Novinka
  • (0)
Napsat recenzi

Eucerin pH5 Tělové mléko - Lehká textura

Zmírňuje citlivost pokožky

Tělové mléko s lehkou texturou pro citlivou pokožku. Poskytuje dlouhotrvající hydrataci, pokožka bude odolnější a méně citlivá na vnější vlivy. 

Tělové mléko s lehkou texturou pro citlivou pleť

Suchou, citlivou pokožku snadno podráždí nepříznivé faktory okolního prostředí, které její citlivost dále zvyšují. Pro snížení své citlivosti potřebuje více než jen jemný hydratační přípravek. 
 
Eucerin pH5 Tělové mléko s lehkou texturou je jemný, ale účinný přípravek pro hydrataci pokožky těla, který byl speciálně vyvinut pro zvýšení odolnosti a snížení citlivosti u citlivé pokožky těla. Unikátní Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky. Tělové mléko obsahuje také dexpanthenol, účinnou složku známou svými regeneračními schopnostmi.
 
Díky lehké textuře se tělové mléko rychle vstřebává. Používejte denně pro dlouhodobou ochranu pokožky, pokožka bude jemná a dlouhodobě se zlepšuje její kondice. 

Vhodný i pro děti a kojence od 3 měsíců věku.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u suché a citlivé pokožky.

Často kladené otázky

Jak si mohu být jista, že jsou vaše výrobky bezpečné pro moji citlivou pokožku?

Všechny výrobky Eucerin pH5 byly vyvinuty speciálně tak, aby kombinovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Tělové mléko - Lehká textura je vhodné pro časté použití na pokožce se sklony k alergiím 1. typu, jako např. senná rýma.
 
Než použijete nový výrobek na celé tělo, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (např. zarudnutí, otoku nebo svědění), lze výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme se obrátit na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

Proč potřebuje pokožka ochranu?

Naše pokožka má náročnou práci - chránit naše tělo. Brání jej před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění, UV záření a chemické látky. Ale tyto vnější vlivy působí také na pokožku samotnou a mohou ji zatěžovat. Je-li pokožka přetížená, snižuje se její funkce účinné bariéry. Ztrácí hydrataci a stává se propustnou zvenčí. Proto je důležité naši pokožku chránit a podporovat optimální pH rovnováhu nezbytnou pro správné fungování její přirozené bariérové funkce. Pak je pokožka schopná vykonávat svůj důležitý úkol - chránit nás.

Jaké aktivní složky obsahuje řada Eucerin pH5?

Mycí a hydratační výrobky Eucerin pH5 obsahují velmi šetrné složky, které v klinických a dermatologických testech potvrdily schopnost obnovovat optimální pH pokožky a chránit její přirozenou obranyschopnost, díky níž je pokožka odolnější a méně citlivá na faktory vnějšího prostředí.
 
Patří mezi ně pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky a dexpanthenol, aktivní látka známá svými regeneračními schopnostmi. Dexpanthenol zvyšuje odolnost pokožky vůči podráždění, podporuje hojení ran a zanechává pokožku na pohled i na dotek jemnou a hladkou.
 
Všechny výrobky v řadě Eucerin pH5 mají vynikající kožní snášenlivost na suché, citlivé pokožce.

Ingredience

Použití

  • Používejte denně (nebo častěji v případě potřeby) po sprchování nebo koupání.
  • Jemně vmasírujte, dokud se výrobek do pokožky zcela nevstřebá. 
  • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s mycími výrobky řady Eucerin pH5 pro pokožku těla.

Žena nanáší tělové mléko pro citlivou pokožku

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte normální až suchou, citlivou pokožku těla a preferujete lehkou texturu:

Eucerin pH5 Tělové mléko - Lehká textura je jemné tělové mléko, které poskytuje dlouhotrvající hydrataci a zanechává pokožku odolnější a méně citlivou na faktory vnějšího prostředí.

Máte sklony k alergiím 1. typu:

Eucerin pH5 Tělové mléko - Lehká textura je vhodné pro každodenní použití u pokožky náchylné k alergiím.

Dáváte přednost výrobku s hutnější texturou pro suchou, citlivou pokožku:
Hledáte hydratační přípravek pro suchou, citlivou pleť obličeje:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Krém na obličej a tělo, který je vhodný i pro použití na suché plochy pokožky těla i obličeje.

Máte suchou, hrubou nebo napjatou pokožku:
Hledáte výrobek na mytí suché, citlivé pokožky těla:
Hledáte krém na ruce pro suchou, citlivou pokožku:
Chcete chránit a rehydratovat vaše rty:

Vyzkoušejte Eucerin Tyčinku na rty Lip Aktiv pro zklidnění a ochranu hrubých, suchých a citlivých rtů.

pH5 Obsahuje pH Balance System, který posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysychání a citlivosti.

Eucerin pH5 je komplexní řada výrobků péče o pokožku, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.
Všechny přípravky této řady - tělová mléka, krémy a mycí přípravky - jsou dle klinických a dermatologických testů ideální pro každodenní použití na suchou a citlivou pokožku a pokožku se sklony k alergiím. Chrání pokožku před vysušováním, podporují její dlouhodobou hydrataci a zanechávají ji na pohled i na dotek jemnou a hladkou. 

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář