Novinka
 • (1)

Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji

Pro velmi suchou, podrážděnou pokožku

Chladivý sprej bez obsahu vody okamžitě zklidňuje a zmírňuje příznaky suché až velmi suché, hrubé nebo podrážděné pokožky na jakékoliv části těla. Inovativní mast ve spreji je ideální na paže, nohy a další větší nebo obtížně dosažitelné části těla, kde zadržuje hydrataci a urychluje regeneraci pokožky. Není určena pro použití na pleť obličeje. 

Eucerin Aquaphor mast ve spreji pro suchou, podrážděnou pokožku.

Je-li narušena bariérová funkce pokožky, pokožka se stává citlivější na dráždivé látky zvenčí. Podrážděná pokožka může pro své účinné zklidnění často vyžadovat více než jen tělové mléko. Pro obnovu suché nebo podrážděné pokožky je často jediným řešením tradiční mast, jejíž nanášení na větší části těla, jako jsou paže, nohy či trup však může být obtížné a časově náročné.
 
Pro snadnou a okamžitou chladivou úlevu na větších částech těla jsme vytvořili Eucerin Aquaphor Tělovou mast ve spreji. Díky tomuto inovativnímu rozprašovači lze mast aplikovat na jakoukoliv část těla. Umožňuje kontinuální, rovnoměrnou aplikaci a můžete jej používat také dnem vzhůru pro 360° dosah na suchou pokožku kdekoliv na těle. Mast neobsahuje vodu a klinické testy prokázaly, že obnovuje suchou, podrážděnou pokožku - vytváří ideální ochrannou bariéru pro regeneraci pokožky a okamžitý chladivý pocit úlevy. 
 
Samotné složení je obohaceno o glycerin a panthenol, které pomáhají udržovat úroveň hydratace v pokožce a podporují její regeneraci a obnovu. Tato SOS mast ve spreji bez konzervačních látek a parfemace je hydratační přípravek s klinicky prokázanou schopností zmírňovat příznaky velmi suché pokožky. Pokožka je viditelně zregenerovaná, chráněná a obnovená. 

Klinicky a dermatologicky testováno a potvrzeno

Studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost na velmi suché, hrubé nebo podrážděné pokožce celého těla.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Uživatelská studie výrobku testovala jeho účinky u 120 žen se suchou nebo podrážděnou pokožkou těla ve věku mezi 25 a 65 lety (1), které po pravidelném používání výrobku po dobu dvou týdnů uvedly následující výsledky:
 

 • Okamžitě zklidňuje a zmírňuje příznaky suché, hrubé pokožky po celý den 9/10
 • Zklidňuje pokožku po celý den 9/10
 • Ideální pro aplikaci na suché nohy a paty 9/10
 • Poskytuje osvěžující chladivý účinek 8/10

 
1 Beiersdorf spol. s r.o., uživatelská studie, Francie, listopad 2019

Často kladené otázky

Jak často doporučujete Eucerin Aquaphor Tělovou mast ve spreji používat?

Eucerin Aquaphor Tělovou mast ve spreji můžete používat dle potřeby, kdykoliv vaše velmi suchá nebo hrubá pokožka kdekoliv na těle vyžaduje okamžitě zklidnit a podpořit regeneraci. Vyvarujte se přímému stříkání na obličej či v jeho oblasti.

Jak zjistím, zda mám suchou pokožku nebo kožní onemocnění/poruchu?

Na těchto stránkách najdete informace o suché pokožce nebo xeróze, stejně jako kožních poruchách, jako je ekzém (atopická dermatitida), keratóza pilaris (nebo kuřecí kůže) a lupénka. Pokud si stále nejste jisti, nebo vás znepokojují vaše příznaky, doporučujeme se obrátit na lékárníka či dermatologa.

Je Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji vhodná pro použití na velmi suchou pokožku po celém obličeji i těle?

Díky inovativnímu rozprašovači je Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji nejvhodnější pro použití na větší části těla, jako jsou paže, nohy, záda či trup. Umožňuje rozprašování také dnem vzhůru, je proto vhodná pro zklidnění velmi suché pokožky na těžko přístupných partiích, kde by aplikace klasické masti byla příliš obtížná. Vyvarujte se přímému stříkání na obličej či v jeho oblasti. Pokud máte velmi suchou nebo hrubou pokožku na menších částech těla, vyzkoušejte Eucerin Aquaphor Regenerační mast.

Mohu použít Eucerin Aquaphor Tělovou mast ve spreji pro obnovu pokožky na mých suchých nohou, zádech, trupu, rukou, pažích, chodidlech či patách?

Ano! Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji byla speciálně vyvinuta pro ošetření přesně takových větších nebo obtížně přístupných partií těla. Sprejový rozprašovač umožňuje kontinuální a rovnoměrnou aplikaci a lze jej dokonce používat dnem vzhůru, a získat tak lepší přístup k větším, obtížně dosažitelným oblastem pokožky.

Ingredience

Použití

 • 1. krok - Před použitím důkladně protřepejte. 
 • 2. krok - Naneste ze vzdálenosti 15 cm od pokožky.
 • 3. krok - Jemně vmasírujte do pokožky dle potřeby.

 
Aplikujte dle potřeby. Nepoužívejte na otevřené, krvácející nebo vlhké rány. Nestříkejte přímo na obličej nebo v jeho blízkosti. Aplikaci sprejem provádějte co nejrychleji a zabraňte přímému vdechování.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s přípravky na mytí pro citlivou a suchou pokožku, jako je například Eucerin pH5 Sprchový olej

Jak nanášet tělovou mast ve spreji pro suchou pokožku

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Máte velmi suchou a hrubou pokožku na těle.

Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji okamžitě zklidňuje a zmírňuje příznaky velmi suché a hrubé pokožky kdekoliv na těle.

Je pro vás obtížné používat běžnou mast na větší části těla, jako jsou nohy, záda, trup, paže, ruce nebo paty.

Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji je nyní k dostání v inovativním rozprašovači, který usnadňuje ošetřování i obtížně přístupných partií těla. Umožňuje rovnoměrnou a kontinuální aplikaci a lze jej používat i dnem vzhůru. 

Máte pocit, že tělová mléka neposkytují vaší velmi suché pokožce na větších partiích těla dostatečné zklidnění.

Klinické testy prokázaly, že Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji obnovuje velmi suchou, podrážděnou pokožku - vytváří ideální ochrannou bariéru pro její regeneraci. Rozprašovač spreje umožňuje dosah 360° na všechny části těla. 

Při sportu vás trápí opruzeniny.

Eucerin Aquaphor Tělová mast ve spreji se snadno nanáší na větší plochy těla, jako jsou nohy nebo paže, kde vytváří ideální ochrannou bariéru proti odírání pokožky při sportu, například při běhání. Dochází-li u vás ke tření větších ploch pokožky, poskytne jim tento chladivý SOS sprej ochranu a regeneraci. 

Máte velmi suchou pokožku, ale pouze na menších částech těla.

Doporučujeme Eucerin Aquaphor Regenerační mast, což je také mast bez obsahu vody, která pomáhá urychlovat regeneraci pokožky, pouze v odlišném klasickém balení. 

Máte suchou, popraskanou pleť na rtech.
Máte suchou nebo velmi suchou pleť obličeje.

Značka Eucerin nabízí širokou škálu pleťových výrobků pro suchou pleť. Výrobky v této řadě jsou určeny pro pokožku těla, pokud však máte suchou až velmi suchou pleť obličeje, vyzkoušejte pleťové výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler Urea nebo intenzivně vyživující krém Eucerin Lipo-Balance.

Eucerin Aquaphor Regenerační mast Urychluje regeneraci pokožky

Naše pokožka zvládá náročný úkol, kterým je ochrana našeho těla, jeho následkem však může být velmi suchá, popraskaná a podrážděná. Potřebuje SOS péči. 

Eucerin Aquaphor Regenerační mast poskytuje velmi suché a podrážděné pokožce potřebnou SOS péči. Na jejím povrchu vytváří poloprodyšnou ochrannou bariéru, která podporuje přirozený transfer vodní páry a kyslíku dovnitř a ven z pokožky, a tak umožňuje pokožce dýchat a posilovat její přirozenou bariérovou funkci. Obsažený glycerin je účinná hydratační složka, která přitahuje vodu a pomáhá ji zadržovat v pokožce. Účinkuje společně s panthenolem, který napomáhá urychlit regeneraci a obnovu pokožky a zároveň pokožku hydratuje.

Celkové hodnocení
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Renča,

Super upgrade

Tenhle sprej jsem si koupila, protože Aquaphor používám už dýl na svoje super suchý nohy a musím říct, že je fakt super a nemusím se s tím tak patlat :)

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář