Novinka
 • (1)

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor

Účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu

Lokální aplikátor s thiamidolem, který přináší přesné řešení pro drobné oblasti hyperpigmentace. Pleť získává jednotnější tón. 

Anti-Pigment Lokální korektor

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor je nemastný gel se speciálním aplikátorem, který umožňuje nanášet přípravek přesně na drobné plochy hyperpigmentace. Obsahuje thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že při použití přímo na tmavé skvrny tyto skvrny redukuje a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť získává jednotnější tón. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Často kladené otázky

Účinkuje Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor jako krycí přípravek?

Ne. Anti-Pigment Lokální korektor neobsahuje žádné barevné pigmenty, proto tmavé skvrny nepřekrývá. Je to transparentní přípravek, který účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu a přináší klinicky i dermatologicky ověřené výsledky.

Pokud hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě barevně sjednocují pleť pro její jednotnější tón.

Způsobuje Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor zesvětlení stařeckých skvrn?

Ano. Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor vám pomůže redukovat řadu různých typů hyperpigmentace, včetně tmavých skvrn a stařeckých skvrn (známých také jako sluneční skvrny).   

Přečtěte si více o různých druzích hyperpigmentace a co je způsobuje ve článku Hyperpigmentace.

Mohu použít Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor na stařecké skvrny na rukou?

Ano. Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor byl speciálně vyvinut tak, aby vám pomohl cíleně ošetřit a zesvětlit drobné plochy hyperpigmentace a je ideální pro použití na stařecké skvrny (známé také  jako sluneční skvrny) na rukou i na obličeji. 

Ingredience

Použití

 • Naneste jednou denně (ráno nebo večer) na důkladně vyčištěnou pleť. 
 • Naneste v malém množství přímo na tmavé skvrny.   
 • Zamezte kontaktu s očima. 
 • Na korektor naneste vhodný hydratační krém. 
 • Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, používejte v kombinaci s Eucerin Anti-Pigment Denním krémem SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Nočním krémem.
 • Používejte jednou denně. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. 

Pro vaši každodenní péči

Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin pleťovým čisticím přípravkem. Zvolte:

Dočistěte pleť například Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou (pro všechny typy pleti).

Pleť hydratujte ráno pomocí Eucerin Anti-Pigment Denního krému SPF 30 a večer pomocí Eucerin Anti-Pigment Nočního krému. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, naneste pod hydratační krém Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. 

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokud hledáte vyšší ochranu, nabízí řada vynikajících produktů sluneční ochrany Eucerin přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly vyvinuty speciálně pro různé typy kožních problémů. 

Pro okamžitou korekci tónu pleti dále naneste na Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý nebo Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý. Tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její sjednocený vzhled.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Chcete redukovat pigmentové skvrny na obličeji a/nebo rukou:

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor má speciální aplikátor, díky němuž můžete koncentrované složení nanášet snadno přímo tam, kde je potřeba. Je prokázáno, že účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

Chcete zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn:

Složení s thiamidolem pomáhá předcházet opakovanému výskytu pigmentových skvrn. 

Chcete, aby vaše pleť získala jednotnější vzhled:

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor zesvětluje drobné plochy hyperpigmentace pro jednotnější vzhled pleti. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky řady Eucerin Anti-Pigment

Hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě barevně sjednocují pleť pro její jednotnější tón.

Hledáte výrobek, který překryje nedokonalosti pleti:

Eucerin Anti-Pigment - řada přípravků na hyperpigmentaci Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti

Sluneční záření, hormonální vlivy a stárnutí mohou vést k hyperpigmentaci: tmavě zabarvené plochy či stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny) a pleť tak dostává nejednotný vzhled. Řada Eucerin Anti-Pigment byla speciálně vyvinuta na redukci hyperpigmentace pro sjednocenější a zářivější vzhled pleti.

Všechny tři produkty - denní krém, noční krém a lokální korektor - obsahují thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje.

Celkové hodnocení
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Ivana K. Brno,

Eucerin anti- pigment

Eucerin anti - pigment výborné serum na malé skvrny v obličeji, velmi účinné , již po necelém měsíci. vřele doporučuji. Aplikovala jsem serum každý den ráno a večer před krémem Eucerin denním a nočním. Vřele doporučuji.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář