Vědecké pozadí řady Eucerin DermoCapillaire

1 min čtení
Zobrazit více

JAK VZNIKALA NAŠE ŘADA PŘÍPRAVKŮ PÉČE O POKOŽKU HLAVY A VLASY

Eucerin dlouhodobě využívá nejnovějších průlomových vědeckých poznatků ve svém výzkumu, jehož cílem je vyvinout účinná řešení v oblasti péče o pokožku u takových problémů, jako je suchá pokožka, atopická dermatitida a citlivá pokožka.

Výzkumné centrum, Beiersdorf, Hamburg
Aktivní složka licochalcon A byla nalezena díky rozsáhlému výzkumu.

Když jsme objevili, že společnou příčinou většiny problémů a poruch vlasové pokožky jsou mikrozáněty, byli jsme přesvědčeni, že můžeme využít našich odborných znalostí k vyřešení některých z nejrozšířenějších a nejvíce obtěžujících problémů spojených s vlasy a vlasovou pokožkou.

Studie ukázaly, že používání správného šamponu a tonika může účinně zlepšit stav vlasové pokožky a dopomoci k hebkým, zdravě a krásně vypadajícím vlasům.

"Mikrozáněty jsou slabé záněty pokožky," vysvětluje Rainer Wolber, PhD., vedoucí Oddělení výzkumu a vývoje Eucerin. "Ve skutečnosti jsou tak mírné, že nejsou ani viditelné. Když se však objeví, stává se vlasová pokožka náchylnou k celé řadě problémů - od lupů, suchých vlasů a svědění po řídnutí a ztrátu vlasů."

1. Mikrozánět vlasové pokožky

Této znalosti vědci laboratoří Eucerin plně využili při testování různých aktivních ingrediencí a hledali takovou látku, která by účinně zabránila vzniku mikrozánětů.

"Výzkum nás dovedl k látce se silnými protizánětlivými účinky - licochalconu A, který se získává z čínské lékořice," říká Dr. Wolber.

"Tato látka zbavuje vlasovou pokožku mikrozánětů, a proto je klíčovou složkou našich bezoplachových přípravků DermoCapillaire."

"Zklidněním těchto mikrozánětů vznikne výborné prostředí, které zajistí zdravou vlasovou pokožku a růst vlasů," vysvětluje Dr. Wolber.

"Proto jsme vyvinuli naše nové šampony DermoCapillaire. Jejich složky působí tak, že oddalují řídnutí vlasů, odstraňují mastné i suché lupy, zklidňují vlasovou pokožku a omezují svědění.

Další doporučené produkty

Související články

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin