• 1/4 Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý
 • 2/4 Hyaluron Filler CC Cream SPF 15 Light
 • 3/4 Hyaluron Filler CC Cream SPF 15 Light
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý

5
2 recenzí
denní krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou
s barevnými pigmenty, které sjednotí barevné tóny bledší pleti
viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled

Za hranicí působení proti stárnutí: vyhlazování vrásek s okamžitou korekcí odstínu pleti.

Denní krém proti vráskám s obsahem pigmentů, který sjednotí tóny světlé pleti a dosáhne jasnějšího vzhledu. Pro všechny typy pleti.

O produktu

Tónovací CC krém proti stárnutí pleti pro sjednocení barevného tónu pleti

CC krémy nabízejí korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý Vám poskytne více než jen korekci, přináší také účinnou péči proti vráskám.

Péče zaměřená proti vráskám: složení přípravků je kombinací inovativní směsi vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu, kterou vyvinula společnost Eucerin a která představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek a k dosažení mladistvého vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém světlý s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje také účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek. 

Korekce nedokonalostí pleti: světlé barevné odstíny ulpí na povrchu kůže, sjednotí tón pleti a rozjasní ji. Jelikož jsou nemastné, můžete je použít, jak místo svého obvyklého hydratačního přípravku, tak i spolu s ním. Jsou výbornou bází pro základ (pokud požadujete dodatečné krytí) a pro další makeup. 

* Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a vědecké studie dokládají vynikající účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

 

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 160 žen ve věku mezi 34 a 45 lety, které pravidelně používaly krémy proti vráskám. Po dvou týdnech užívání přípravku byly zaznamenány následující výsledky:

 • 88 %: vyhlazuje zevnitř i ty nejhlubší vrásky 
 • 88 %: snižuje výskyt jemných linií a vrásek
 • 99 %: viditelně zjemňuje pleť
 • 99 %: vyhlazuje nedokonalosti pleti a dosahuje hladšího a sjednoceného vzhledu
 • 100 %: dobře se roztírá a nehromadí se v záhybech a vráskách

Vlastnosti

 • skvělý jako podklad pod make-up
 • nekomedogenní
 • UVA ochrana
 • SPF 15
 • jemná parfemace

Použití

Použití

 • Nanášejte na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně a rovnoměrně vmasírujte do kůže
 • Vyhněte se očím
 • Nejlepších výsledků dosáhnete při použití v kombinaci s dalšími přípravky řady Eucerin Hyaluron-Filler

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

Přečtěte si více

Tonizace

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Přečtěte si více

Péče

Dopoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15.

Odpoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15.

Dopoledne i odpoledne: Pro vyšší přínos naneste před aplikací denního či nočního krému Eucerin Hyaluron-Filler Sérum.

Přečtěte si více

Korekce nedokonalostí a ochrana pleti

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý (s barevnými pigmenty) můžete použít před aplikací svého denního krému nebo místo něho. Následně můžete aplikovat základ, pokud chcete.

CC krém chrání pleť faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete silnější ochranu proti slunci, zvolte přípravek s ochranným faktorem SPF30 nebo 50 vhodný pro Váš typ pleti z řady přípravků Eucerin Sun chránících před sluncem. Tuto dodatečnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před aplikací vyhlazujícího Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15. 

Přečtěte si více

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Chcete zredukovat linie a vrásky a dosáhnout sjednoceného a jasnějšího tónu pleti:

Ve složení Eucerin Hyaluron-Filler CC světlého krému SPF15 jsou obsaženy vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová a glycin saponin, které zaplní jemné linie a hluboké vrásky a omlazují vzhled. Přípravek obsahuje též barevné pigmenty pro sjednocený tón pleti a rozjasněný vzhled.

Chcete zpomalit tvorbu vrásek ve své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování vrásek.

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Hledáte krém proti stárnutí pleti bez obsahu pigmentů k redukci linií a vrásek:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro normální a smíšenou pleť

Chcete dosáhnout sjednoceného a jasnějšího tónu pleti, ale Vaše pleť je středně tmavá až olivová:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý

Ingredience

Jak účinkuje

Kyselina hyaluronová redukuje jemné linky a vrásky

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Bioaktivní glycin saponin proniká ještě hlouběji, do dermálních vrstev kůže, stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a doplňuje vlhkost tam, kde vznikají hluboké vrásky.

Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a vyhlazuje kůži a omlazuje vzhled.

1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.FAQ (4)

  Čím se Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý liší od ostatních CC krémů?

  Většina CC krémů umožňuje korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý je však též účinný proti stárnutí pleti. Složení přípravku zahrnuje kyselinu hyaluronovou a glycin saponin, které zlepšují úroveň hydratace pleti a vyhlazují i ty nejhlubší vrásky, omlazují vzhled a zhebčují pleť.

  Čím se liší Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý od základu?

  Základ je součástí makeupu, má vysoký obsah barevných pigmentů a nepůsobí proti stárnutí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý je hybridním produktem, který spojuje péči o pleť a makeup. Má nižší obsah pigmentů, které doplňují barevný tón Vaší pleti. Snadno se vsakuje do kůže a nehromadí se v jemných liniích, ani nevytváří hrubé linky jako makeup.

  Jak se používá Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý?

  Jedná se o velmi univerzální přípravek. Můžete jej aplikovat místo svého obvyklého pečujícího přípravku nebo v kombinaci s ním. A pokud se snažíte o úplnější krytí pleti, představuje vynikající bázi pro Váš základ.

  Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý filtry UVA a UVB?

  Pleť obličeje je slunci vystavována během celého roku více, než kůže ostatních částí těla. Proto je citlivější ke škodlivým paprskům UVA a UVB. Ochrana kůže obličeje je důležitá vždy, když je pleť vystavena slunci, aby se zabránilo poškození DNA v buňkách a sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci.

5
2 recenzí
2
0
0
0
0
 • Nikola V. 01.11.2019
  Lahka textura,krasne tonuje.
  Lahka textura,krasne tonuje plet.Oblubila som si tento produkt a odvtedy make up ani nepouzivam.
 • Adka 31.10.2019
  Super na leto
  V lete idealny produkt namiesto make up-u.Jemne tonuje,krasne zjednoti a hlavne nerobi dojem masky.

Complete the routine

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin