Novinka
 • 1/4 Anti-Pigment Rozjasňující sérum
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 ingredience
 • 1/4 Anti-Pigment Rozjasňující sérum
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 ingredience

Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum

5
1 recenzí
Ultralehké sérum pro zářivý vzhled pleti
Redukuje pigmentové skvrny a brání tvorbě nových
Zanechává pleť hladší a vláčnější

Zvyšte zářivost vaší pleti s prvními viditelnými výsledky již po dvou týdnech

Klinicky testované ultralehké rozjasňující sérum s obsahem thiamidolu redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Toto sérum vhodné pro všechny typy pleti se rychle vstřebává a napomáhá k sjednocenému, hladkému a přirozeně zářivému vzhledu pleti. 

O produktu

Více zářivosti a méně pigmentových skvrn

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti.
 
Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum kombinuje efektivní aktivní složky, které různými způsoby účinně podporují zářivost pleti a redukují hyperpigmentaci v místě jejího vzniku:
 
 • Thiamidol je účinná a patentovaná složka, která působí na základní příčinu hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje hyperpigmentaci a při pravidelném používání brání jejímu opakovanému výskytu. Patentováno značkou Eucerin v Německu.

 • Kyselina hyaluronová je jednou z nejúčinnějších hydratačních látek naší pleti, která pomáhá pleti přitahovat a zadržovat vlhkost. Glycerin je hydratační složka, která také pomáhá naší pleti přitahovat a zadržovat vodu, pleť tedy získává dlouhodobou hydrataci a péči. Společně tyto složky zajišťují vaší pleti hydrataci potřebnou pro zářivý vzhled. 

 • Díky technologii Crystal Technology má sérum ultralehkou konzistenci, která je vhodná pro všechny typy pleti a lze ji začlenit do jakékoliv pravidelné péče o pleť. Rychle se vstřebává a na pleti zanechává hladký pocit.

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že sérum redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu a zároveň pleti dodává více zářivosti. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť je hladká, má sjednocený, jemný a přirozeně zářivý vzhled. 

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

výsledky studie

Byla provedena uživatelská studie se 120 ženami ve věku od 25 do 55 let2. Po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů uvedly následující výsledky:

 

 

Po 4 týdnech

Zvyšuje zářivost mé pleti více než kterýkoliv jiný výrobek, jejž jsem dosud vyzkoušela 87 %
Účinně redukuje tmavé skvrny 96 %
Zanechává pleť sjednocenější 98 %
Zjemňuje hrubý povrch pleti 97 %
Redukuje unavený vzhled pleti 96 %
Zjemňuje póry 98 %
Je nelepivé 98 %
Lze jej perfektně začlenit do mé pravidelné péče o pleť 99 %
Mám ze své pleti skvělý pocit 99 %

 

1 Klinická studie, skóre zlepšení intenzity pigmentových skvrn, individuální hodnocení, 38 subjektů, 12 týdnů používání dvakrát denně.
 2 Beiersdorf AG, uživatelská studie, Thajsko, březen-duben 2021

Vlastnosti

 • Velmi rychle se vstřebává
 • Nelepivé
 • Nemastné
 • Ultralehká konzistence
 • Lze začlenit do jakékoliv pravidelné péče o pleť

  Použití

  Použití

  • Nanášejte každý den ráno a večer na dobře vyčištěnou pleť obličeje
  • Používejte samostatně nebo pod hydratační krém v rámci vaší pravidelné péče o pleť
  • Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne
  • Zamezte kontaktu s očima

  Pro vaši každodenní péči

  čištění a tonizace

  Čištění a tonizace

  Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin čisticím přípravkem. Zvolte:

  Dočistěte pleť například Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou (pro všechny typy pleti), která pleť připraví na vaše pečující výrobky.

  Zjistit více

  Hydratace

  Naneste Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum buď jako samostatný krok k vaší pravidelné péči o pleť nebo před hydratací pleti např. Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratačním boosterem.

  Zjistit více

  Doplňková ochrana

  Pokud hledáte před pobytem venku vyšší ochranu pleti, řada špičkových produktů Eucerin Sluneční ochrany obsahuje přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly vyvinuty speciálně pro různé typy kožních problémů. 

  Pro okamžitou korekci tónu pleti vyzkoušejte Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý nebo Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný středně tmavý. Obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednotí tón vaší pleti pro rovnoměrný vzhled a lze je použít jako přirozenější alternativu ke krycímu účinku make-upu. 

  Zjistit více

  Doporučení

  Použijte tento výrobek, pokud...

  Chcete, aby vaše pleť získala sjednocenější tón a zářivější vzhled. 
  Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum pomáhá vaší pleti získat sjednocený, hladký vzhled s přirozeně zářivým jasem. 

  Hledáte sérum pro redukci pigmentových skvrn.
  Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem obsahuje thiamidol, který účinně redukuje tmavé skvrny.

  Chcete zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn.
  Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum i Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem obsahují thiamidol, který pomáhá bránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn. Pro větší zářivost pleti vyzkoušejte Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum a pro cílenou redukci pigmentových skvrn vyzkoušejte Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem.

  Hledáte výrobek, který vám pomůže získat hladší a vláčnější pleť.
  Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou a glycerin, složky pro intenzivní hydrataci pleti. 

  Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud...

  Hledáte anti-age sérum pro vyplnění hlubokých vrásek.
  Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční obnovující & vyplňující sérum, které zjemňuje strukturu povrchu pleti a podporuje obnovu kožních buněk, spolu s vyplněním i těch nejhlubších vrásek.

  Hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti. 
  Vyzkoušejte Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý nebo Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný středně tmavý s obsahem barevných pigmentů, které okamžitě sjednotí tón vaší pleti pro rovnoměrný vzhled.

  Ingredience

  Jak účinkuje

  Thiamidol cíleně řeší základní příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti. Výsledkem je zesvětlování stávajících tmavých skvrn a snížení tvorby nových pigmentových skvrn. Thiamidol je klíčovou aktivní složkou ve výrobcích řady Eucerin Anti-Pigment, u níž klinické i dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

  FAQ (3)

  5
  1 recenzí *
  1
  0
  0
  0
  0
  • Vendula 19.09.2022
   Příjemný
   Příjemný výrobek, děkuji.

  Další doporučené produkty

  Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin