• (0)
Napsat recenzi

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů

Šampon proti vypadávání vlasů

Šampon vyvinutý speciálně pro použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů posiluje vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování.

Revitalizační šampon proti vypadávání vlasů

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl vyvinut speciálně pro osoby, které trpí řídnutím vlasů vlivem dědičně podmíněného vypadávání vlasů (nejčastější příčina úbytku vlasů u mužů i žen). Obsahuje dvě účinné látky přirozeně se vyskytující v těle - karnitin a kreatin, díky nimž pomáhá posilovat vlasové kořínky. Byl  vyvinut speciálně tak, aby podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Při používání obou výrobků současně pomáhá tato komplexní péče o vlasovou pokožku a vlasy posilovat vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování.
Oba produkty také dodávají vlasům zdravý lesk, jemnost a pružnost.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a velmi dobrou snášenlivost. Vhodné pro použití na citlivou vlasovou pokožku a pro osoby, které trpí dědičně podmíněným vypadáváním vlasů.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

 • Při použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů pomáhá posilovat vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování. 
 • Poskytuje vlasům přirozený objem a dodává jim zdravý lesk a pružnost.

Často kladené otázky

Proč mám používat Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů společně s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů?

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl speciálně vyvinut, aby připravil vlasovou pokožku a podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Komplexní péče Eucerin DermoCapillaire proti vypadávání vlasů má klinicky a dermatologicky prokázanou schopnost pomáhat posilovat vlasové kořínky.

Mohou mi díky výrobkům Eucerin DermoCapillaire proti vypadávání vlasů opět dorůst vlasy?

Bohužel ne, a nevíme o žádných kosmetických výrobcích, které by toto skutečně dokázaly. Ale Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů společně s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů mají dermatologicky prokázanou schopnost pomáhat posilovat vlasové kořínky.

Ingredience

Použití

 • Vmasírujte do mokrých vlasů a nechte chvíli působit. 
 • Důkladně opláchněte. 
 • Vhodné pro každodenní použití.

Žena nanáší šampon proti řídnutí vlasů na vlasovou pokožku

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Trpíte geneticky podmíněným vypadáváním vlasů:

Při použití v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypadávání vlasů bylo prokázáno, že Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů posiluje vlasové kořínky tím, že podporuje jejich energetické zásobování. 

Chcete šampon, který je šetrný k vašim vlasům a pokožce:

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů obsahuje šetrné čisticí složky, čímž předchází podráždění, i pokud máte citlivou vlasovou pokožku. Jeho vyživující kondicionérové složky dodávají vlasům zdravý lesk, hebkost a pružnost.

Příčinou vypadávání vlasů může být váš momentální zdravotní stav:

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů byl vyvinut pro dědičně podmíněné vypadávání vlasů. Pokud se domníváte, že vypadávání vlasů může být způsobeno jinou příčinou, poraďte se svým lékařem nebo dermatologem. 

Eucerin DermoCapillaire Produkty pro vlasovou pokožku a vlasy

Přípravky Eucerin DermoCapillaire zbavují vlasovou pokožku mikrozánětů - hlavní příčiny problémů, jako jsou lupy, suchá a svědící vlasová pokožka, citlivá vlasová pokožka a některé formy řídnutí vlasů. Šampony a tonika pro vlasovou pokožku obnovují zdravou rovnováhu vlasové pokožky a pečují o vaše vlasy od kořínků až ke konečkům.

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář