sérum

Jedno noční sérum, 
dvě účinná anti-age řešení


Duální účinek pro omlazení stárnoucí pleti

Vyzkoušejte omlazující a obnovující hydratační sérum pro všechny typy pleti.

Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum je naším prvním kombinovaným produktem s bezoplachovou peelingovou složkou a anti-age pečující složkou, který díky tomu přináší jak účinné zjemnění povrchu pleti, tak i vyplnění vrásek. Jemné složení s prokázanou účinností viditelně zlepšuje povrch pleti a během spánku působí i na ty nejhlubší vrásky.

Pro omlazení stárnoucí pleti dermatologové obvykle používají injekce kyseliny hyaluronové a pleťové chemické peelingy.

Právě tyto postupy byly inspirací pro Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, které kombinuje dvě účinná řešení pro několikanásobný omlazující účinek: 

  • Zjemnění textury pleti a zářivý vzhled: Krémovitá emulze obsahuje účinný AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) a glycin saponin. AHA kyseliny pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky – čímž podporují obnovu kožních buněk, zatímco glycin saponin podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v dermální vrstvě, kde vznikají hlubší vrásky. 
  • Hydratace a vyplnění vrásek: Čirý gel kombinuje koncentrovanou vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje vrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40x menšími molekulami) proniká dále do epidermálních vrstev, kde vznikají hlubší vrásky. 

 

sérum

Kombinace obou řešení zanechává vaši pleť zářivou a hladkou na dotek. To dokazují i dermatologické a klinické studie, kterých se zúčastnilo 40 žen ve věku 34–61 let. Po 4 týdnech pravidelného používání nočního séra uvedly pacientky účastnící se výzkumu následující účinky: jemná exfoliace povrchu pleti (odstraňování vrchní vrstvy odumřelých kožních buněk), viditelná redukce vrásek a linek, účinné zlepšení regenerace pleti, kvalitně hydratovaná pleť a zjemněné póry.

Eucerin Hyaluron-Filler recept pro zářivější pleť

Jak a kdy nové noční sérum používat?

Sérum můžete používat každý den. Výrobek doporučujeme jemně vmasírovat do důkladně vyčištěné pleti. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, nanášejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum večer pod noční krém Hyaluron-Filler. Složení s AHA komplexem zvyšuje citlivost pleti na sluneční záření, proto je nutné během dne doplnit péči o pleť dalším výrobkem se sluneční ochranou – například Eucerin Hyaluron-Filler Denním krémem SPF 30 nebo Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 30 / SPF 50.

Eucerin tipy

EUCERIN NOČNÍ OBNOVUJÍCÍ & VYPLŇUJÍCÍ SÉRUM

Jeden produkt, dvě účinná řešení. Zjistěte více o prvním kombinovaném produktu s bezoplachovou peelingovou složkou a anti-age pečující složkou.

EUCERIN NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU

Sledujte naše profily plné soutěží, inspirace a tipů pro péči o pleť!
Facebook https://www.facebook.com/EucerinCZ/ 
Instagram https://www.instagram.com/eucerin_cz/

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář