• (0)

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý

Za hranicí působení proti stárnutí: vyhlazování vrásek s okamžitou korekcí odstínu pleti.

Denní krém proti vráskám s obsahem pigmentů, který sjednotí tóny světlé pleti a dosáhne jasnějšího vzhledu. Pro všechny typy pleti.

Tónovací CC krém proti stárnutí pleti pro sjednocení barevného tónu pleti

CC krémy nabízejí korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý Vám poskytne více než jen korekci, přináší také účinnou péči proti vráskám.

Péče zaměřená proti vráskám: složení přípravků je kombinací inovativní směsi vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu, kterou vyvinula společnost Eucerin a která představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek a k dosažení mladistvého vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém světlý s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje také účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek. 

Korekce nedokonalostí pleti: světlé barevné odstíny ulpí na povrchu kůže, sjednotí tón pleti a rozjasní ji. Jelikož jsou nemastné, můžete je použít, jak místo svého obvyklého hydratačního přípravku, tak i spolu s ním. Jsou výbornou bází pro základ (pokud požadujete dodatečné krytí) a pro další makeup. 

* Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a vědecké studie dokládají vynikající účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

 

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 160 žen ve věku mezi 34 a 45 lety, které pravidelně používaly krémy proti vráskám. Po dvou týdnech užívání přípravku byly zaznamenány následující výsledky:

 • 88 %: vyhlazuje zevnitř i ty nejhlubší vrásky 
 • 88 %: snižuje výskyt jemných linií a vrásek
 • 99 %: viditelně zjemňuje pleť
 • 99 %: vyhlazuje nedokonalosti pleti a dosahuje hladšího a sjednoceného vzhledu
 • 100 %: dobře se roztírá a nehromadí se v záhybech a vráskách

Často kladené otázky

Čím se Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý liší od ostatních CC krémů?

Většina CC krémů umožňuje korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý je však též účinný proti stárnutí pleti. Složení přípravku zahrnuje kyselinu hyaluronovou a glycin saponin, které zlepšují úroveň hydratace pleti a vyhlazují i ty nejhlubší vrásky, omlazují vzhled a zhebčují pleť.

Čím se liší Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý od základu?

Základ je součástí makeupu, má vysoký obsah barevných pigmentů a nepůsobí proti stárnutí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý je hybridním produktem, který spojuje péči o pleť a makeup. Má nižší obsah pigmentů, které doplňují barevný tón Vaší pleti. Snadno se vsakuje do kůže a nehromadí se v jemných liniích, ani nevytváří hrubé linky jako makeup.

Jak se používá Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý?

Jedná se o velmi univerzální přípravek. Můžete jej aplikovat místo svého obvyklého pečujícího přípravku nebo v kombinaci s ním. A pokud se snažíte o úplnější krytí pleti, představuje vynikající bázi pro Váš základ.

Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý filtry UVA a UVB?

Pleť obličeje je slunci vystavována během celého roku více, než kůže ostatních částí těla. Proto je citlivější ke škodlivým paprskům UVA a UVB. Ochrana kůže obličeje je důležitá vždy, když je pleť vystavena slunci, aby se zabránilo poškození DNA v buňkách a sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci.

Ingredience

Použití

 • Nanášejte na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně a rovnoměrně vmasírujte do kůže
 • Vyhněte se očím
 • Nejlepších výsledků dosáhnete při použití v kombinaci s dalšími přípravky řady Eucerin Hyaluron-Filler

Pro vaši každodenní péči

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Dopoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15.

Odpoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15.

Dopoledne i odpoledne: Pro vyšší přínos naneste před aplikací denního či nočního krému Eucerin Hyaluron-Filler Sérum.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý (s barevnými pigmenty) můžete použít před aplikací svého denního krému nebo místo něho. Následně můžete aplikovat základ, pokud chcete.

CC krém chrání pleť faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete silnější ochranu proti slunci, zvolte přípravek s ochranným faktorem SPF30 nebo 50 vhodný pro Váš typ pleti z řady přípravků Eucerin Sun chránících před sluncem. Tuto dodatečnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před aplikací vyhlazujícího Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15. 

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Chcete zredukovat linie a vrásky a dosáhnout sjednoceného a jasnějšího tónu pleti:

Ve složení Eucerin Hyaluron-Filler CC světlého krému SPF15 jsou obsaženy vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová a glycin saponin, které zaplní jemné linie a hluboké vrásky a omlazují vzhled. Přípravek obsahuje též barevné pigmenty pro sjednocený tón pleti a rozjasněný vzhled.

Chcete zpomalit tvorbu vrásek ve své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování vrásek.

Hledáte krém proti stárnutí pleti bez obsahu pigmentů k redukci linií a vrásek:
Chcete dosáhnout sjednoceného a jasnějšího tónu pleti, ale Vaše pleť je středně tmavá až olivová:

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři unikátní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler byly vyvinuty speciálně pro působení proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinace výrobků Eucerin s vysoko- a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a glycinem saponinem působí cíleně pro viditelné vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje horní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis, kde se tvoří ty nejhlubší vrásky.

Řada obsahuje denní krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovací CC krémy, noční krém a oční krém pro všechny typy pleti. Pro zesílení účinku přináší též Sérum, Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem a Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C.
 
1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář