• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Tělová mast ve spreji

5.0
3 recenzí
Intenzivně hydratuje, a tak napomáhá regeneraci velmi suché, podrážděné pokožky těla
Inovativní tělová mast ve spreji s dosahem 360°
Kontinuální rozprašování, lze používat i dnem vzhůru

Pro velmi suchou, podrážděnou pokožku

Chladivý sprej bez obsahu vody okamžitě zklidňuje a zmírňuje příznaky suché až velmi suché, hrubé nebo podrážděné pokožky na jakékoliv části těla. Inovativní mast ve spreji je ideální na paže, nohy a další větší nebo obtížně dosažitelné části těla, kde zadržuje hydrataci a urychluje regeneraci pokožky. Není určena pro použití na pleť obličeje.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Eucerin Aquaphor mast ve spreji pro suchou, podrážděnou pokožku.

Je-li narušena bariérová funkce pokožky, pokožka se stává citlivější na dráždivé látky zvenčí. Podrážděná pokožka může pro své účinné zklidnění často vyžadovat více než jen tělové mléko. Pro obnovu suché nebo podrážděné pokožky je často jediným řešením tradiční mast, jejíž nanášení na větší části těla, jako jsou paže, nohy či trup však může být obtížné a časově náročné.

Pro snadnou a okamžitou chladivou úlevu na větších částech těla jsme vytvořili Eucerin Aquaphor Tělovou mast ve spreji. Díky tomuto inovativnímu rozprašovači lze mast aplikovat na jakoukoliv část těla. Umožňuje kontinuální, rovnoměrnou aplikaci a můžete jej používat také dnem vzhůru pro 360° dosah na suchou pokožku kdekoliv na těle. Mast neobsahuje vodu a klinické testy prokázaly, že obnovuje suchou, podrážděnou pokožku - vytváří ideální ochrannou bariéru pro regeneraci pokožky a okamžitý chladivý pocit úlevy.

Samotné složení je obohaceno o glycerin a panthenol, které pomáhají udržovat úroveň hydratace v pokožce a podporují její regeneraci a obnovu. Tato SOS mast ve spreji bez konzervačních látek a parfemace je hydratační přípravek s klinicky prokázanou schopností zmírňovat příznaky velmi suché pokožky. Pokožka je viditelně zregenerovaná, chráněná a obnovená.

Klinické a dermatologické studie

Studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost na velmi suché, hrubé nebo podrážděné pokožce celého těla.

Klíčová zjištění

90%

Okamžitě zklidňuje a zmírňuje příznaky suché, hrubé pokožky po celý den 9/10

90%

Zklidňuje pokožku po celý den 9/10

90%

Ideální pro aplikaci na suché nohy a paty 9/10

80%

Poskytuje osvěžující chladivý účinek 8/10

Uživatelská studie výrobku testovala jeho účinky u 120 žen se suchou nebo podrážděnou pokožkou těla ve věku mezi 25 a 65 lety (1), které po pravidelném používání výrobku po dobu dvou týdnů uvedly následující výsledky: 1 Beiersdorf spol. s r.o., uživatelská studie, Francie, listopad 2019

Použití

Použití

 • 1. krok - Před použitím důkladně protřepejte. 
 • 2. krok - Naneste ze vzdálenosti 15 cm od pokožky.
 • 3. krok - Jemně vmasírujte do pokožky dle potřeby.

 
Aplikujte dle potřeby. Nepoužívejte na otevřené, krvácející nebo vlhké rány. Nestříkejte přímo na obličej nebo v jeho blízkosti. Aplikaci sprejem provádějte co nejrychleji a zabraňte přímému vdechování.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s přípravky na mytí pro citlivou a suchou pokožku, jako je například Eucerin pH5 Sprchový olej

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Máte velmi suchou a hrubou pokožku na těle.

Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji okamžitě zklidňuje a zmírňuje příznaky velmi suché a hrubé pokožky kdekoliv na těle.

Je pro vás obtížné používat běžnou mast na větší části těla, jako jsou nohy, záda, trup, paže, ruce nebo paty.

Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji je nyní k dostání v inovativním rozprašovači, který usnadňuje ošetřování i obtížně přístupných partií těla. Umožňuje rovnoměrnou a kontinuální aplikaci a lze jej používat i dnem vzhůru. 

Máte pocit, že tělová mléka neposkytují vaší velmi suché pokožce na větších partiích těla dostatečné zklidnění.

Klinické testy prokázaly, že Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji obnovuje velmi suchou, podrážděnou pokožku - vytváří ideální ochrannou bariéru pro její regeneraci. Rozprašovač spreje umožňuje dosah 360° na všechny části těla. 

Při sportu vás trápí opruzeniny.

Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji se snadno nanáší na větší plochy těla, jako jsou nohy nebo paže, kde vytváří ideální ochrannou bariéru proti odírání pokožky při sportu, například při běhání. Dochází-li u vás ke tření větších ploch pokožky, poskytne jim tento chladivý SOS sprej ochranu a regeneraci. 

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Máte velmi suchou pokožku, ale pouze na menších částech těla.

Doporučujeme Eucerin Aquaphor Regenerační mast, což je také mast bez obsahu vody, která pomáhá urychlovat regeneraci pokožky, pouze v odlišném klasickém balení. 

Máte suchou, popraskanou pleť na rtech.

Vyzkoušejte Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám na rty.

Máte suchou nebo velmi suchou pleť obličeje.

Značka Eucerin nabízí širokou škálu pleťových výrobků pro suchou pleť. Výrobky v této řadě jsou určeny pro pokožku těla, pokud však máte suchou až velmi suchou pleť obličeje, vyzkoušejte intenzivně vyživující krém Eucerin Lipo-Balance.

Ingredience

Jak účinkuje

Silný účinek této ochranné masti je výsledkem její schopnosti posilovat přirozenou ochrannou bariéru pokožky a zároveň umožňovat pokožce dýchat. Její složení bez obsahu vody, parfemace a konzervačních látek umožňuje proudění vodních par a kyslíku a vytváří ochrannou semiokluzivní bariéru.
 
Jednou z přidaných složek je glycerin - účinná hydratační látka, která přitahuje vodu a zadržuje ji v pokožce pro její dlouhotrvající hydrataci. Další ze složek - panthenol podporuje regeneraci a obnovu pokožky a zároveň snižuje ztrátu vody pro lepší hydrataci pokožky.
 
Kromě okamžité SOS péče přináší tento inovativní sprej zcela novou úroveň úlevy pro velmi suchou pokožku, a to kdekoliv na těle. Sprej lze používat i dnem vzhůru a jeho předností je rovnoměrná aplikace masti zajišťující hydrataci pokožky i na obtížně přístupných partiích, jako jsou paže nebo nohy.

FAQ (4)

5.0
3 recenzí *
3
0
0
0
0
 • Bára 29.11.2020
  Velmi efektivní!
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Mám velmi suchou pokozku a s timto kremem ve spreji jsem super spokojená!
 • Jitka 26.11.2020
  Bezva aplikace
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Používám stejný výrobek v tube, ale toto je super aplikace a funguje super.
 • Renča 30.09.2020
  Super upgrade
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Tenhle sprej jsem si koupila, protože Aquaphor používám už dýl na svoje super suchý nohy a musím říct, že je fakt super a nemusím se s tím tak patlat :)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin