• 1/1

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor

5
30 recenzí
Lokální aplikátor s thiamidolem
Přesné řešení hyperpigmentace
Účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu

Účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu

Lokální aplikátor s thiamidolem, který přináší přesné řešení pro drobné oblasti hyperpigmentace. Pleť získává jednotnější tón. 

O produktu

Anti-Pigment Lokální korektor

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor je nemastný gel se speciálním aplikátorem, který umožňuje nanášet přípravek přesně na drobné plochy hyperpigmentace. Obsahuje thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že při použití přímo na tmavé skvrny tyto skvrny redukuje a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť získává jednotnější tón. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Vlastnosti

 • nezanechává mastný film
 • bez parfemace
 • snadná aplikace

Použití

Použití

 • Naneste jednou denně (ráno nebo večer) na důkladně vyčištěnou pleť. 
 • Naneste v malém množství přímo na tmavé skvrny.   
 • Zamezte kontaktu s očima. 
 • Na korektor naneste vhodný hydratační krém. 
 • Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, používejte v kombinaci s Eucerin Anti-Pigment Denním krémem SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Nočním krémem.
 • Používejte jednou denně. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. 

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin pleťovým čisticím přípravkem. Zvolte:

Přečtěte si více

Tonizace

Dočistěte pleť například Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou (pro všechny typy pleti).

Přečtěte si více

Speciální péče a péče

Pleť hydratujte ráno pomocí Eucerin Anti-Pigment Denního krému SPF 30 a večer pomocí Eucerin Anti-Pigment Nočního krému. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, naneste pod hydratační krém Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. 

Přečtěte si více

Dodatečná ochrana a/nebo okamžitá korekce tónu pleti

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokud hledáte vyšší ochranu, nabízí řada vynikajících produktů sluneční ochrany Eucerin přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly vyvinuty speciálně pro různé typy kožních problémů. 

Pro okamžitou korekci tónu pleti dále naneste na Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý nebo Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý. Tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její sjednocený vzhled.

Přečtěte si více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Chcete redukovat pigmentové skvrny na obličeji a/nebo rukou:

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor má speciální aplikátor, díky němuž můžete koncentrované složení nanášet snadno přímo tam, kde je potřeba. Je prokázáno, že účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

Chcete zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn:

Složení s thiamidolem pomáhá předcházet opakovanému výskytu pigmentových skvrn. 

Chcete, aby vaše pleť získala jednotnější vzhled:

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor zesvětluje drobné plochy hyperpigmentace pro jednotnější vzhled pleti. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky řady Eucerin Anti-Pigment

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě barevně sjednocují pleť pro její jednotnější tón.

Hledáte výrobek, který překryje nedokonalosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin DERMOPURE Krycí korektor

Ingredience

Jak účinkuje

Thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti. Výsledkem je zesvětlování stávajících tmavých skvrn a snížení tvorby nových pigmentových skvrn. Thiamidol je klíčová aktivní složka ve výrobcích řady Eucerin Anti-Pigment, u níž klinické i dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

Jak účinkuje

Před 

Tmavé skvrny jsou způsobeny nerovnoměrným rozložením melaninu v pleti. Hlavními spouštěči jsou působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí.

Po 

Patentovaný thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti.

FAQ (3)

5
30 recenzí
 • Po dlouhé době fungující produkt.
  Blanka Benešová
  V létě jsem si spálila při sekání zahrady ramena natolik, že mi vyskákaly pigmentové skvrny. Na jednom menší počet a světlejší a na druhém byly tmavé, větší a byl jich chumel. Jelikož mě čeká svatba a chtěla bych mít odhalená ramena a tak jsem z toho byla zoufalá a i pár slziček kvůli tomu uteklo, porozhlédla jsem se, jestli na to něco existuje. Eucerin byl pro mě jasná volba, protože vše máme doma od této značky-zkusila jsem teda to nejmenší balení Anti-Pigment Lokální korektor a musím teda říct, že jsem mile překvapená. Po 3 týdnech na tom jednom rameni jsou poslední 3 flíčky a jsou skoro už neviditelné a na tom horším rameni jsou pěkně světlounké. Takže teď mám objednané Duální sérum a budu pokračovat, protože po létě mám na sobě fleků více. Vyzkoušela jsem i na jednu skvrnu, co byla na bradě a také zesvětluje. Jsem nadšená, že existuje něco takového, co není driják, neničí mi pleť, nijak nesmrdí a hlavně pomáhá. Velice doporučuji a už se zase těším na to až obléknu svatební šaty a ukážu ramena! :-)
 • Top
  Dora Kil
  Opravdu spolehlivý, příjemný i účinný.
 • Eucerin anti- pigment
  Ivana K. Brno
  Eucerin anti - pigment výborné serum na malé skvrny v obličeji, velmi účinné , již po necelém měsíci. vřele doporučuji. Aplikovala jsem serum každý den ráno a večer před krémem Eucerin denním a nočním. Vřele doporučuji.
Zobrazit další

Complete the routine

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin