• (0)
Napsat recenzi

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů

Šampon proti vypadávání vlasů

Šampon - ideálně v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů - zpomaluje proces řídnutí vlasů.

Re-vitalizing shampoo for thinning hair

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl speciálně vyvinut, aby podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Jejich společné působení zpomaluje proces dědičně podmíněného vypadávání vlasů, nejčastější příčinu úbytku vlasů u mužů i žen. Obsahuje dvě účinné látky přirozeně se vyskytující v těle - karnitin a kreatin, díky nimž pomáhá posilovat vlasové kořínky. Při pravidelném používání účinně zpomalují řídnutí vlasů a dodávají vlasům zdravý lesk, hebkost a pružnost.

Klinické studie

Klinické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost iu citlivé pokožky.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

 • Při použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů pomáhá posilovat vlasové kořínky tím, že podporuje energetické zásobování a zpomaluje proces vypadávání vlasů. 
 • Poskytuje vlasům přirozený objem, zdravý lesk a pružnost.

Ingredience

Použití

 • Vmasírujte do mokrých vlasů a nechte chvíli působit. 
 • Důkladně opláchněte. 
 • Vhodný i pro každodenní použití.

Doporučení

Používejte Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Trpíte geneticky daným vypadáváním vlasů.

Při použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů bylo prokázáno, že Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů zpomaluje proces řídnutí vlasů, které má dědičnou příčinu.

Chcete zpomalit řídnutí vlasů.

Při použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů tento šampon pomáhá posilovat vlasové kořínky a zpomaluje proces řídnutí vlasů.

Chcete šampon, který je šetrný k Vašim vlasům a pokožce.

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů obsahuje šetrné čisticí složky, čímž předchází podráždění, i pokud máte citlivou pokožku. Jeho výživné kondicionérové složky dodávají vlasům zdravý lesk, hebkost a pružnost.

Příčinou vypadávání Vašich vlasů může být Váš momentální zdravotní stav.

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl vyvinut pro dědičně podmíněné vypadávání vlasů. Poraďte se svým lékařem nebo dermatologem, pokud se domníváte, že vypadávání vlasů může být způsobeno jinou příčinou.

Často kladené otázky

Proč mám používat Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů společně s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů?

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl speciálně vyvinut, aby připravil vlasovou pokožku a podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Režim péče Eucerin DermoCapillaire proti vypadávání vlasů má dermatologicky prokázanou schopnost pomáhat posilovat  vlasové kořínky a zpomalovat proces řídnutí vlasů.

Mohou mi díky výrobkům Eucerin DermoCapillaire proti vypadávání vlasů opět dorůst vlasy?

Bohužel ne, a nevíme o žádných kosmetických výrobcích, které by toto skutečně dokázaly. Ale Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů společně s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů má dermatologicky prokázanou schopnost pomáhat posilovat  vlasové kořínky a zpomalovat proces řídnutí vlasů.

Šampony a tonika

Přípravky Eucerin DermoCapillaire zmírňují mikrozáněty na vlasové pokožce, které hrají hlavní roli u potíží jako jsou lupy, suchá a svědící vlasová pokožka, citlivá pokožka a některé formy vypadávání vlasů. Šampony a tonika navrací vlasové pokožce optimální rovnováhu a pečují o vlasy od kořínků ke konečkům.

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář