Vysoce kvalitní suroviny pro vysoce kvalitní produkty – Tři otázky na téma palmového oleje

1 min čtení
Zobrazit více

Obsahují Eucerin produkty palmový olej?

Eucerin nebo společnost Beiersdorf nevyužívá palmový olej přímo pro výrobu svých produktů

Společnost Beiersdorf nevyužívá palmový olej přímo pro výrobu kosmetiky. Nicméně - jak je v kosmetickém průmyslu zvykem - používáme přísady, jako jsou emulgátory a surfaktanty, které jsou nutné pro řadu produktů. Ty jsou obvykle vyráběny na bázi minerálních a rostlinných olejů, jako je kokosový olej, řepkový olej, či dokonce palmový olej a olej z palmových jader.

Jak společnost Beiersdorf přispívá k udržitelnému pěstování?

Společnost Beiersdorf úzce spolupracuje se svými dodavateli na podporu rozvoje udržitelné produkce palmového oleje (oleje z palmových jader)

Již několik let úzce spolupracujeme s našimi dodavateli na podpoře transparentnějšího dodavatelského řetězce s cílem přispět k zavedení a rozšiřování udržitelného pěstování palmového oleje (oleje z palmových jader). Kromě účasti u „Kulatého stolu pro udržitelný palmový olej“ (RSPO), jsme také zapojeni do „Fóra pro udržitelný palmový olej“ (FONAP) a usilujeme o další zlepšení stávajících certifikačních kritérií.

Jakou cestou se společnost Beiersdorf v budoucnosti vydá?

Účast společnosti Beiersdorf u „Kulatého stolu pro udržitelný palmový olej“ (RSPO)

V posledních letech jsme učinili významný pokrok směrem k využívání palmového oleje (oleje z palmových jader) produkovaného udržitelným způsobem. Chceme zajistit, aby dané složky pocházely pouze z prokazatelně udržitelných zdrojů (Certifikovaný udržitelný olej z palmových jader) a do roku 2020 přejít na míchané palmové oleje (oleje z palmových jader) a odpovídající deriváty. Do úplného přechodu na certifikovaný palmový olej bude společnost Beiersdorf pro zbývající olej nakupovat certifikáty v systému „Book and Claim“.

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin