• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Tělové mléko 5% Urea

400 ml

0.0
0 recenzí
Tělové mléko pro suchou, hrubou pokožku
Okamžitá pomoc + 48h účinek proti známkám suché pokožky
S ureou, ceramidy a přirozenými hydratačními látkami

Pro suchou a hrubou pokožku těla

Okamžitá úleva pro hrubou a suchou pokožku. Vsaďte na intenzivně hydratační tělové mléko se složkami zklidňujícími pokožku.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Hydratační tělové mléko pro suchou pokožku s jemnou parfemací se složkami zklidňujícími pokožku

Je-li bariérová funkce pokožky stabilní, chrání nás pokožka před dráždivými látkami z okolí a je schopna sama zachovávat svoji optimální úroveň hydratace. Je-li však tato bariéra narušena, pokožka může o hydrataci přicházet a zůstávat na pohled i na dotek suchá.

Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea poskytuje suché, hrubé pokožce těla potřebnou každodenní péči. Obsahuje unikátní kombinaci složek - ureu, další přirozené hydratační látky a ceramidy - která v pokožce váže hydrataci a obnovuje její přirozenou ochrannou bariéru bránící další ztrátě hydratace. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že jeho složení poskytuje okamžitou úlevu i intenzivní, dlouhotrvající hydrataci a zároveň oddaluje příznaky suché a hrubé pokožky až po dobu 48 hodin.

Naše tělové mléko pro suchou pokožku je jemně parfemované a obsahuje složky s dobrou kožní snášenlivostí. Má prokázané protizánětlivé účinky a je šetrné k suché pokožce. Neobsahuje žádné parfemové složky, o nichž je známo, že způsobují alergie. Přináší všechny výhody přípravku pro úlevu od suché pokožky s jemnou parfemací se složkami zklidňujícími pokožku. Pokožka je intenzivně hydratovaná a na pohled i na dotek hladká a vláčná.

Tělové mléko pro suchou pokožku je vhodné pro dospělé, pro osoby se zralou pokožkou a také je vhodné pro pokožku diabetiků a pro děti od tří let. Také ho lze použít jako doplňkovou péči.

Klinické a dermatologické studie

Studie prokazují velmi dobrou účinnost a snášenlivost na suché pokožce.

Klíčová zjištění

98 %

Pomáhá snižovat pocit suché pokožky ihned po aplikaci

98 %

Pomáhá snižovat pocit suché pokožky ihned po aplikaci

98%

Pokožka je opět na dotek příjemně hladká a vláčná

98%

Díky výrobku se ve své pokožce cítím dobře

98%

Výrobek má jemnou, příjemnou parfemaci

Provedli jsme uživatelskou studii u 171 žen se suchou pokožkou ve věku mezi 25 a 75 lety 1, které po pravidelném používání výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky. V kontrolované kosmetické in vivo studii (kde je výrobek testován na dobrovolnících) 100 % účastníků souhlasilo s tvrzením, že výrobek „přináší okamžitou úlevu mé suché pokožce“ po jediném použití. A 48 hodin po této jediné aplikaci 84 % stále souhlasilo, že „tělové mléko zlepšuje stav mé suché pokožky“. 2 Další klinické a dermatologické studie prokázaly, že výrobek udržuje pokožku hydratovanou po dobu alespoň 48 hodin po použití 3, a že jeho parfemace má sama o sobě protizánětlivé vlastnosti (in vitro). 4

Použití

Použití

 • Tělové mléko jemně vmasírujte do pokožky, dokud se zcela nevstřebá
 • Používejte dle potřeby

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s mycími přípravky pro suchou pokožku, jako je Eucerin UreaRepair PLUS Urea Sprchová pěna (jemná parfemace).

Doporučení

Používejte tělové mléko pro suchou a citlivou pokožku, pokud…

Máte suchou nebo hrubou pokožku těla:
Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea s jemnou parfemací přináší okamžitou pomoc + 48h účinek proti známkám suché pokožky.

Hledáte účinný hydratační výrobek pro suchou, hrubou pokožku a dáváte přednost jemně parfémovanému výrobku:
Toto Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea má jemnou parfemaci se složkami zklidňujícími pokožku, která prokazatelně nedráždí citlivou pokožku.

Máte suchou pokožku při onemocnění cukrovkou:
Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea s jemnou parfemací je vhodné i pro péči o pokožku diabetiků. Také jako doplňková péče.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte hydratační tělové mléko pro suchou, hrubou pokožku těla, ale dáváte přednost výrobku bez parfemace:
Doporučujeme Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea, které také přináší okamžitou pomoc + 48h účinek proti známkám suché pokožky a je bez parfemace.

Máte suchou, hrubou pokožku těla a máte raději krémovou konzistenci:
Vyzkoušejte Eucerin UreaRepair PLUS Tělový krém 5% Urea.

Hledáte hydratační výrobek pro celé tělo pro velmi suchou a hrubou pokožku:
Vyzkoušejte Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 10% Urea.

Hledáte krém na suché ruce a/nebo suché nohy:
Doporučujeme Eucerin UreaRepair PLUS Krém na ruce 5% Urea a/nebo Eucerin UreaRepair PLUS Krém na nohy 10% Urea.

Hledáte intenzivně účinný pečující krém pro plochy extrémně suché, hrubé a/nebo olupující se pokožky v oblastech jako jsou lokty, kolena, ruce nebo chodidla.
Eucerin UreaRepair PLUS Krém pro lokální použití 30% Urea byl vyvinut speciálně pro ošetření lokalizovaných oblastí extrémně suché a hrubé pokožky.

Máte suchou nebo velmi suchou pleť na obličeji.
Značka Eucerin nabízí širokou škálu pleťových výrobků pro suchou pleť obličeje. Zkuste prosím najít další výrobky pod klíčovými slovy "suchá pleť obličeje" na našich webových stránkách.

Ingredience

Jak tělové mléko účinkuje

Hlavní účinnou složkou je urea: ‚zlatý standard‘ v péči o suchou pokožku. Urea je zvlhčující složka (přitahuje do pokožky vodu), zvyšuje schopnost pokožky vodu v sobě vázat a pomáhá udržovat její bariérovou funkci. Tím zlepšuje pružnost pokožky a chrání ji proti ztrátě hydratace (známé též jako transepidermální ztráta vody).
 
Eucerin UreaRepair PLUS komplex kombinuje ureu s ceramidy, gluko-glycerolem a dalšími přirozenými hydratačními látkami, které podporují účinnost urey. Ceramidy identické s těmi, které se v pokožce vyskytují přirozeně, vytvářejí ochranný lipidový obal chránící vnější vrstvy pokožky a posilující její bariérovou funkci, zatímco gluko-glycerol zlepšuje distribuci vody v hlubších epidermálních vrstvách, čímž hydratuje pokožku zevnitř. Tato kombinace hydratačních složek a složek, které doplňují scházející lipidy, poskytuje suché pokožce vynikající podporu.

suchá vs. zdravá pokožka

FAQ (4)

 • Proč potřebuji speciální tělové mléko pro suchou a hrubou pokožku?

  Hydratační přípravek vyvinutý speciálně pro suchou a hrubou pokožku by měl být bohatý na složky, které pokožka potřebuje, aby zabránila ztrátě hydratace, vázala v sobě vodu a posilovala svoji ochrannou bariéru. Pokud o pokožku nepečujeme, nebo o ni pečujeme pomocí výrobku, který neobsahuje vhodné složky, může se pokožka dále vysušovat a dokonce praskat.  

  Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea s jemnou parfemací obsahuje ureu a další přirozené hydratační látky (které vážou v pokožce vodu) a ceramidy (které obnovují kožní bariéru a zmírňují ztrátu hydratace). Výrobek poskytuje okamžitou úlevu a oddaluje známky velmi suché pokožky (např. hrubost a olupování) až po dobu 48 hodin.

 • Jak poznám, zda mám suchou pokožku nebo kožní poruchu či onemocnění?

  Informace o suché pokožce neboli xeróze i dalších kožních onemocněních, jako je ekzém (atopická dermatitida), keratóza pilaris (neboli kuřecí kůže) a lupénka, můžete najít na těchto stránkách. Pokud si i přesto nejste jisti, nebo vás znepokojují vaše příznaky, doporučujeme obrátit se na lékárníka nebo dermatologa.

 • Jaké jsou nejúčinnější složky pro péči o suchou pokožku?

  Jednou z nejznámějších, osvědčených a nejúčinnějších látek pro péči o suchou pokožku je urea. Na základě své mnohaleté historie účinnosti a odborného výzkumu je považována za ‚zlatý standard‘. Více si o ní můžete přečíst v našem článku Urea v péči o suchou pokožku. Další účinné látky, které ureu doplňují a podporují její účinnost, jsou přirozené hydratační faktory, například ceramidy a gluko-glycerol.

 • Je bezpečné používat parfémované výrobky na suchou a citlivou pokožku?

  Některé parfemace mohou citlivou pokožku dráždit. Proto si lidé se suchou, citlivou pokožkou často vybírají výrobky bez parfemace v domnění, že se musejí vzdát vůně ve prospěch účinnosti výrobku. 
   
  Jemně parfémované výrobky v řadě Eucerin UreaRepair PLUS - Eucerin UreaRepair PLUS Urea Sprchová pěna a Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea (jemná parfemace) - kombinují osvědčenou účinnost s jemnou a bezpečnou parfemací, která neobsahuje parfemové složky, o nichž je známé, že způsobují alergie a tyto výrobky jsou prokazatelně dobře snášeny suchou, citlivou pokožkou. Nyní si tedy můžete užít to nejlepší z obou sfér bez kompromisů.
   
  Pokud dáváte přednost hydratačnímu tělovému mléku bez parfemace, doporučujeme Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin