• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů

5.0
1 recenzí
Šampon pro řídnoucí vlasy
Pro použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů
Pomáhá posilovat vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování

Šampon proti vypadávání vlasů

Šampon vyvinutý speciálně pro použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů posiluje vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování. * Z důvodu udržitelnosti byly odstraněny všechny vnější papírové obaly

Moje vlasy jsou plné a hebké. Vhodné také na podrážděnou pokožku hlavy. Top produkt!

Esther, 2018

O produktu

Revitalizační šampon proti vypadávání vlasů

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl vyvinut speciálně pro osoby, které trpí řídnutím vlasů vlivem dědičně podmíněného vypadávání vlasů (nejčastější příčina úbytku vlasů u mužů i žen). Obsahuje dvě účinné látky přirozeně se vyskytující v těle - karnitin a kreatin, díky nimž pomáhá posilovat vlasové kořínky. Byl vyvinut speciálně tak, aby podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Při používání obou výrobků současně pomáhá tato komplexní péče o vlasovou pokožku a vlasy posilovat vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování. Oba produkty také dodávají vlasům zdravý lesk, jemnost a pružnost.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a velmi dobrou snášenlivost. Vhodné pro použití na citlivou vlasovou pokožku a pro osoby, které trpí dědičně podmíněným vypadáváním vlasů.

Klíčová zjištění

Použití

Použití

  • Vmasírujte do mokrých vlasů a nechte chvíli působit. 
  • Důkladně opláchněte. 
  • Vhodné pro každodenní použití.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Trpíte geneticky podmíněným vypadáváním vlasů:

Při použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů bylo prokázáno, že Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů posiluje vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování. 

Chcete šampon, který je šetrný k vašim vlasům a pokožce:

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů obsahuje šetrné čisticí složky, čímž předchází podráždění, i pokud máte citlivou vlasovou pokožku. Jeho vyživující kondicionérové složky dodávají vlasům zdravý lesk, hebkost a pružnost.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Příčinou vypadávání vlasů může být váš momentální zdravotní stav:

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl vyvinut pro dědičně podmíněné vypadávání vlasů. Pokud se domníváte, že vypadávání vlasů může být způsobeno jinou příčinou, poraďte se svým lékařem nebo dermatologem. 

Ingredience

Řídnutí vlasů: příčiny a proces

Řídnutí vlasů

  1. Mikrozáněty
  2. Nedostatek energie
  3. Zpomalení růstu, řídnutí vlasů

Silnější vlasy s přípravky Eucerin

Jak Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů účinkuje

  1. Kreatin a karnitin pomáhají posilovat vlasové kořínky tím, že podporují jejich zásobování energií

 

Karnitin a kreatin jsou dvě klíčové molekuly obsažené v buňkách celého lidského těla. Karnitin je látka podobná vitamínu, která zvyšuje produkci energie, zatímco kreatin uchovává a přesunuje tuto energii tam, kde je potřeba. Společně účinně pomáhají zásobovat vlasové folikuly energií nezbytnou pro zachování síly vašich vlasů. 

Jsou hlavními složkami Eucerin DermoCapillaire Šamponu proti vypadávání vlasů. K řídnutí vlasů dochází kvůli zkrácení a zrychlení růstového cyklu vašich vlasů, kvůli čemuž jsou vaše vlasy tenčí a méně viditelné. Nakonec se tento růstový cyklus může zcela zastavit, což vede k vypadávání vlasů. Karnitin a kreatin v DermoCapillaire Šamponu proti vypadávání vlasů a DermoCapillaire Toniku proti vypadávání vlasů účinně pomáhají posilovat vlasové kořínky tím, že podporují jejich zásobování energií.

 

FAQ (2)

5.0
1 recenzí *
1
0
0
0
0
  • Jaroušek 04.09.2020
    Top šampon
    Používám ho již 4 roky, jsem velmi spokojený, nedráždí, jemně voní, vlasy mi tolik nepadají.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin