• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin HYALURON Hyaluronová hydratační mlha

150 ml

5.0
3 recenzí
Okamžitá, dlouhotrvající hydratace
Zklidňující účinek na podráždění způsobené suchostí pleti
Pro všechny typy pleti včetně citlivé

Okamžitá a dlouhotrvající hydratace zevnitř s 3x EFFECT - se 3 účinky:

1 Zklidňuje 2 Osvěžuje 3 Hydratuje Pleťová hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou a gluko-glycerolem poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci pro hladkou a zářivou pleť.

O produktu

Okamžitá, dlouhotrvající hydratace pro obličej, krk a dekolt

Pleť potřebuje pro svoji správnou a účinnou funkci vodu. Kvalitně hydratovaná pleť je hladká, vláčná a na pohled zářivá. Je-li přirozená ochranná bariéra pleti narušena, pleť ztrácí vlhkost a může dojít k její dehydrataci. Dehydratovaná pleť je na pohled mdlá, na dotek napjatá a nemá schopnost bránit se dráždivým látkám zvenčí. Tím se zvyšuje její citlivost. Pro ideální vzhled a stav pleti je nezbytná její intenzivní a dlouhotrvající hydratace.

Jiné mlhové spreje bez hydratační složky nejsou schopny vlhkost v pleti vázat, neboť čistá voda se rychle odpařuje a pokožku zanechává ještě sušší, a v konečném důsledku citlivou. Unikátní složení Eucerin HYALURON Hyaluronové hydratační mlhy zlepšuje vlastní hydratační systém pleti, zajišťuje rovnoměrnou distribuci vody, zadržuje hydrataci v pleti a zanechává pleť hladkou a zářivou.

Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu napomáhá aktivovat vlastní hydrataci pleti. Gluko-glycerol aktivuje kanálky, které zajišťují rozvod vody mezi kožními buňkami a podporují hydratační rovnováhu pleti zevnitř.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly vysokou účinnost i u citlivé pleti

Použití

Použití

Kdykoliv v případě potřeby podržte sprej ve vzdálenosti 20 cm od pleti a nastříkejte na obličej, krk a dekolt. Nechte 2-3 minuty pronikat do pleti a poté jemně osušte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Vaše každodenní pravidelná péče o pleť

čištění pleti

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího pleťového gelu (pro normální až smíšenou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího pleťového mléka (pro suchou pleť).

Zjistit více
zklidněná pleť

Zklidnění a hydratace

Hyaluronová hydratační mlha vaši pleť zklidňuje a hydratuje kdykoliv a kdekoliv.

Zjistit více

Používejte tento výrobek, pokud…

Hledáte intenzivně hydratační pleťovou mlhu ve spreji:

Eucerin HYALURON Hyaluronová hydratační mlha obsahuje kombinaci kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu, který napomáhá aktivaci vlastního hydratačního systému pleti. Jeho složení poskytuje okamžitou, dlouhotrvající hydrataci a zklidňuje podráždění způsobené suchostí pleti.

FAQ (7)

 • Co je kyselina hyaluronová?

  Kyselina hyaluronová je látka, kterou si naše pleť přirozeně vytváří pro zadržení hydratace: má schopnost na sebe navázat 1000-násobek své vlastní hmotnosti ve vodě. Je součástí mimobuněčné hmoty epidermis (vnější vrstvy pleti) a dermis (prostřední vrstvy pleti) a vyplňuje objem pleti zevnitř.

 • Má mlha pokožce neutrální pH?

  Ano, hodnota pH Eucerin Hyaluronové hydratační mlhy je přizpůsobená přirozené hodnotě pH pokožky. Díky tomu není přirozená ochranná bariéra podrážděná, vlhkost se v pokožce lépe zadržuje a produkt je vhodný i pro citlivou pleť.

 • Lze mlhu použít i na citlivou pleť?

  Ano, díky hodnotě pH, které je přizpůsobené přirozenému pH pokožky, je tato mlha vhodná i pro citlivou pleť a byla dle toho testována.

 • Lze mlhu použít také na tělo?

  Ano, mlhu lze také použít i na tělo, např. osvěžit dříve použité pečující produkty.

 • Dochází při nanášení mlhy k vysoké ztrátě obsahu spreje?

  Ne, díky použití speciální hliníkové lahve a hnacího plynu je zajištěno rovnoměrné rozložení mlhy v tenké vrstvě na pokožku.

 • Nahradí mlha moji běžnou denní péči?

  Ne, mlha slouží jako příjemné osvěžení navrch běžné denní péče.

 • Mohu použít mlhu na make-up?

  Ano, mlhu lze použít i k osvěžení make-upu.

5.0
3 recenzí *
3
0
0
0
0
 • Nikol 31.08.2020
  Super!
  Naprosto super.
 • Adéla 31.08.2020
  Super hydratace!
  Naprosto super produkt, používám sprej hlavně v klimatizovaných prostorách, kde mi přijde, že je moje pleť sušší.
 • Sára 31.08.2020
  Super mlha
  Koupila jsem si tuhle mlhu, protože se mi dost vysušuje pleť v klimatizovaných prostorách a je naprosto super! Toto léto konečně nemám pocit pnutí když sedím dlouho v práci.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin