Eucerin Emulze Pigment Control

NOVINKA
Emulze na opalování na obličej Pigment Control SPF 50+
tónovaná

VYZKOUŠEJTE TÓNOVANOU NOVINKU, KTERÁ CHRÁNÍ, REDUKUJE A KRYJE

Sluneční ochrana je možná tím nejdůležitějším krokem, který by nikdo z nás neměl ve své denní rutině opomínat

I přesto většina lidí používá sluneční ochranu s SPF (sun protect factor) pouze na dovolené u moře, kde navíc sahají jen po velmi nízkých faktorech s vidinou lepšího opálení. Sluneční záření přitom působí na pleť a pokožku po celý rok za jakéhokoliv počasí. A právě slunce, i když se zrovna schovává za mraky, má hlavní vliv na většinu nedokonalostí pleti, jako jsou vrásky nebo pigmentové skvrny. 

Zařazení produktu sluneční ochrany do každodenní péče o pleť ale nikdy nebylo snazší, a to díky našim tónovaným novinkám.


TÓNOVANÁ EMULZE PIGMENT CONTROL

DOSTUPNÁ VE 2 ODSTÍNECH

odstíny emulze

3 v 1 - CHRÁNÍ, ZMATŇUJE A SJEDNOCUJE

vlastnosti emulze na opalování

S ČÍM PRODUKT KOMBINOVAT?


Na obličej

Produkt se aplikuje jako poslední krok v běžné rutině. Pro znovu zářivou a sjednocenou pleť bez pigmentových skvrn doporučujeme kombinovat s produkty z řady Anti-Pigment.

řada Eucerin Anti-Pigment


Na tělo

Nezapomínejte také na pokožku těla, kterou je nutno před sluncem chránit. Eucerin produkty sluneční ochrany se specializují na různé typy pokožky. Ať už je tedy Vaše pokožka těla suchá, mastnější či citlivá, mezi našimi produkty sluneční ochrany si vyberete ten ideální pro Vás. Na výběr je i mezi krémy a spreji.

řada sluneční ochrany

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin