Suroviny pro vysoce kvalitní výrobky

Vysoce kvalitní suroviny pro vysoce kvalitní produkty Tři otázky na téma palmového oleje

Obsahují Eucerin produkty palmový olej?

Společnost Beiersdorf nevyužívá palmový olej přímo pro výrobu kosmetiky. Nicméně - jak je v kosmetickém průmyslu zvykem - používáme přísady, jako jsou emulgátory a surfaktanty, které jsou nutné pro řadu produktů. Ty jsou obvykle vyráběny na bázi minerálních a rostlinných olejů, jako je kokosový olej, řepkový olej, či dokonce palmový olej a olej z palmových jader.

Palmový olej
Eucerin nebo společnost Beiersdorf nevyužívá palmový olej přímo pro výrobu svých produktů

Jak společnost Beiersdorf přispívá k udržitelnému pěstování?

Již několik let úzce spolupracujeme s našimi dodavateli na podpoře transparentnějšího dodavatelského řetězce s cílem přispět k zavedení a rozšiřování udržitelného pěstování palmového oleje (oleje z palmových jader). Kromě účasti u „Kulatého stolu pro udržitelný palmový olej“ (RSPO), jsme také zapojeni do „Fóra pro udržitelný palmový olej“ (FONAP) a usilujeme o další zlepšení stávajících certifikačních kritérií.

Rozvoj udržitelné produkce palmového oleje (oleje z palmových jader).
Společnost Beiersdorf úzce spolupracuje se svými dodavateli na podporu rozvoje udržitelné produkce palmového oleje (oleje z palmových jader)

Jakou cestou se společnost Beiersdorf v budoucnosti vydá?

V posledních letech jsme učinili významný pokrok směrem k využívání palmového oleje (oleje z palmových jader) produkovaného udržitelným způsobem. Chceme zajistit, aby dané složky pocházely pouze z prokazatelně udržitelných zdrojů (Certifikovaný udržitelný olej z palmových jader) a do roku 2020 přejít na míchané palmové oleje (oleje z palmových jader) a odpovídající deriváty. Do úplného přechodu na certifikovaný palmový olej bude společnost Beiersdorf pro zbývající olej nakupovat certifikáty v systému „Book and Claim“.

Účast společnosti Beiersdorf u „Kulatého stolu pro udržitelný palmový olej“ (RSPO)
Účast společnosti Beiersdorf u „Kulatého stolu pro udržitelný palmový olej“ (RSPO)

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář