• (3)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý

Za hranicí působení proti stárnutí: vyhlazování vrásek s okamžitou korekcí odstínu pleti.

Denní krém proti vráskám s obsahem pigmentů, který sjednotí středně tmavé až olivové tóny a dodá pleti jasnějšího vzhledu. Pro všechny typy pleti.

Tónovací CC krém proti stárnutí pleti pro sjednocenou pleť

CC krémy nabízejí korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý Vám poskytne více než jen korekci, přináší také účinnou péči proti vráskám.

Péče zaměřená proti vráskám: složení přípravků je kombinací inovativní směsi vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu, kterou vyvinula společnost Eucerin a která představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek a k dosažení mladistvého vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA, poskytuje také účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek.

Korekce nedokonalostí pleti: středně tmavé barevné odstíny ulpí na povrchu kůže, sjednotí tón pleti a rozjasní ji. Jelikož jsou nemastné, můžete je použít jak místo svého obvyklého hydratačního přípravku, tak i spolu s ním. Jsou výbornou bází pro základ (pokud požadujete dodatečné krytí) a další makeup.

* Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a vědecké studie dokládají vynikající účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 160 žen ve věku mezi 34 a 45 lety, které pravidelně používaly krémy proti vráskám. Po dvou týdnech užívání přípravku byly zaznamenány následující výsledky:

 • 88 %: vyhlazuje zevnitř i ty nejhlubší vrásky 
 • 88 %: snižuje výskyt jemných linií a vrásek
 • 99 %: viditelně zjemňuje pleť
 • 99 %: vyhlazuje nedokonalosti pleti a dosahuje hladšího a sjednoceného vzhledu
 • 100 %: dobře se roztírá a nehromadí se v záhybech a vráskách

Content Parts/Title FAQ

Jak se liší Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý od ostatních CC krémů?

Většina CC krémů nabízí korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý Vám poskytne též účinnou péči proti stárnutí pleti. Složení obsahuje kyselinu hyaluronovou a glycin saponin, které zlepšují hydrataci pleti, vyhlazují i hluboké vrásky a dodávají pleti hladší a mladší vzhled.

Jak se Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý liší od základu?

Základ je součástí makeupu, má vysoký obsah barevných pigmentů a nepůsobí proti stárnutí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý je hybridním produktem, který spojuje péči o pleť a makeup. Má nižší obsah pigmentů, které doplňují barevný tón Vaší pleti. Snadno se vsakuje do kůže a nehromadí se v jemných liniích, ani nevytváří hrubé linky makeupu.

Jak se používá Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý?

Jedná se o velmi univerzální přípravek. Můžete jej aplikovat místo svého obvyklého pečujícího přípravku nebo v kombinaci s ním. A pokud se snažíte o úplnější krytí pleti, představuje vynikající bázi pro Váš základ.

Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý filtry UVA a UVB?

Pleť obličeje je slunci vystavována během celého roku více než kůže ostatních částí těla. Proto je citlivější ke škodlivým paprskům UVA a UVB. Ochrana kůže obličeje je důležitá vždy, když je pleť vystavena slunci, aby se zabránilo poškození DNA v buňkách a sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci.

Ingredience

Použití

 • Nanášejte na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně a rovnoměrně vmasírujte do kůže
 • Vyhněte se oblasti očí
 • Nejlepších výsledků dosáhnete při použití v kombinaci s dalšími přípravky řady Eucerin Hyaluron-Filler

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém

Pro vaši každodenní péči

Použijte čistící gel nebo čistící mléko Eucerin

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

Tonizace

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Použijte Eucerin sérum proti stárnutí pleti

Dopoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15.

Odpoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15.

Dopoledne i odpoledne: Pro vyšší přínos naneste před aplikací denního či nočního krému Eucerin Hyaluron-Filler Sérum.

Použijte CC krém Eucerin

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý (s barevnými pigmenty) můžete použít před aplikací svého denního krému nebo místo něho. Následně můžete aplikovat základ, pokud chcete.

CC krém chrání pleť faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete silnější ochranu proti slunci, zvolte přípravek s ochranným faktorem SPF30 nebo 50 vhodný pro Váš typ pleti z řady přípravků Eucerin Sun chránících před sluncem. Tuto dodatečnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před aplikací vyhlazujícího Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15. 

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Chcete zredukovat linie a vrásky a dosáhnout sjednoceného a jasnějšího tónu pleti:

Ve složení Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15 středně tmavého jsou obsaženy vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová a glycin saponin, které zaplní jemné linie a hluboké vrásky a omlazují vzhled. Přípravek obsahuje též barevné pigmenty pro sjednocený tón a rozjasněný vzhled.

Chcete zpomalit tvorbu vrásek ve své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý svým ochranným faktorem SPF15 a UVA filtrem přináší účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování  vrásek.

Hledáte krém proti stárnutí pleti bez obsahu pigmentů k redukci linií a vrásek:
Chcete dosáhnout jednotného tónu pleti a jasnějšího vzhledu, ale máte světlou pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři unikátní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler byly vyvinuty speciálně pro působení proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinace výrobků Eucerin s vysoko- a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a glycinem saponinem působí cíleně pro viditelné vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje horní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis, kde se tvoří ty nejhlubší vrásky.

Řada obsahuje denní krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovací CC krémy, noční krém a oční krém pro všechny typy pleti. Pro zesílení účinku přináší též Sérum, Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem, Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C, Hydratační booster a Pleťovou masku z biocelulózy. 
 
1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Novinka
Hyaluronový booster od značky Eucerin

První známky stárnutí

Hyaluron-Filler Hydratační Booster

 • (19)

 • Ultra lehká a osvěžující gelová textura
 • Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti
 • Okamžité posílení hydratace
 • Zlepšuje hydrataci pleti až na 24 hodin
 • Vyplňuje jemné linky a první vrásky
 • Pro pevnější, svěžejší a zářivější pleť
 • Vyplňuje pleť díky intenzivní hydrataci
 • Okamžitý účinek: pocit svěží pleti a hydratace až na 24 hodin
 • Vynikající jako základ pod make-up
 • Lehká příjemná vůně

Zjistit více
Celkové hodnocení
 • (3)
5 z 5 bodů / 3 recenzí
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Jana,
Produkt pouzivam hlavne v lete ,kedy mi make up prekaza.Ma lahku konzistenciu, pekne zjednoti a tonuje plet.
KD,

Efektivní, opět koupím.

Produkt jsem koupila úplnou náhodou a děkuji za to, protože jsem byla opravdu nadrámec spokojena. Trápí mě nejednotný odstín pleti a po použití CC jsem byla prosté krásná. CC velmi zmírnil skvrny a pleť se zjemnila a projasnila. S ním se cítím o 100% krásnější. Za mě palec nahoru, efektivní produkt pro zlepšenivzjledu pleti. Děkuji Dohnalová
daniela,

Super na leto!

Vyborne riesenie na upravu tvare cez leto, ked sa rozteka aj ten najodolnejsi make up. CC krem pokozku krasne zjednoti a na tvari posobi uplne prirodzene . Jemne kryje bez pocitu masky na tvari a zaroven pokozku hydratuje. Dobre sa rozotiera a na pokozke nezanechava flaky.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář