• 1/4 Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý
 • 2/4 CC Krém tmavý
 • 3/4 CC Krém tmavý
 • 4/4 CC Krém tmavý

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý

5
3 recenzí
Denní krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou
S barevnými pigmenty, které sjednotí tóny středně tmavé až olivové pleti
Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled

Za hranicí působení proti stárnutí: vyhlazování vrásek s okamžitou korekcí odstínu pleti.

Denní krém proti vráskám s obsahem pigmentů, který sjednotí středně tmavé až olivové tóny a dodá pleti jasnějšího vzhledu. Pro všechny typy pleti.

O produktu

Tónovací CC krém proti stárnutí pleti pro sjednocenou pleť

CC krémy nabízejí korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý Vám poskytne více než jen korekci, přináší také účinnou péči proti vráskám.

Péče zaměřená proti vráskám: složení přípravků je kombinací inovativní směsi vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu, kterou vyvinula společnost Eucerin a která představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek a k dosažení mladistvého vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA, poskytuje také účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek.

Korekce nedokonalostí pleti: středně tmavé barevné odstíny ulpí na povrchu kůže, sjednotí tón pleti a rozjasní ji. Jelikož jsou nemastné, můžete je použít jak místo svého obvyklého hydratačního přípravku, tak i spolu s ním. Jsou výbornou bází pro základ (pokud požadujete dodatečné krytí) a další makeup.

* Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a vědecké studie dokládají vynikající účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 160 žen ve věku mezi 34 a 45 lety, které pravidelně používaly krémy proti vráskám. Po dvou týdnech užívání přípravku byly zaznamenány následující výsledky:

 • 88 %: vyhlazuje zevnitř i ty nejhlubší vrásky 
 • 88 %: snižuje výskyt jemných linií a vrásek
 • 99 %: viditelně zjemňuje pleť
 • 99 %: vyhlazuje nedokonalosti pleti a dosahuje hladšího a sjednoceného vzhledu
 • 100 %: dobře se roztírá a nehromadí se v záhybech a vráskách

Vlastnosti

 • nekomedogenní
 • UVA ochrana
 • SPF 15

Použití

Použití

 • Nanášejte na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně a rovnoměrně vmasírujte do kůže
 • Vyhněte se oblasti očí
 • Nejlepších výsledků dosáhnete při použití v kombinaci s dalšími přípravky řady Eucerin Hyaluron-Filler

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

Přečtěte si více

Tonizace

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Přečtěte si více

Péče

Dopoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15.

Odpoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15.

Dopoledne i odpoledne: Pro vyšší přínos naneste před aplikací denního či nočního krému Eucerin Hyaluron-Filler Sérum.

Přečtěte si více

Korekce nedokonalostí a ochrana pleti

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý (s barevnými pigmenty) můžete použít před aplikací svého denního krému nebo místo něho. Následně můžete aplikovat základ, pokud chcete.

CC krém chrání pleť faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete silnější ochranu proti slunci, zvolte přípravek s ochranným faktorem SPF30 nebo 50 vhodný pro Váš typ pleti z řady přípravků Eucerin Sun chránících před sluncem. Tuto dodatečnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před aplikací vyhlazujícího Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15. 

Přečtěte si více

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Chcete zredukovat linie a vrásky a dosáhnout sjednoceného a jasnějšího tónu pleti:

Ve složení Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15 středně tmavého jsou obsaženy vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová a glycin saponin, které zaplní jemné linie a hluboké vrásky a omlazují vzhled. Přípravek obsahuje též barevné pigmenty pro sjednocený tón a rozjasněný vzhled.

Chcete zpomalit tvorbu vrásek ve své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý svým ochranným faktorem SPF15 a UVA filtrem přináší účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování  vrásek.

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Chcete dosáhnout jednotného tónu pleti a jasnějšího vzhledu, ale máte světlou pleť:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý

Hledáte krém proti stárnutí pleti bez obsahu pigmentů k redukci linií a vrásek:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro normální a smíšenou pleť

Ingredience

Jak účinkuje

Hyaluronic acid reduces the appearances of fine lines and wrinkles

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Bioaktivní glycin saponin proniká ještě hlouběji, do dermálních vrstev kůže, stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a doplňuje vlhkost tam, kde vznikají hluboké vrásky.

Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a vyhlazuje kůži a omlazuje vzhled.

1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

FAQ (4)

  Jak se liší Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý od ostatních CC krémů?

  Většina CC krémů nabízí korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý Vám poskytne též účinnou péči proti stárnutí pleti. Složení obsahuje kyselinu hyaluronovou a glycin saponin, které zlepšují hydrataci pleti, vyhlazují i hluboké vrásky a dodávají pleti hladší a mladší vzhled.

  Jak se Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý liší od základu?

  Základ je součástí makeupu, má vysoký obsah barevných pigmentů a nepůsobí proti stárnutí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý je hybridním produktem, který spojuje péči o pleť a makeup. Má nižší obsah pigmentů, které doplňují barevný tón Vaší pleti. Snadno se vsakuje do kůže a nehromadí se v jemných liniích, ani nevytváří hrubé linky makeupu.

  Jak se používá Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý?

  Jedná se o velmi univerzální přípravek. Můžete jej aplikovat místo svého obvyklého pečujícího přípravku nebo v kombinaci s ním. A pokud se snažíte o úplnější krytí pleti, představuje vynikající bázi pro Váš základ.

  Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý filtry UVA a UVB?

  Pleť obličeje je slunci vystavována během celého roku více než kůže ostatních částí těla. Proto je citlivější ke škodlivým paprskům UVA a UVB. Ochrana kůže obličeje je důležitá vždy, když je pleť vystavena slunci, aby se zabránilo poškození DNA v buňkách a sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci.

5
3 recenzí
3
0
0
0
0
 • Jana 01.11.2019
  Produkt pouzivam hlavne v lete ,kedy mi make up prekaza.Ma lahku konzistenciu, pekne zjednoti a tonuje plet.
 • KD 07.10.2019
  Efektivní, opět koupím.
  Produkt jsem koupila úplnou náhodou a děkuji za to, protože jsem byla opravdu nadrámec spokojena. Trápí mě nejednotný odstín pleti a po použití CC jsem byla prosté krásná. CC velmi zmírnil skvrny a pleť se zjemnila a projasnila. S ním se cítím o 100% krásnější. Za mě palec nahoru, efektivní produkt pro zlepšenivzjledu pleti. Děkuji Dohnalová
 • daniela 17.04.2019
  Super na leto!
  Vyborne riesenie na upravu tvare cez leto, ked sa rozteka aj ten najodolnejsi make up. CC krem pokozku krasne zjednoti a na tvari posobi uplne prirodzene . Jemne kryje bez pocitu masky na tvari a zaroven pokozku hydratuje. Dobre sa rozotiera a na pokozke nezanechava flaky.

Complete the routine

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin