Seznamte se s Antonem

Zábavné a vzdělávací filmy přináší vašim dětem zábavu a vítané rozptýlení od svědící suché pokožky

Ponožkové loutky jsou skvělý způsob, jak odvést myšlenky i prstíky od škrábání. Anton vám prozradí jak, a také vás seznámí s princeznou Gorgonzolou a princem Mozzarelli.

Ty nejlepší tipy od Antona

Naše opička dobře ví, jak si poradit se svědící atopickou pokožkou
Anton přináší úlevu ekzematické pokožce
"Opičky si moc rády lahodí ve vaně nebo ve sprše. Ale nezůstávejte tam příliš dlouho, a myjte se raději teplou než horkou vodou, pak bude spokojená i vaše pokožka."
Anton přináší kosmetickou péči pro ekzematickou pokožku
„S-s-s studené krémy: jsou na pokožce tak příjemné. Váš oblíbený hydratační krém si dávejte do ledničky (ale nejezte ho!) a on vás pak příjemně ochladí. A pokud chcete, aby vaše pokožka byla hedvábně hladká jako moje, nezapomeňte se krémem natřít několikrát denně.“
Svědění ekzematické pokožky s Antonem
„Mazlení je lepší než škrábání. Vím, že je to těžké, ale škrábání to zkrátka ještě zhoršuje. Navlékněte si na ruce ponožky a pojďme si místo toho zahrát ponožkové loutkové divadlo.“
„Opičky mají rády pestrý svět.
A při vybarvování nebudeme mít čas se škrábat.
Stáhněte si můj oblíbený obrázek a pusťte se do toho.“
Stáhnout
Tipy pro rodiče a ošetřovatele
Účinná kosmetická péče zmírňuje do velké míry kožní diskomfort při akutním vzplanutí a poskytuje atopické pokožce potřebnou každodenní péči.
AtopiControl od značky Eucerin
Atopická dermatitida má dvě fáze: akutní/vzplanutí a klidnější mezidobí. Vyberte si kosmetické výrobky vyvinuté speciálně pro péči o pokožku v dané fázi.
Zjistěte více
Mytí ekzematické pokožky
Vyberte si takové mycí výrobky, které obsah přirozených lipidů pokožky podporují, neměly by jej snižovat. Používejte spíše teplou než horkou vodu, zkraťte čas strávený ve vaně nebo sprše a atopickou pokožku vysušte jemným přikládáním ručníku.
Přečtěte si více
Pečující výrobky pro ekzematickou pokožku
Zajistěte atopické pokožce potřebnou každodenní péči prostřednictvím výrobků, které posilují kožní bariéru a o pokožku pečují. Měly by obsahovat takové složky, jako je licochalcon A a ceramidy.
Zjistěte více
Zmírnění svědící pokožky
Svědící pokožka potřebuje rychlé řešení, neboť škrábání její stav pouze dále zhoršuje. Eucerin AtopiControl Acute krém obsahuje komplex jedinečných a aktivních složek, které pokožku během akutního vzplanutí rychle zklidní a zmírní její příznaky. A je vhodný pro děti od tří měsíců.
Přečtěte si více
Léky pro atopickou pokožku
Váš lékař vám doporučí ty nejvhodnější léky pro vaše dítě. Kortikosteroidy pro perorální i místní užití, jako je 1% hydrokortison krém, mohou pomoci zmírnit symptomy atopické dermatitidy.
Zjistěte více
Není lehké sledovat, jak vaše dítě trápí jeho atopická pokožka. Na atopickou dermatitidu neexistuje žádný známý lék, ale společně s účinnými léky a kosmetickými výrobky vám mohou pomoci i následující doporučení.
Svědění pokožky a alergeny
Alergeny (jako je pyl a srst zvířat) mohou vyvolávat kožní reakce. Vliv potravinových alergií bývá méně častý, ale někteří rodiče nacházejí souvislost mezi vzplanutími ekzému a určitými potravinami. Zkuste si vést záznamy o čemkoliv, co by mohlo zhoršovat příznaky vašeho dítěte. Jakékoliv souvislosti proberte s vaším dětským lékařem.
Zjistěte více
Atopická dermatitida a kouření
Negativní dopady kouření na vaše zdraví znáte, ale věděli jste, že pasivní kouření může zhoršovat také atopickou pokožku vašeho dítěte?
Zjistěte více
Na ekzematickou pokožku používejte jemné tkaniny.
Pokožku vašeho dítěte oblékejte do jemných, přírodních materiálů, jako je bavlna a len, a vyhýbejte se škrábavým materiálům, jako je vlna. Používejte šetrné prací prostředky a veškeré nové oblečení před použitím vyperte. Zbavíte je tak chemikálií, které mohly být použity ve výrobním procesu.
Přečtěte si více
Rukavice proti škrábání ekzematické pokožky
Pro ochranu citlivé pokožky před škrábáním navlékněte vašemu dítěti rukavice. Někteří rodiče a ošetřovatelé také používají "škrábací panenku" (hračku, kterou dítě může poškrábat místo sebe).
Přečtěte si více
Pravidelná péče
Výrobky péče o atopickou pokožku pro jednotlivé fáze - každodenní péče a zmírnění vzplanutí
Pokožku očistěte produkty Eucerin AtopiControl
Čištění
Pleť obličeje vyčistěte Eucerin DermatoCLEAN Čisticím pleťovým mlékem. Pokožku těla umyjte Eucerin AtopiControl Sprchovým olejem. Tyto výrobky lze použít při akutních vzplanutích atopické dermatitidy i v období mezi vzplanutími.
Zmírnění příznaků ekzému během vzplanutí
Doplňková péče během vzplanutí
Eucerin AtopiControl Acute krém nanášejte na postižené oblasti pro zmírnění svědění a zlepšení stavu pokožky. Představuje ideální doplněk k lékařem předepsané léčbě atopické dermatitidy. Pokud používáte předepsané léky pro lokální léčbu, nanášejte je před Eucerin AtopiControl Acute krémem.
Všechny naše výrobky každodenní péče můžete používat také během vzplanutí a nanášet je až po aplikaci léků předepsaných vaším lékařem a/nebo Eucerin AtopiControl Acute krému.
Zmírnění svědění ekzematické pokožky
Okamžité zmírnění svědění
Eucerin AtopiControl Sprej proti svědění pokožku okamžitě ochlazuje a během 60 vteřin zmírňuje svědění. Pro okamžitou a dlouhotrvající úlevu, kdykoliv vaše pokožka svědí - během vzplanutí atopické dermatitidy, nebo v klidových fázích.
Sluneční ochrana je důležitou součástí péče o pokožku při atopické dermatitidě
Sluneční ochrana
Atopická pokožka je obzvláště citlivá na sluneční záření. Na pečující krém ráno proto nanášejte také sluneční ochranu.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář