Vítejte na Pure Skin Campu!

Pure Skin Camp
Naše poslední novinka, která Vám pomůže dosáhnout Vašich představ o čisté pleti: Pure Skin Camp.

Perfektně čistá pleť nebo vzplanutí akné — stav Vaší pleti určují rozmanité faktory, jedním z nich jsou osobní predispozice. Vaši pleť ale také ovlivňují stravovací návyky, životní styl, jakož i stres a systematická péče o pleť. Můžeme Vám pomoci dosáhnout dlouhodobě čisté pleti. Jak? Tím, že Vám na této webové stránce nabízíme spoustu informací a praktických tipů, jakož i náš zbrusu nový Pure Skin Camp pro čistou pleť!

Pure Skin Camp: O co jde?

Pure Skin Camp je náš "bootcamp" pro dosažení čisté pleti. V době od 11. do 15. června 2018 proběhlo poblíž Salzburgu v hotelu Puradies Wellness setkání 22 vlivných influencerů reprezentujících přes 15 zemí, kteří zde z první ruky získali poznatky o tom, jak bojovat proti akné v dlouhodobém horizontu. 

Koučovali je čtyři uznávaní odborníci v kategoriích pro péči o pleť, výživu, mentální trénink a péči o krásu.

Eucerin Pure Skin Camp 2018

Podívejte se, jak probíhal mezinárodní Pure Skin Camp pro čistou pleť v Rakousku s influencery z celého světa.

Jak zjistím, co se na Pure Skin Campu dělo?

Bylo zde přítomno 22 významných influencerů z více než 15 zemí, a ti všichni průběžně informovali o svých aktivitách. Pokud chcete zjistit více, stačí hledat #pureskincamp na Instagramu nebo YouTube.

Kdo z influencerů se zúčastnil?

Pure Skin Campu se účastnili influenceři zaměřující se na tyto oblasti: krása, fitness, životní styl a kondice. A co mají všichni společného? Bojují s nedokonalostmi pleti a akné. A také mají svou věrnou komunitu, se kterou se dělí o své zkušenosti.

 

 1. Vicky Wanka, Německo

  Vicky je německá bloggerka v oblasti módy a krásy. Svými radostnými a jasně barevnými fotografiemi na Instagramu ukazuje skvělý smysl pro módu. Na svém blogu se podrobněji věnuje oblíbeným kosmetickým přípravkům, oblečení a tipům pro dosažení pocitu celkové krásy a štěstí.

 2. Lily Melrose, Spojené království

  26letá Lily z Brightonu je pravou módní bloggerkou z Británie. Ve svých videích uvádí své nové objevy i opravdové videoblogy, má velký smysl pro módu. Proto je její kanál tak přitažlivý.

 3. InnenAussen, Německo

  Karin píše a publikuje příspěvky téměř denně. Její velkou vášní jsou nejnovější trendy v péči o krásu, zajímavé objevy a skvělé nápady v oblasti interiérového designu.

 4. Alrisa Maprang K., Thajsko

  Mladá Thajka, kterou na Instagramu sleduje přes půl milionu lidí, se ráda se svými následovníky dělí o úžasné snímky ze vzrušujících cest po celém světě.

 5. Thanat Lowkhunsombat, Thajsko

  Chlapík se sympatickým úsměvem, kterého na Instagramu sleduje přes 820 000 lidí, se vždy ukazuje z přirozené perspektivy

 6. MyCrazyMakeup, Španělsko

  Jak už naznačuje její umělecké jméno, Leticia miluje makeup. Fanouškům v péči o krásu se bude líbit její kanál na YouTube, kde zveřejňuje vše od nové péče o krásu po recenze na základě prvního dojmu.

 7. Camino con allure, Španělsko

  Samozvaná milovnice krásy, Camino, má vášeň pro makeup. Na svém kanálu nabízí různé návody, dělí se o své oblíbené přípravky a poskytuje fanouškům zasvěcené tipy pro zvýraznění rysů obličeje. 

 8. Azza Zarour, Střední Východ 

  Azza z města Jenin není pouze osobností z televize, ale je též talentovanou zpěvačkou. Azza hraje na arabský hudební nástroj ud. Její zářivý úsměv a temperamentní povaha ji předurčily k životu v záři reflektorů.

 9. Laila Mourad, Dubaj

  Laila je populární YouTuberka s více než 1,3 milionu odběratelů. Její kanál vždy šíří radostné a pozitivní vibrace a fanouškům poskytuje vše, počínaje tipy pro fitness až po videa o vaření a cestování. 

 10. Katie Snooks, Spojené království

  Katie je videoblogerka z Londýna, která se věnující módě, péči o krásu a životnímu stylu. Na jejím YouTube kanále můžete najít tzv. hauly, ve kterých předvádí fanouškům své nové úlovky. Je také známá především svými týdenními vlogy a videi se zajímavými otázkami a odpověďmi.
  Jedním z velkých témat byl pro Katie její boj s akné, kterému na svém kanálu věnuje řadu upřímných a doopravdy prožitých videí.

 1. Meave Madden, Irsko

  Zdravá, zdravější, jako Meave Madden. Meave je modelkou, herečkou, osobní trenérkou a bloggerkou. Její záběr sahá od zdravé výživy po intenzivní cvičení. Nebojí se mluvit ani o svých dnech s problémovou pletí.

 2. La Douce Mélodie, Francie

  Marion studuje v Paříži módu a na svém kanálu uvádí videa o svých nových objevech, videoblogy a spoustu dalšího. Svým čistým a sofistikovaným stylem zosobňuje typicky Francouzskou uvolněnou a zároveň elegantní atmosféru. 
 3. Vanessa Ziletti, Itálie

  Vanessa je osobitou a temperamentní bloggerkou a YouTuberkou. Ze všech jejích růžových kanálů je znát její vášeň pro módu, krásu, cestování a témata týkající se životního stylu. Její videoklipy vždy drží krok s trendy.

 4. Sabina Decirée, Švédsko

  Veselá Švédka plná života je velkou milovnicí psů a se svými odběrateli se dělí o svůj každodenní život, oblíbené jídlo, módu a předměty pro péči o krásu.

 5. Lilia Cortés, Mexico

  Lilia sama sebe popisuje jako na kráse závislou a po módě bláznící milovnici psů. Od roku 2011 je videobloggerkou na YouTube, svým odběratelům poskytuje vynikající návody, jak na makeup a recenze v oblasti péče o krásu.

 6. The Matte Project, Jižní Afrika

  TMP založila Mathahle Stofile, konzultantka v péči o krásu a dříve ředitelka sekce péče o krásu ve společnosti Marie Claire v Jižní Africe. Snaží se poskytnout kosmetické rady ušité na míru.

 7. Valentina Ballerina, Rakousko

  Mladá bloggerka Valentina píše a zveřejňuje příspěvky o všem, co má ráda. Oblíbená témata? Patří mezi ně dobré jídlo, cvičení, móda a cestování. 

 8. Lepa svaki dan, Srbsko

  Tamara Cosic je konzultantka v oblasti péče o krásu a vizážistka. Její filozofií je: Jít za svou láskou. Svým blogem chce dodat ženám a dívkám důvěru ve vlastní krásu pomocí skvělých rad, co se týče makeupu a péče o pleť.

 9. Aviana Rahl, Maďarsko

  Evelin je maďarskou videobloggerkou a autorkou, která se plně se věnuje tématům makeupu a péče o pleť. Na svém kanále nabízí vše od  makeup návodů po nákupy v přímém přenosu a oblíbená videa, včetně videoblogů z cest.

 10. Olivia Viggiano, Argentina

  Olivia není pouze argentinskou herečkou a zpěvačkou, ale je též aktivní na Instagramu. Jelikož je často středem pozornosti, ví, jak se oblékat a líčit i v soukromém životě.

 11. slovensko

  Sweetladylollipop, Slovensko

  Ivanka má blog nazvaný Sweet Lady Lollipop, který je celý věnován módě, životnímu stylu, jejím pocitům a maličkostem, které ji provázejí každý den.

  Blog http://www.sweetladylollipop.com/
  Instagram: https://www.instagram.com/sweetladylollipop/

 12. česká republika

  Veronikamrl, Česká republika

  Veronika je bloggerka. Na jejím blogu najdete články o jejím každodenním životě v Praze, také o módě, cestování, kosmetice a dobrém jídle.

  Blog http://www.veronikad.com/
  Instagram: https://www.instagram.com/veronikamrl/

Kdo jsou koučové?

Všichni čtyři koučové jsou uznávanými odborníky ve svých oborech. Podporují celostní přístup k dosažení čistší pleti, který vychází z péče o pleť, výživy, cvičení a všeobecné pohody.

 1. MUDr. Markus Reinholz

  Dermatolog se zaměřením na akné, který zná tuto problematiku pleti lépe než kdokoli jiný  - a který přesně ví, jak o aknózní pleť pečovat.

 2. Anouk Visser

  Vyškolená psycholožka z Nizozemí se specializací na behaviorální terapii, poskytuje konzultace podnikům a organizacím, kde pomáhá k dosažení udržitelných změn.

 3. Larn McShane

  Tato Australanka má hned několik nadání: Larn je nejen trenérkou v oblasti fitness a zdraví, je rovněž odborníkem na výživu a profesionální trenérkou tenisu.

 4. Nina Park

  Nina je renomovanou vizážistkou v oblasti makeupu a úpravy vlasů. Její práce je do značné míry mezinárodní, zejména co se týče redakčních klipů, televize, reklam, inzerce a celebrit.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář