Výrobky Eucerin a jejich složení

Rozsáhlý výzkum pro porozumění detailního fungování kůže a účinných látek jsou základem  vysoce kvalitních výrobků Eucerin. Vědci laboratoří Eucerin věnují výběru složek u všech výrobků velkou péči a snaží se maximálně omezovat jejich počet. V případě, že máte velmi citlivou pleť nebo trpíte alergiemi doporučujeme zkontrolovat si složení výrobků v naší Databázi ingrediencí.

Hlavní ingredience

Kyselina hyaluronová

Benefit

Kyselina hyaluronová je látka tvořená kožními buňkami a je součástí pojivové tkáně pleti. Jednou z jejích klíčových funkcí je zadržovat hydrataci, neboť má schopnost na sebe navázat 1000- až 10,000násobek své vlastní hmotnosti ve vodě (tj. jeden gram kyseliny na sebe naváže jeden až deset litrů vody). S rostoucím věkem přirozená schopnost naší pleti produkovat kyselinu hyaluronovou klesá a začínají se tvořit a prohlubovat vrásky.

Eucerin používá ve výrobcích Hyaluron-Filler + 3x EFFECT1, Hyaluron-Filler + Elasticity, Anti-Pigment Séru s duálním účinkem a výrobcích na opalování Photoaging Control dva různé typy kyseliny hyaluronové pro cílený účinek a vyplnění vrásek zevnitř ven:

  • Vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou (známou též jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem): zůstává na povrchu pleti a účinně zlepšuje hydrataci vnější vrstvy epidermis, kde vznikají jemné linky a vrásky.
  • Nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou (známou též jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem): obsahuje molekuly 40krát menší2 než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde stimuluje její vlastní produkci kyseliny hyaluronové a doplňuje hydrataci tam, kde vznikají hlubší vrásky.
    Řada čisticích pleťových výrobků DermatoCLEAN a Hyaluronová Hydratační mlha obsahují pouze nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou.

1 Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster kombinuje kyselinu hyaluronovou se středně dlouhým řetězcem s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou 
2 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Vysokomolekulární kyselina hyaluronová má 2000 kDa a nízkomolekulární kyselina hyaluronová má 52 kDa.

Zvolte ingredienci

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář