SPF 30
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý

0.0
0 recenzí
Denní krém s tónujícím krycím účinkem pro okamžitě sjednocený tón pleti
Redukuje pigmentové skvrny a brání tvorbě nových
UVA/UVB filtry s SPF 30 pro sluneční ochranu

Pro okamžitě sjednocenější vzhled pleti a pro dlouhodobou redukci pigmentových skvrn při pravidelném používání. První viditelné výsledky již za dva týdny*. * Při pravidelném používání

Klinicky testovaný hydratační denní krém s UVA a UVB ochranou. Aktivní složka thiamidol účinně redukuje hyperpigmentaci, zatímco minerální barevné pigmenty poskytují přirozené krytí pleti. Tento hydratační krém vhodný pro všechny typy pleti okamžitě zajistí vaší pleti sjednocenější vzhled.

O produktu

Denní krém SPF 30 tónovaný světlý pro sjednocený tón pleti

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý obsahuje thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která působí na základní příčinu hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se dále zlepšují.

Díky širokospektrálním UVA a UVB filtrům (SPF 30) nabízí tento tónovací hydratační denní krém účinnou ochranu před sluncem a snižuje pravděpodobnost tvorby sluncem vyvolaných pigmentových skvrn na pleti. Pleť získává sjednocený vzhled díky jemnému tónovacímu krytí prostřednictvím minerálních barevných pigmentů.

Barevné odstíny řady byly vyvinuty díky výrazné podpoře make-up artistky Marianny Mukuchyan. Vytvořila dva odstíny, které dokonale ladí s přirozenými odstíny pleti a zajišťují tak přirozené sjednocení pleti pro zářivý vzhled bez make-upu.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

96 %

Okamžitě sjednocuje tón mé pleti

99 %

Zanechává pleť sjednocenější

96 %

Poskytuje jednotný vzhled

93 %

Poskytuje nezatěžující lehké krytí

96 %

Pleť získává hladší vzhled

95 %

Účinně chrání pleť před sluncem

96 %

Poskytuje zářivější vzhled pleti

Vedle dalších klinických a dermatologických studií byla provedena uživatelská studie s 80 ženami ve věku od 25 do 55 let (1). Po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů uvedly následující výsledky. (1) Beiersdorf AG, uživatelská studie, Itálie, březen-duben 2021

Použití

Použití

 • Nanášejte ráno na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně do pleti vmasírujte 
 • Zamezte kontaktu s očima
 • Nanášejte jednou denně ráno. Výrobky obsahující thiamidol lze aplikovat maximálně čtyřikrát během jednoho dne.
 

Pro vaši každodenní péči

Začleňte čištění pleti do vaší pravidelné každodenní péče o pleť

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin čisticím přípravkem. Zvolte:

- Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťový gel (pro normální až smíšenou pleť) nebo
- Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťové mléko (pro suchou pleť)

Zjistit více
Začleňte tonizaci pleti do vaší pravidelné každodenní péče o pleť

Tonizace

Dočistěte pleť například Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou (pro všechny typy pleti), která pleť připraví na vaše pečující výrobky.

Zjistit více
péče

Speciální péče a Péče

Ráno a/nebo večer naneste jako první Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem nebo Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum. Pro drobné plochy s hyperpigmentací lze použít Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor. Ráno můžete dále použít Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 nebo Denní krém SPF 30 tónovaný světlý / středně tmavý. Večer můžete dále použít Eucerin Anti-Pigment Noční krém. Výrobky obsahující thiamidol lze aplikovat maximálně čtyřikrát během jednoho dne.

Zjistit více
Korekce tónu pleti

Korekce tónu pleti

Pro přirozený vzhled a okamžité sjednocení tónu pleti můžete snadno nanést Eucerin Anti-Pigment tónovací denní krém SPF 30 světlý jako základ pod make-up nebo samostatně.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud...

Chcete okamžitě zakrýt pigmentové skvrny.
Eucerin Anti-Pigment tónovací denní krém SPF 30 světlý okamžitě zakryje pigmentové skvrny a zároveň také účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

Chcete dlouhotrvající redukci pigmentových skvrn.
Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý obsahuje thiamidol, který pomáhá zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn.

Chcete přirozený vzhled a sjednocený tón pleti. 
Eucerin Anti-Pigment tónovací denní krém SPF 30 světlý pomáhá sjednotit tón pleti pro přirozený vzhled. 

Hledáte tónovací hydratační krém pro každodenní použití jako váš make-up.
Eucerin Anti-Pigment tónovací denní krém SPF 30 světlý je vhodný pro všechny typy pleti.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud…

Hledáte výrobek sluneční ochrany s velmi vysokým faktorem:
Řada Eucerin Sluneční ochrany nabízí špičkové výrobky s SPF 50 a SPF 50+ vyvinuté speciálně pro různé potřeby pleti. 

Ingredience

Jak účinkuje

Thiamidol cíleně řeší základní příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti. Výsledkem je zesvětlování stávajících tmavých skvrn a snížení tvorby nových pigmentových skvrn. Thiamidol je klíčovou aktivní složkou ve výrobcích řady Eucerin Anti-Pigment, u níž klinické i dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

FAQ (2)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin