• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Zklidňující krém Anti-REDNESS

5.0
5 recenzí

se SymSitive* a licochalconem A

Denní a noční krém pro okamžitý komfort hypersenzitivní pleti a zmírnění zarudnutí

Po jednom týdnu se mi neustálé zarudlé ekzémové vyrážky na celém obličeji zmírnily. Je to prostě úžasné!

Konark, 2019

O produktu

Řada Eucerin Hypersenzitivní pleť AntiREDNESS nabízí holistický přístup v péči o pleť, a tak řeší tři příznaky charakteristické pro hypersenzitivní pleť: narušenou kožní bariéru, hyperreaktivní smyslová vlákna a zarudnutí pleti, často způsobené záněty. Eucerin Zklidňující krém Anti-REDNESS byl vyvinut speciálně pro zarudlou - hypersenzitivní pleť a pleť se sklony k rosacee a kuperóze. Při aplikaci dvakrát denně na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu přináší pleti okamžitý a dlouhotrvající komfort a účinné zmírnění zarudnutí, zatímco pleť chrání a postupem času minimalizuje podráždění. Toto složení kombinuje dvě účinné látky: SymSitive* a Licochalcon A. SymSitive* je inovativní účinná složka, která působí jako regulátor citlivosti přímo v místě vzniku hyperreaktivity. Zmírňuje nepříjemné pocity a zvyšuje toleranci hypersenzitivní pleti. Licochalcon A je přírodní složka pocházející z výtažku z kořene lékořice čínské (Glycyrrhiza Inflata). Je to protizánětlivá složka a zároveň antioxidant, a tak redukuje zarudnutí a zklidňuje podráždění. Je důležité chránit kožní bariéru před nesnášenlivostí a alergickými reakcemi, proto má Eucerin Zklidňující krém Anti-REDNESS čisté složení s využitím pouze omezeného počtu složek, zatímco jeho balení bylo navrženo tak, aby minimalizovalo kontaminaci a oxidaci díky systému duálních ventilů.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie dokazují vysokou snášenlivost a vynikající účinnost na hypersenzitivní pleti a pleti se sklony k rosacee a kuperóze. Účinnost Eucerin Zklidňujícího krému Anti-REDNESS byla hodnocena v klinických studiích* u 55 žen (22-60 let) s hypersenzitivní pletí a pletí se sklony k rosacee/kuperóze. Výrobek byl používán dvakrát denně po dobu 4 týdnů metodou rozděleného obličeje. *In Vivo

Použití

Eucerin Zklidňující krém Anti-REDNESS má "čisté" složení, což znamená, že obsahuje pouze omezený počet složek a je bez konzervantů (včetně parabenů), parafínů, parfemace a alkoholu.

Použití

použití

 • Pro okamžité a dlouhodobé zmírnění zarudnutí, obnovu kožního komfortu a intenzivní hydrataci používejte denně ráno a/nebo večer na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Pro vaši každodenní péči

1. krok

Vyčistěte pleť obličeje.

Zjistit více

2. krok

Nanášejte každý den ráno a/nebo večer. 

Zjistit více

3. krok

Jemně vmasírujte do pleti obličeje, krku a dekoltu.

Zjistit více

Budete-li pleť vystavovat slunci, používejte další sluneční ochranu s vysokým SPF.

Doporučení

Používejte Eucerin Zklidňující krém Anti-REDNESS, pokud ...

Máte hypersenzitivní pleť a pleť se sklony k rosacee/kuperóze

a chcete pleti zajistit okamžitý, dlouhotrvající komfort a zmírnění zarudnutí.

Vyzkoušejte jiný výrobek Eucerin, pokud …

Máte hypersenzitivní pleť a pleť se sklony k rosacee/kuperóze

a chcete sjednocený tón pleti. V tomto případě použijte Eucerin Neutralizující denní krém Anti-REDNESS

Máte hypersenzitivní pleť a pleť se sklony k rosacee/kuperóze

a potřebujete SPF ochranu. Pokud ano, vyzkoušejte Eucerin Neutralizující denní krém Anti-REDNESS.

Máte atopický ekzém ve fázi akutního vzplanutí.

Vyzkoušejte Eucerin Acute krém AtopiControl.

Máte atopický ekzém, ale ne ve fázi akutního vzplanutí.

Vyzkoušejte Eucerin Pleťový krém AtopiControl.

Ingredience

Jak účinkuje

EUCERIN-HyperSensitive-AntiRedness-how-it-works-cz

Hypersenzitivní pleť má obvykle oslabenou kožní bariéru, proto je více náchylná k podráždění a hyperreaktivní smyslová vlákna pleti jsou stresory snadno aktivována. Čistota složení a jeho balení zajištěné proti kontaminaci přispívají k minimalizaci nesnášenlivosti nebo alergických reakcí.   

Když je pleť citlivá, reagují smyslová vlákna v epidermis rychleji a mnohem silněji, než u normální pleti, čímž vznikají nepříjemné kožní pocity. SymSitive* je první aktivní složkou, která reguluje aktivování smyslových vláken pleti, zklidňuje velmi citlivou pleť a přináší okamžitou úlevu. Tím, že jsou smyslová vlákna pleti méně dráždivá, nereagují na stresory tak silně. Postupem času se zvyšuje práh tolerance hypersenzitivní pleti a dochází k jejímu zklidnění.   

Licochalcon A je přírodní antioxidant a protizánětlivá složka, která rychle zklidňuje podráždění pleti a viditelně redukuje zarudnutí. Zmírňuje zarudnutí pleti a zčervenání pleti (erytém) způsobené UV zářením, a zároveň zvyšuje ochranu proti buněčnému stresu.

* =registrovaná obchodní značka německé společnosti Symrise

FAQ (1)

5.0
5 recenzí *
5
0
0
0
0
 • Lucy 13.01.2022
  Top produkt na trhu SOS
  Nejen proti slunci spálení, ale také na velmi rudou tvar , usi dekolt pouzivam alergie na léky . Total bolest jako spálení od slunce , koupila jsem podle recenzi zelený krém pouzivam druhý den , ale pnutí a zarudnutí je lepší ! Chci jeste další produkty od této značky vyzkoušet . Nepomohl mi jiNy krém ani od jiné kvalitní značky .
 • Ronnie 04.01.2021
  Záchrana!
  Používám už víc než rok a díky němu držím pod kontrolou svou rosaceu. Aplikuji ráno a večer na nos a okolí, pod normální pleťový krém, a občas jako první pomoc, když se rosacea začne ozývat po nějakém podráždění. Jediné, co zatím pomohlo.
 • Ivana B. 05.07.2020
  Doporučuji
  Používám 3 měsíce oba dva krémy, které se perfektně doplňují, je to nejkvalitnější věc na kterou jsem kdy narazila. S obličejem jsem řešila víc problémů než jen zarudnutí ale také suché místa, lupovitost a všechno je pryč! Ostatní značky jen slibují a skutek utek. Eucerin je opravdu zázrak.
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin