Síla dermokosmetiky
OSVĚDČENÁ INOVACE JE

Vědecká péče, která funguje

Kožní problémy, jako je akné, atopická dermatitida nebo hyperpigmentace nepůsobí pouze na naši pokožku. Často mají vliv také na naše sebevědomí, naši náladu a v konečném důsledku také na kvalitu našeho života. Účinné, vysoce snášenlivé a klinicky ověřené inovace v péči o pleť od značky Eucerin® dávají lidem šanci, aby se ve své kůži cítili lépe a mohli si opět užívat života naplno.
Extrémně suchá pokožka

EUCERIN ATOPICONTROL

„SKUTEČNÁ POMOC S EXTRÉMNĚ SUCHOU, SVĚDÍCÍ POKOŽKOU“ ANGELIKA, 29, JONATHAN, 11 MĚSÍCŮ, NENAROZENÁ NOELIA
Zjistit více
Zásadní změna

EUCERIN AQUAPHOR

„PRO MNE ZÁSADNÍ ZMĚNA“ KARINA, 41
Zjistit více
Pleť středem pozornosti

EUCERIN DERMOPURE

„TEĎ JE MÁ PLEŤ PŘIPRAVENÁ BÝT STŘEDEM POZORNOSTI“ EUNGYU, 27
Zjistit více
Zase mohu vypadat jako skutečná já

EUCERIN HYALURON

„ZASE MŮŽU VYPADAT JAKO SKUTEČNÁ JÁ“ SARAH, 53
Zjistit více
Pocit opravdu účinné ochrany

EUCERIN SLUNEČNÍ OCHRANA

„MÁM POCIT OPRAVDU ÚČINNÉ OCHRANY“ TONY, 45
Zjistit více
Cítím se šťastná

EUCERIN ANTI-PIGMENT

„CITÍM SE ŠŤASTNÁ“ RUTH, 20
Zjistit více

SKINTERVIEWS

Sledujte, jak lidé otevřeně mluví o své pokožce

Naše skinterviews (=pokožka + rozhovory) dávají nahlédnout do života lidí, jejich kožních problémů a ukazují, jak jim pomohla naše dermokosmetická péče.

Z REÁLNÉHO SVĚTA

Skutečné příběhy o skutečných kožních problémech

V našich skinterviews jsme hovořili s Angelikou, Karin, Sarah, Tonym, Ruth a Eungyu. Jejich životy byly různými způsoby ovlivňovány kožními problémy. Podívejte se na jejich příběhy a uvidíte, jakou změnu do jejich životů vnesly výrobky dermatologické péče o pleť.
Angelika si užívá své mateřství
Angelika si užívá své mateřství. Když ale její syn Jonathan začal trpět atopickou dermatitidou a škrábal se až do krve, nevěděla, jak mu pomoci. Výrobky Eucerin® AtopiControl zklidnily jeho pokožku i ji samotnou. Nyní ví, jak pečovat o svědící ložiska na pokožce jejího syna, který si může bez omezení hrát a Angelika si může být jistá, že jeho pokožka je v bezpečí a zdravá.
Podívejte se na skinterview s Angelikou
Karina
Karin vášnivě miluje triatlon. Ze začátku to ale pro ni znamenalo spoustu nepříjemné bolesti, puchýřů a odřenin. Výrobky Eucerin® Aquaphor přinesly její pokožce potřebnou ochranu a pomohly jí od puchýřů a oděrek. Díky tomu se teď může bez omezení věnovat své vášni. Nic už ji nezastaví!
Podívejte se na skinterview s Karin
Eungyu
Eungyu prožil kvůli svému akné skutečně těžké dospívání. Poznámky jeho příbuzných i přátel způsobily, že se začal stranit lidí. Zůstával doma a přestal vídat své přátele jen proto, aby ostatní lidé neviděli jeho akné a zduřelou pleť. Dnes už ví, jak pečovat o nedokonalosti své pleti, konečně je se svojí pletí spokojen a dokonce se začal věnovat herectví.
Podívejte se na skinterview s Eungyu
Sarah
Když si Sarah s přibývajícím věkem začala všímat změn na své pleti, rozhodla se, že udělá vše pro to, aby tento proces zastavila. Poté, co si nějakou dobu nechávala vrásky zmírňovat pomocí injekčních výplní, nemohla sama sebe při pohledu do zrcadla téměř poznat. Dnes používá Hyaluron-Filler Sérum a krém a je konečně se vzhledem své pleti opět spokojená.
Podívejte se na skinterview se Sarah
Tony
Když Tonymu lékaři diagnostikovali aktinickou keratózu, jeho první obavou bylo, zda si kvůli tomuto onemocnění bude moci hrát venku se svým malým synem a trávit život pouze v interiéru pro něj nepřicházelo v úvahu. Díky přípravkům na opalování Eucerin® Sun se nyní cítí bezpečně, i když si opět hraje se svým synem venku.
Podívejte se na skinterview s Tonym
Ruth
Ruth trpí hyperpigmentací a vždy měla pocit, že lidé při pohledu na její obličej neviděli nic jiného, než její nerovnoměrný tón pleti. Pak objevila výrobky Anti-Pigment značky Eucerin®. Nyní může díky svému nově získanému sebevědomí ukazovat při setkání s ostatními svůj krásný úsměv a ví, že to je přesně to, čeho si ostatní na první pohled všimnou.
Podívejte se na skinterview s Ruth
NAJDĚTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Jaký je váš příběh?

Nechte se inspirovat a získejte informace o našich výrobcích a pravidelné péči na sociálních sítích. Můžete zde také sdílet svůj příběh o tom, jak dermatologická péče o pleť změnila váš život: Napište nám nebo publikujte svůj příběh s hashtagem #Skinterviews.
Skinterviews

Life-changing power of dermatological skincare

Značka Eucerin® se věnuje odborné kosmetické péči na farmaceutické úrovni již více než 100 let. Neustále usilujeme o inovativní vědecká řešení a naším hlavním cílem je vývoj účinných, vysoce snášenlivých a klinicky ověřených výrobků. Vyvíjíme naše výrobky tak, aby zachovávaly a zlepšovaly zdraví a krásu vaší pokožky. Protože víme, že pouze hmatatelné a viditelné výsledky mohou vyřešit vaše kožní problémy a pomoci zlepšit váš každodenní pocit pohody. Víme, že účinky kosmetických řešení působí hlouběji, než v pleti. Cítí-li se lépe vaše pleť, cítíte se lépe i vy. Objevte dermatologickou péči o pleť, která vám změní život.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář