Novinka
 • (4)

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor

Účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu

Lokální aplikátor s thiamidolem, který přináší přesné řešení pro drobné oblasti hyperpigmentace. Pleť získává jednotnější tón. 

Anti-Pigment Lokální korektor

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor je nemastný gel se speciálním aplikátorem, který umožňuje nanášet přípravek přesně na drobné plochy hyperpigmentace. Obsahuje thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že při použití přímo na tmavé skvrny tyto skvrny redukuje a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť získává jednotnější tón. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Často kladené otázky

Účinkuje Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor jako krycí přípravek?

Ne. Anti-Pigment Lokální korektor neobsahuje žádné barevné pigmenty, proto tmavé skvrny nepřekrývá. Je to transparentní přípravek, který účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu a přináší klinicky i dermatologicky ověřené výsledky.

Pokud hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě barevně sjednocují pleť pro její jednotnější tón.

Způsobuje Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor zesvětlení stařeckých skvrn?

Ano. Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor vám pomůže redukovat řadu různých typů hyperpigmentace, včetně tmavých skvrn a stařeckých skvrn (známých také jako sluneční skvrny).   

Přečtěte si více o různých druzích hyperpigmentace a co je způsobuje ve článku Hyperpigmentace.

Mohu použít Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor na stařecké skvrny na rukou?

Ano. Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor byl speciálně vyvinut tak, aby vám pomohl cíleně ošetřit a zesvětlit drobné plochy hyperpigmentace a je ideální pro použití na stařecké skvrny (známé také  jako sluneční skvrny) na rukou i na obličeji. 

Ingredience

Použití

 • Naneste jednou denně (ráno nebo večer) na důkladně vyčištěnou pleť. 
 • Naneste v malém množství přímo na tmavé skvrny.   
 • Zamezte kontaktu s očima. 
 • Na korektor naneste vhodný hydratační krém. 
 • Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, používejte v kombinaci s Eucerin Anti-Pigment Denním krémem SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Nočním krémem.
 • Používejte jednou denně. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. 

Jak nanášet korektor na tmavé skvrny

Pro vaši každodenní péči

Před aplikací depigmentačního korektoru pleť vyčistěte

Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin pleťovým čisticím přípravkem. Zvolte:

Po tonizaci pleti naneste korektor na tmavé skvrny

Dočistěte pleť například Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou (pro všechny typy pleti).

Naneste korektor na tmavé skvrny

Pleť hydratujte ráno pomocí Eucerin Anti-Pigment Denního krému SPF 30 a večer pomocí Eucerin Anti-Pigment Nočního krému. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, naneste pod hydratační krém Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. 

Na korektor tmavých skvrn naneste sluneční ochranu

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokud hledáte vyšší ochranu, nabízí řada vynikajících produktů sluneční ochrany Eucerin přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly vyvinuty speciálně pro různé typy kožních problémů. 

Pro okamžitou korekci tónu pleti dále naneste na Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý nebo Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý. Tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její sjednocený vzhled.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Chcete redukovat pigmentové skvrny na obličeji a/nebo rukou:

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor má speciální aplikátor, díky němuž můžete koncentrované složení nanášet snadno přímo tam, kde je potřeba. Je prokázáno, že účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

Chcete zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn:

Složení s thiamidolem pomáhá předcházet opakovanému výskytu pigmentových skvrn. 

Chcete, aby vaše pleť získala jednotnější vzhled:

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor zesvětluje drobné plochy hyperpigmentace pro jednotnější vzhled pleti. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky řady Eucerin Anti-Pigment

Hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě barevně sjednocují pleť pro její jednotnější tón.

Hledáte výrobek, který překryje nedokonalosti pleti:

Eucerin Anti-Pigment - řada přípravků na hyperpigmentaci Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti

Sluneční záření, hormonální vlivy a stárnutí mohou vést k hyperpigmentaci: tmavě zabarvené plochy či stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny) a pleť tak dostává nejednotný vzhled. Řada Eucerin Anti-Pigment byla speciálně vyvinuta na redukci hyperpigmentace pro sjednocenější a zářivější vzhled pleti.

Všechny čtyři produkty - denní krém, noční krém, lokální korektor a duální sérum - obsahují thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje.

Overall Rating
 • (4)
4 z 5 bodů / 4 recenzí
5 Stars
3
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
1
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
ive,

- nič

Výsledok žiadny
Missy,

Perfektní

Korektor mi pomohl v boji proti pigmentaci od sluníčka. Zmizel mi "knírek" a po slunění se již znova nevytvořil. Chce to ale opravdu pečlivě a pravidelně aplikovat.
Ivana K. Brno,

Eucerin anti- pigment

Eucerin anti - pigment výborné serum na malé skvrny v obličeji, velmi účinné , již po necelém měsíci. vřele doporučuji. Aplikovala jsem serum každý den ráno a večer před krémem Eucerin denním a nočním. Vřele doporučuji.
Zuzana,

Odporúčam!

Úžasný produkt, od prvého dňa použitia tmavé škvrny na tvári boli svetlejšie.Sana som tomu neverila už više roka skúšam rôzne prípravky , jedine táto rada od Eucerin mi skutočne zlepšila vzhľad pleti a veľké tmavé škvrny na tvári postupne zosvetluju.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář