• (0)
Napsat recenzi

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25

Krémový gel na opalování se střední UV ochranou pro citlivou pokožku a pokožku se sklonem ke sluneční alergii

Tento krémový gel na opalování s lehkou konzistencí chrání před slunečními alergiemi a poškozením pokožky v důsledku slunečního záření.

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25 je určen speciálně pro pokožku se sklonem ke sluneční alergii.  

Jeho inovativní technologie poskytuje účinnou ochranu proti UV poškození a slunečním alergiím:

 • Vysoce účinný, fotostabilní systém UVA/UVB filtrů s filtrem Tinosorb S poskytuje spolehlivou ochranu proti spálení pokožky.
 • Vysoce účinný antioxidant rostlinného původu  alpha-glucosyl-rutin (AGR) společně s UVA ochranou posiluje vlastní ochranný systém pokožky proti volným radikálům, jež jsou nejdůležitějšími spouštěči slunečních alergií.

Většina slunečních alergií, jako např. polymorfní světelná erupce (PLE), je způsobena reakcí imunitního systému na oxidační stres, k němuž dochází, když UV záření (nejčastěji UVA) vyvolá tvorbu volných radikálů v kožních buňkách.  Tyto imunitní reakce mohou způsobit zánět v podobě extrémně svědících puchýřů, pupínků nebo pustul.

Složení tohoto krémového gelu je nemastné, voděodolné. Neobsahuje emulgátory a parfemaci, a je vhodné pro velmi citlivou nebo fotosenzitivní pokožku.

Klinické studie

Klinické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Ochranného krémového gelu na opalování proti sluneční alergii SPF 25 u osob se sluneční alergií.

Ingredience

Použití

 • Vyhněte se kontaktu s očima.
 • Nepoužívejte pro malé děti.
 • Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci a dlouhodobému pobytu na slunci, neboť i výrobky na opalování s vysokým SPF neposkytují 100% ochranu.
 • Naneste na pokožku v dostatečném množství před sluněním a aplikaci pravidelně opakujte, zejména v případě plavání, zvýšeného pocení nebo rizika setření, abyste zachovali původní ochranu. Nanesení nedostatečného množství opalovacího výrobku snižuje ochranný účinek.
 • Nechte důkladně vstřebat - může zanechat žluté skvrny na oblečení.
 • Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte výrobek sluneční ochrany.

Doporučení

Používejte Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ..

Trpíte slunečními alergiemi a hledáte přípravek na opalování se střední UV ochranou.

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25 je přípravek na opalování se střední sluneční ochranou, který pomáhá snižovat riziko vzniku slunečních alergií.

Máte velmi citlivou nebo fotosenzitivní pokožku a hledáte přípravek na opalování se střední UV ochranou.

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25 je přípravek na opalování se střední sluneční ochranou vhodný pro osoby s velmi citlivou nebo fotosenzitivní pokožkou.

Nemáte pokožku se sklonem ke sluneční alergii a hledáte přípravek na opalování se střední sluneční ochranou.
Hledáte přípravek na opalování určený speciálně pro děti.

Vyzkoušejte výrobky z řady sluneční ochrany pro děti - Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty SPF 25 pro kojence od 6 měsíců, Eucerin Dětské mléko na opalování s velmi vysokou ochranou SPF 50+  nebo Eucerin Dětský sprej na opalování s velmi vysokou ochranou SPF 50+ pro jemnou a citlivou pokožku a pacienty s atopickým ekzémem.

Hledáte pečující přípravek po opalování, který zmírní projevy spálení pokožky.
Trpíte sluneční alergií a hledáte přípravek na opalování s vysokou UV ochranou

Často kladené otázky

Jaký SPF u výrobků na opalování potřebuji?

Ochranný sluneční faktor (SPF) prodlužuje dobu, kterou pokožce trvá, než dojde ke spálení, o konkrétní faktor. Například osoba, která se spálí po 10 minutách vystavování slunci bez opalovacího přípravku by se nespálila po dobu 300 minut při použití dostatečného množství přípravku na opalování s ochranným slunečním faktorem 30. Nejlepší je ale zůstat na slunci maximálně po 60 % této doby, a mít na vědomí, že k poškození pokožky může dojít ještě předtím, než je spálení patrné. Navíc  žádný přípravek na opalování neposkytuje 100% ochranu.

Je Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25 vhodný pro malé děti?

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25 byl vyvinut pro dospělé. Místo něj pro děti od 1 roku vyzkoušejte Eucerin Dětské mléko na opalování s velmi vysokou ochranou SPF 50+ nebo kojence od 6 měsíců můžete použít  Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty SPF 25.

Jaký je rozdíl mezi minerálními a chemickými UVA/UVB filtry, a který z nich mám použít?

Chemické filtry se vstřebávají do pokožky a proměňují UV paprsky v neškodné teplo, zatímco minerální filtry zůstávají na povrchu pokožky a odrážejí a rozptylují UV paprsky, které na povrch pokožky dopadají. Přestože chemické filtry jsou obecně považovány za bezpečné, použití minerálních filtrů je vhodné v případě alergií na chemické filtry, nebo jako sluneční ochrana pro kojence a batolata, jejichž pokožka je velmi jemná a citlivá.

Jaký je rozdíl mezi UVA a UVB paprsky?

Dlouhovlnné UVA (ultrafialové A) záření vyzařované sluncem proniká hluboko do pokožky a je spouštěcím faktorem oxidačního stresu pokožky. Hraje větší roli v dlouhodobém poškození sluncem a je hlavní příčinou stárnutí a rakoviny kůže. Navíc může UVA záření vyvolat sluneční alergii - polymorfní světelnou erupci (PLE). Krátkovlnné UVB (ultrafialové B) záření způsobuje okamžité viditelné poškození pokožky, vedoucí ke stavu, který obvykle označujeme jako spálení. Do kůže neproniká tak hluboko jako UVA, je ale hlavní příčinou poškození buněčné DNA.

Jaký výrobek mohu použít pro zklidnění pokožky, která je již spálená?

Pro péči po opalování doporučujeme Eucerin Regenerační mléko po opalování, nebo pro pokožku se sklony k alergiím Eucerin Regenerační gel po opalování proti sluneční alergii. Se spálenou pokožkou byste se měli vyvarovat jakéhokoliv dalšího pobytu na slunci, dokud se spálení nezahojí. Vážné případy spálení byste měli konzultovat s lékařem.

Eucerin Sluneční ochrana Špičková sluneční ochrana vyvinutá na míru potřebám vaší pokožky

Produkty Eucerin Sluneční ochrany poskytují komplexní ochranu před poškozením pokožky slunečním zářením.
 
Inovativní technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní  UVA/UVB filtry¹ pro spolehlivou ochranu před UV zářením s antioxidantem licochalconem A na obranu před vysokoenergetickým viditelným (HEVIS) světlem. Kyselina glycyrrhetinová navíc pomáhá chránit DNA kožních buněk.²

Řada špičkové sluneční ochrany obsahuje přípravky vyvinuté na míru individuálním potřebám vaší pokožky a obsahuje účinné látky vhodné pro specifické typy pokožky: 

 

 • Pokud máte mastnou a/nebo aknózní pleť, výrobky s technologií Oil Control Technology regulující tvorbu kožního mazu díky pigmentům absorbujícím tuky, poskytnou vaší pleti ihned zmatněný vzhled spolu s dlouhodobým účinkem proti lesku.
 • Pokud je vaším hlavním problémem předčasné stárnutí pleti, výrobky řady Photoaging Control s obsahem vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně zmírní známky stárnutí pleti.
 • Pokud je vaše pleť náchylná ke slunečním alergiím, pak vám v prevenci slunečních alergií jako je PLE (polymorfní světelná erupce) pomohou výrobky na opalování a po opalování s obsahem alpha-glukosyl-rutinu.

Řada obsahuje také výrobky Eucerin Sluneční ochrany pro děti (které byly vyvinuty speciálně pro zklidnění a ochranu citlivé a jemné dětské pokožky) a také výrobky pro děti i dospělé vhodné pro atopickou pokožku. 

Produkty Eucerin Sluneční ochrany jsou k dispozici s SPF ochranou střední po vysokou a velmi vysokou. U všech výrobků prokázaly klinické a dermatologické testy vysokou účinnost a dobrou snášenlivost na citlivé pokožce.

 

1 - Odpovídají nejpřísnějším standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

2 -  Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty neobsahuje technologii Advanced Spectral Technology, ale využívá klinicky ověřené ne-chemické filtry. Výrobky Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect, Eucerin Transparentní sprej na opalování Sensitive Protect a Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch neobsahují kyselinu glycyrrhetinovou.

Novinka

Pigment Control

Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem Pigment Control SPF 50+

 • Velmi vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditelnému světlu
 • Pro všechny typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentaci vlivem slunečního záření 
 • Účinně redukuje tmavé skvrny s postupným viditelným zlepšením 
 • Při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu
 • Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní

zjistit více

Fotostárnutí

Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje a dekoltu
 • Technologie Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Viditelně redukuje vrásky a zlepšuje vzhled pleti 
 • Intenzivně hydratuje
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 30

 • (1)

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje a dekoltu
 • Technologie Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Viditelně  redukuje vrásky a zlepšuje vzhled pleti 
 • Intenzivně hydratuje
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Okamžitě sjednotí tón pleti a viditelně redukuje známky stárnutí pleti
 • Zlepšuje vzhled pleti
 • Zanechává dlouhotrvající zmatňující efekt
 • Příjemná lehká textura: nelepivý, nemastný, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti 
 • Okamžitě sjednotí tón pleti a viditelně redukuje známky stárnutí 
 • Zlepšuje vzhled pleti
 • Zanechává dlouhotrvající zmatňující efekt
 • Příjemná lehká textura: nelepivý, nemastný, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Pro mastnou a aknózní pleť

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+

 • (4)

 • Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro mastnou pleť, pro pleť se sklonem k akné
 • Dlouhodobý (až 8hodinový) zmatňující efekt
 • Okamžitý zmatňující účinek
 • Ultralehká, nemastná, nelepivá textura, rychle se vstřebává
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Pro mastnou a aknózní pleť

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje 
 • Technologie Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro mastnou a aknózní pleť
 • Dlouhodobý (až 8-hodinový) zmatňující efekt
 • Zanechává suchý, matný povrch pleti
 • Ultralehký, nemastný, nelepivý, snadno se vstřebává
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 30

 •  Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pokožku těla
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pokožky
 • Pomáhá bránit fotostárnutí
 • Viditelně redukuje známky stárnutí pokožky
 • Dodává pokožce svěží a jednotný vzhled
 • Extra lehká textura: okamžitě se vstřebá, zanechá na pokožce příjemný pocit
 • Voděodolné
 • S technologií "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 50+

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pokožku těla
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pokožky
 • Pomáhá bránit fotostárnutí
 • Viditelně redukuje známky stárnutí pokožky
 • Dodává pokožce svěží a jednotný vzhled
 • Extra lehká textura: okamžitě se vstřebá, zanechá na pokožce příjemný pocit
 • Voděodolné
 • S technologií "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více

Dětská pokožka

Dětský sprej na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany pro děti
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Zklidňuje citlivou pokožku
 • Vhodný též pro atopickou pokožku
 • Chrání před spálením, snižuje riziko dlouhodobého poškození kůže
 • Bez parfemace
 • Extra voděodolné
 • Technologie "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více
Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář