Novinka
  • (2)
Ukázat recenze Napsat recenzi

HYALURON Hyaluronová hydratační mlha

Okamžitá a dlouhotrvající hydratace zevnitř

Pleťová hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou a gluko-glycerolem poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci pro hladkou a zářivou pleť.
 
* Některé velikosti balení nemusí být registrovány pro prodej ve všech zemích.

Okamžitá, dlouhotrvající hydratace pro obličej, krk a dekolt

Pleť potřebuje pro svoji správnou a účinnou funkci vodu. Kvalitně hydratovaná pleť je hladká, vláčná a na pohled zářivá. Je-li přirozená ochranná bariéra pleti narušena, pleť ztrácí vlhkost a může dojít k její dehydrataci. Dehydratovaná pleť je na pohled mdlá,  na dotek napjatá a nemá schopnost bránit se dráždivým látkám zvenčí. Tím se zvyšuje její citlivost. Pro ideální vzhled a stav pleti je nezbytná její intenzivní a dlouhotrvající hydratace. 

Jiné mlhové spreje bez hydratační složky nejsou schopny vlhkost v pleti vázat, neboť  čistá voda se rychle odpařuje a pokožku zanechává ještě sušší, a v konečném důsledku citlivou. Unikátní složení Eucerin HYALURON Hyaluronové hydratační mlhy zlepšuje vlastní hydratační systém pleti, zajišťuje rovnoměrnou distribuci vody, zadržuje hydrataci v pleti a zanechává pleť hladkou a zářivou.  

Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu napomáhá aktivovat vlastní hydrataci pleti. Gluko-glycerol aktivuje kanálky, které zajišťují rozvod vody mezi kožními buňkami a podporují hydratační rovnováhu pleti zevnitř. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly vysokou účinnost i u citlivé pleti

Často kladené otázky

Co je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je látka, kterou si naše pleť přirozeně vytváří pro zadržení hydratace: má schopnost na sebe navázat 1000-násobek své vlastní hmotnosti ve vodě. Je součástí mimobuněčné hmoty epidermis (vnější vrstvy pleti) a dermis (prostřední vrstvy pleti) a vyplňuje objem pleti zevnitř.

Má mlha pokožce neutrální pH?

Ano, hodnota pH Eucerin Hyaluronové hydratační mlhy je přizpůsobená přirozené hodnotě pH pokožky. Díky tomu není přirozená ochranná bariéra podrážděná, vlhkost se v pokožce lépe zadržuje a produkt je vhodný i pro citlivou pleť.

Lze mlhu použít i na citlivou pleť?

Ano, díky hodnotě pH, které je přizpůsobené přirozenému pH pokožky, je tato mlha vhodná i pro citlivou pleť a byla dle toho testována.

Lze mlhu použít také na tělo?

Ano, mlhu lze také použít i na tělo, např. osvěžit dříve použité pečující produkty.

Dochází při nanášení mlhy k vysoké ztrátě obsahu spreje?

Ne, díky použití speciální hliníkové lahve a hnacího plynu je zajištěno rovnoměrné rozložení mlhy v tenké vrstvě na pokožku.

Nahradí mlha moji běžnou denní péči?

Ne, mlha slouží jako příjemné osvěžení navrch běžné denní péče.

Mohu použít mlhu na make-up?

Ano, mlhu lze použít i k osvěžení make-upu.

Ingredience

Použití

Kdykoliv v případě potřeby podržte sprej ve vzdálenosti 20 cm od pleti a nastříkejte na obličej, krk a dekolt. Nechte 2-3 minuty pronikat do pleti a poté jemně osušte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Vaše každodenní pravidelná péče o pleť

Pleť důkladně vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího pleťového gelu (pro normální až smíšenou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího pleťového mléka  (pro suchou pleť).

Hyaluronová hydratační mlha vaši pleť zklidňuje a hydratuje kdykoliv a kdekoliv.

Používejte tento výrobek, pokud…

Hledáte intenzivně hydratační pleťovou mlhu ve spreji:

Eucerin HYALURON Hyaluronová hydratační mlha obsahuje kombinaci kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu, který napomáhá aktivaci vlastního hydratačního systému pleti. Jeho složení poskytuje okamžitou, dlouhotrvající hydrataci a zklidňuje podráždění způsobené suchostí pleti.

Eucerin Hyaluronová Hydratační mlha Okamžitá a dlouhotrvající hydratace

Pleť potřebuje pro svoji správnou a účinnou funkci vodu. Kvalitně hydratovaná pleť je hladká, vláčná a na pohled zářivá. Je-li přirozená ochranná bariéra pleti narušena, pleť ztrácí vlhkost a může dojít k její dehydrataci. Dehydratovaná pleť je na pohled matná a na dotek napjatá. Také se snižuje její schopnost bránit se dráždivým látkám zvenčí, což může způsobovat její vyšší citlivost.
 
Eucerin Hyaluronová Hydratační mlha poskytuje pleti intenzivní a dlouhodobou hydrataci potřebnou pro ideální vzhled a stav pleti. Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu aktivuje vlastní hydratační síť pleti (která rozvádí vodu mezi buňkami) podporující hydrataci pleti a hydratační rovnováhu zevnitř.
 
Tento rychle se vstřebávající sprej bez parfemace je vhodný pro každodenní použití na všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.

Celkové hodnocení
  • (2)
5 z 5 bodů / 2 recenzí
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Sára,

Super mlha

Koupila jsem si tuhle mlhu, protože se mi dost vysušuje pleť v klimatizovaných prostorách a je naprosto super! Toto léto konečně nemám pocit pnutí když sedím dlouho v práci.
Adéla,

Super hydratace!

Naprosto super produkt, používám sprej hlavně v klimatizovaných prostorách, kde mi přijde, že je moje pleť sušší.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář