• 1/1

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30

5
45 recenzí
Denní krém s thiamidolem
Účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu
UVA/UVB ochrana

Účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu

Hydratační denní krém s UVA a UVB ochranou pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti.

O produktu

Depigmentační denní krém s SPF 30

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 obsahuje thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

Díky UVA a UVB filtrům (SPF 30) poskytuje tento hydratační denní krém účinnou ochranu před slunečním zářením a snižuje pravděpodobnost výskytu pigmentových skvrn vlivem slunečního záření na pleť. Pleť získává sjednocený tón a zářivý vzhled.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Vedle dalších klinických a dermatologických studií byla provedena uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku mezi 25 a 55 lety 1. Uživatelky uvedly následující výsledky nejprve po dvou a poté po čtyřech týdnech pravidelného používání: 

 

Po 2 týdnech Po 4 týdnech
Díky přípravku získává má pleť jednotnější tón 97% 97%
Díky přípravku je má pleť zářivější 94% 97%
Přípravek účinně působí proti tmavým skvrnám 82% 98%
Přípravek brání tvorbě tmavých skvrn 84% 97%


1 Beiersdorf AG, uživatelská studie, listopad 2017

Vlastnosti

 • SPF 30
 • UVA ochrana
 • rychle se vstřebává
 • jemná parfemace

Použití

Použití

 • Naneste ráno na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.
 • Jemně vmasírujte do pleti.
 • Zamezte kontaktu s očima.
 • Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků používejte v kombinaci s Eucerin Anti-Pigment Nočním krémem a  Eucerin Anti-Pigment Lokálním korektorem.
 • Každý výrobek z této řady používejte jednou denně. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. 

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin pleťovým čisticím přípravkem. Zvolte:

Přečtěte si více

Tonizace

Dočistěte pleť například Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou (pro všechny typy pleti), která pleť připraví na vaše pečující přípravky.

Přečtěte si více

Speciální péče a péče

Pleť hydratujte ráno pomocí Eucerin Anti-Pigment Denního krému SPF 30 a večer pomocí Eucerin Anti-Pigment Nočního krému. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, naneste pod hydratační krém Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. 

Přečtěte si více

Dodatečná ochrana a/nebo okamžitá korekce tónu pleti

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokud hledáte vyšší ochranu, nabízí řada vynikajících produktů sluneční ochrany Eucerin přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly vyvinuty speciálně pro různé typy kožních problémů. 

Pro okamžitou korekci tónu pleti dále naneste na Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý nebo Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý. Tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její sjednocený vzhled.

Přečtěte si více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Chcete redukovat pigmentové skvrny:

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

Chcete zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn:

Složení s thiamidolem pomáhá předcházet opakovanému výskytu pigmentových skvrn, zatímco obsažené UVB (SPF 30) a UVA filtry chrání pleť před dalšími poruchami pigmentace způsobenými slunečním zářením.

Chcete-li rozjasnit vaši pleť a získat zářivější vzhled:

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 pomáhá sjednotit tón pleti, která je na pohled jasnější a zářivější. 

Hledáte denní hydratační krém jako základ pod make-up:

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 je vhodný pro všechny typy pleti.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Pokud hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její sjednocený vzhled.

Hledáte výrobek sluneční ochrany s velmi vysokým slunečním faktorem:

Řada Eucerin Sluneční ochrany nabízí vynikající výrobky s SPF 50 a SPF 50+ vyvinuté speciálně pro různé potřeby pleti.

Ingredience

Jak účinkuje

Thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti. Výsledkem je zesvětlování stávajících tmavých skvrn a snížení tvorby nových pigmentových skvrn. Thiamidol je klíčová aktivní složka ve výrobcích řady Eucerin Anti-Pigment, u níž klinické i dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

Jak účinkuje

Před 

Tmavé skvrny jsou způsobeny nerovnoměrným rozložením melaninu v pleti. Hlavními spouštěči jsou působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí.

Po 

Patentovaný thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti.

FAQ (2)

  Je Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 vhodný pro pleť se stařeckými skvrnami?

  Ano. Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 lze použít k redukci řady různých typů hyperpigmentace, mezi něž patří stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny). A díky SPF 30 také chrání pleť před slunečním zářením, čímž pomáhá redukovat další poruchy pigmentace způsobené slunečním zářením. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, doporučujeme jej používat v kombinaci s dalšími přípravky řady Eucerin Anti-Pigment

  Přečtěte si více o různých druzích hyperpigmentace a co je způsobuje ve článku Hyperpigmentace.

  Proč obsahuje Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 UVA a UVB ochranu?

  I za oblačných dní mohou sluneční paprsky způsobovat hyperpigmentaci, fotostárnutí (tento termín popisuje předčasné stárnutí pleti způsobené slunečním zářením) a poškození DNA. Více si přečtěte ve článku Jak slunce ovlivňuje kůži. Náš denní krém obsahuje UVA i UVB filtry, které poskytují pleti potřebnou každodenní ochranu. 

  Pokud hledáte výrobek, který poskytuje především sluneční ochranu, nabízí řada vynikajících produktů sluneční ochrany Eucerin přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly speciálně vyvinuty pro různé typy kožních problémů jako je stárnutí pleti, suchá pleť, mastná / aknózní pleť a sluneční alergie. Tato řada obsahuje také tónující krémy, které pomáhají skrýt tmavé skvrny.

5
45 recenzí
 • Top kvalita
  Anet
  Tento denní krém jsem si oblíbila. Stejně jako u ostatních výrobků Eucerin splňuje to, co slibuje. Používám spolu s nočním krémem a moje letité skvrnky na obličeji začínají mizet. Jsem spokojená.
 • Skutečný poklad!
  Dáša
  Málo kdy píši recenze, ALE tento krém si chvíle moji pozornosti opravdu zaslouží - dlužím mu poděkovat veřejně! Vždy jsem se dobře opalovala, mám po opalování hezky snědou kůži. Až po porodu jsem začala mít problémy s pigmentovými skvrnami v obličeji. Byla jsem z nich špatná, zkoušela všechny možné krémy, vysoké faktory, radila se s okolím...nic mi nepomáhalo. Miluji slunce, takže každý rok jsem bojovala s ošklivými pigmentovými skvrnami každé léto. AŽ konečně jsem vyzkoušela TENTO SKVĚLÝ KRÉM EUCERIN ANTI-PIGMENT SPF 30 ! Jsem nadšena! Sezóna za námi. Mohu hodnotit! Letos konečně nemám žádné pigmentové skvrny. Pravidelně jsem používala každý den tento krém, byla jsem 3x u moře a i u nás v ČR jsem si slunce užívala. Krém se nádherně roztírá, velmi příjemný na pleť, pleť hebká na dotek, perfektní konzistence, svěží, decentní vůně. Zkrátka to pravé na léto! Je i skvělý pomocník pro pleť okolo 40 roků, perfektně splňuje účinky anti-age. Vyhlazuje pleť, takže je mladistvá stále, A OPRAVDU BEZ SKVRN A OŠKLIVÝCH PIGMENTOVÝCH TMAVÝCH FLEKŮ, KTERÝCH JSEM SE KONEČNĚ ZBAVILA! Vřele doporučuji! Poznala jsem, že tento krém není pouze na léto, ale dá se používat déle. Bezvadné balení do kabelky, pohodlné nanášení...Konečně jsem našla, co jsem hledala. Jsem maximálně spokojena. Zatím jsem nezkoušela celou řadu, ale určitě se chystám, protože jsem moc spokojena s výsledkem tohoto krému! Málo co, kdy takto funguje..., tento krém je úžasný!
 • Krémy antipigment
  Hana Andrysíková
  Používám krémy Eucerin antipigment, jak denní, tak noční, včetně korektoru. Jsem s těmito výrobky nadšená, miluji jejich vůni, jemnou konzistenci, která se nádherně vstřebává a především kvalitu. Cca po 2 týdnech používaní ttěchto krémů jsou mé pigmentové skrvny světlejší!! Nedokážu si představit den, bez této kosmetiky a všem vřele doporučuji!
Zobrazit další

Complete the routine

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin