Péče o maskné (akné způsobené rouškou) – Co ho způsobuje a jak mohu zmírnit nedokonalosti pleti?

2 min čtení
Zobrazit více

Co je maskné?

Zbavte se nedokonalostí pleti snadno doma díky správné péči o pleť

Nošení roušky během pandemie nemoci COVID-19 je bezpochyby důležité, zároveň však mnohým z nás po celém světě zkomplikovalo péči o naši pleť. A to z důvodu stále narůstajícího výskytu maskné: akné způsobené nošením roušek. Maskné či maskne je způsobeno nadměrným teplem, třením a/nebo tlakem na oblasti obličeje, které přicházejí do kontaktu s rouškou a následně způsobuje tvorbu nedokonalostí pleti. 
 
Řada DermoPure značky Eucerin při pravidelné péči o pleť pomocí DermoPure Čisticího gelu, DermoPure Zmatňující emulze a DermoPure Séra pro regeneraci pleti prokazatelně zmírňuje nedokonalosti pleti o 64 %*.

 
* Výsledky klinické studie po 8 týdnech kombinovaného používání na 90 dobrovolnících

Jak pečovat o maskné?

Dokud bude nošení roušek součástí našeho každodenního života, riziko maskné stále přetrvává. Díky výrobkům DermoPure však můžete získat kontrolu nad nedokonalostmi pleti a díky pravidelnému systému péče o pleť výrobky DermoPure ji udržovat čistou. Tato řada byla vyvinuta s cílem působit proti akné šetrným, ale účinným způsobem a zmírňuje nedokonalosti pleti o 64 % s prvními viditelnými výsledky po sedmi dnech*.
 
Eucerin DermoPure Čisticí gel
Eucerin DermoPure Čisticí gel čistí pleť jemně, ale účinně - odstraňuje nečistoty, make-up a přebytečný kožní maz. Zanechává pleť čistou, svěží a vláčnou a neobsahuje žádné mýdlové složky a parfemaci. Doporučujeme používat dvakrát denně - ráno a večer, jako první krok vaší pravidelné péče o pleť. 
 
Eucerin DermoPure Zmatňující emulze
Inovativní Eucerin DermoPure Zmatňující emulze působí proti pupínkům a černým tečkám a pomáhá řešit náročnější nedokonalosti a aknózní pleť v dlouhodobém horizontu. Zmírňuje nedokonalosti, pleť zjemňuje a zabraňuje nadměrné produkci kožního mazu s 8hodinovým účinkem proti lesku. Nanášejte ráno na dobře vyčištěnou pleť obličeje.
 
 
Eucerin DermoPure Sérum pro regeneraci pleti
Eucerin DermoPure Séra pro regeneraci pleti je speciálně vyvinuté pro snížení výskytu pupínků, papul a pustul, účinkuje proti akné a již po prvním týdnu začíná viditelně zlepšovat stav pleti, kterou postupem času zanechává čistší a hladší. Viditelně zmírňuje nedokonalosti pleti a brání jejich opakovanému výskytu. Nanášejte večer na dobře vyčištěnou pleť obličeje.

* Výsledky klinické studie po 8 týdnech kombinovaného používání na 90 dobrovolnících.

 

 

Doporučujeme

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin