskytují v ovoci a často se označují jako ovocné kyseliny. AHA, kterou používáme my, je kyselina glykolová – je to nejčastěji používaná látka v produktech propéči o pleť a v přípravcích předepisovaných dermatology.
 • BHA v našem přípravku je kyselina salicylová. Používá se v přípravcích na pleť již více než 2 000 let. Je to účinná peelingová látka, která prokazatelně odstraňuje nedokonalosti a pupínky a pomáhá zabránit rozvoji nových. Je tudíž zvláště vhodná pro pleť se sklonem k nedokonalostem a akné.
 • PHA jsou v principu vedlejší produkty metabolismu uhlovodíků v těle. Platí to pro PHA v našem přípravku – glukonolakton. Používá se velice často a my jsme jej zvolili pro jeho účinnost při peelingu a jemnost k pleti.

Tyto účinné kyseliny snižují přilnavost mezi odumřelými kožními buňkami – vedou tak k jejich exfoliaci (neboli odstraňování) z povrchu kůže (proces označovaný jako deskvamace) a urychlují přirozený proces regenerace epidermis a dermis vedoucí k obnově povrchu pleti. 

10% hydroxy komplex také uvolňuje póry a významně snižuje aktivitu P. acnes (bakterie na povrchu pleti, která kolonizuje ucpané póry a vede k zánětu s následným vznikem papul, pustul, nodulů a cyst).

Komplex je doplněn o licochalcon A, který má protizánětlivé účinky a mírní podráždění. Díky tomu je zaručeno, že produkt je účinný a zároveň jemný k pleti.

Jak účinkuje

Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti má keratolytický a antibakteriální účinek.

FAQ (11)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin