• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Mycí olej na ruce

0.0
0 recenzí
Na suchou, citlivou pokožku rukou
S přírodními pečujícími oleji pro intenzivní vyživující účinek
Vhodný pro každodenní použití a časté mytí rukou

Jemně čistí a chrání pokožku rukou

Mycí olej na ruce pH5 jemně čistí citlivou pokožku rukou a respektuje její mikrobiom. Vyživuje ji a zanechává ji měkkou a hladkou.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Vyživující složení s přírodními oleji, technologií pH Balance System a dexpanthenolem pomáhá stabilizovat optimální pH pokožky, které funguje jako přirozená ochranná bariéra pokožky.

Čisticí mycí olej na ruce jemně čistí a stabilizuje pH pokožky rukou. Zanechává ji hladkou a měkkou, chrání ji před vysoušením a navrací jí příjemný pocit.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u suché, citlivé pokožky.

Klíčová zjištění

99 %

potvrzuje, že přípravek pokožku čistí jemně

99 %

uvádí, že pomáhá chránit přirozenou obranyschopnost pokožky

98 %

uvádí, že chrání pokožku před vysoušením

97 %

uvádí, že pokožka je po použití hebká a hladká

89 %

uvádí, že produkt zanechává na pokožce příjemný pocit

Kromě klinických a dermatologických studií byla provedena i uživatelská studie (PiU)1, které se zúčastnilo 119 žen ve věku 35 až 65 let s citlivou pokožkou. Po dvou týdnech používání produktu uváděly účastnice studie následující výsledky.

Použití

Použití

použití mycího oleje na ruce

Doporučení

Používejte tento výrobek, pokud ...

Máte suchou a citlivou pokožku a chcete své ruce chránit před vysoušením v důsledku častého mytí:
Eucerin pH5 Mycí olej na ruce zklidňuje suchou a popraskanou pokožku rukou a pomáhá předcházet jejímu vysoušení.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte hydratační přípravek pro suchou, citlivou pokožku rukou:
Vyzkoušejte Krém na ruce Eucerin pH5.
 
Hledáte jemný sprchový prostředek pro suchou, citlivou pokožku těla náchylnou k alergickým reakcím 1. typu:
Vyzkoušejte Sprchový olej Eucerin pH5.

Ingredience

Jak Eucerin pH5 funguje

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla proti vnějším dráždivým vlivům. Suchá a citlivá pokožka má nicméně tuto funkci kožní bariéry narušenou, a v důsledku toho je náchylná k dalšímu vysoušení a zvyšování citlivosti.
 
Řada Eucerin pH5 byla vyvinuta speciálně pro potřeby suché a citlivé pokožky. Jedinečná technologie Eucerin pH Balance System obnovuje optimální pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Pokožka je díky tomu odolnější vůči dráždivým vlivům z okolního prostředí a méně citlivá. Některé produkty řady ph5 obsahují navíc dexpanthenol, který je známý svými regeneračními vlastnostmi.

FAQ (4)

 • Co jsou surfaktanty a jaké z nich značka Eucerin používá?

  Surfaktanty jsou aktivní čisticí látky, známé také jako povrchové aktivní látky nebo aktivní látky koncentrující se na fázovém rozhraní. Jsou to organické sloučeniny ovlivňující molekulární adhezi a snižující povrchové napětí. Při použití v čisticích prostředcích usnadňují odstraňování částic nečistot z povrchu pokožky.
   
  Rozsáhlé klinické a dermatologické studie prokázaly vynikající kožní snášenlivost mimořádně jemných povrchově aktivních látek používaných v čisticích přípravcích Eucerin (patří mezi ně např. myrethsulfát sodný a laurylglukosid).

 • Proč potřebuje pokožka chránit?

  Kůže se snaží chránit tělo, jak nejlépe umí. Chrání ho před vnějšími vlivy, jako jsou například klimatické změny, znečištění, UV záření či chemické látky. Pokožka je nicméně v důsledku toho namáhaná, a to může snižovat její schopnost účinně vykonávat funkci bariéry. Ztrácí vlhkost a stává se propustnou zvenku. Je proto důležité pokožku chránit a podporovat její optimální pH, aby mohla zastávat svou přirozenou bariérovou funkci. Jedině tak bude pokožka schopna dál plnit svůj důležitý úkol: chránit tělo.

 • Jaké účinné látky obsahuje řada Eucerin pH5?

  Čistící a hydratační přípravky řady Eucerin pH5 obsahují velmi jemné, klinicky a dermatologicky testované složky, u kterých bylo prokázáno, že obnovují optimální pH pokožky a chrání její přirozenou obranyschopnost, zvyšují její odolnost a zmírňují její citlivost na nepříznivé vlivy prostředí.
   
  Patří mezi ně citrátový pufr pH5, který obnovuje a podporuje optimální pH pokožky, a dále dexpanthenol, účinná látka známá svými regeneračními vlastnostmi. Dexpanthenol zvyšuje odolnost pokožky vůči podráždění, podporuje hojení ran a zanechává pokožku jemnou a hladkou.
   
  Všechny výrobky řady Eucerin pH5 mají vynikající kožní snášenlivost při používání u suché, citlivé pokožky.

 • Jak si můžu být jistý, že jsou tyto produkty bezpečné pro mou citlivou pokožku?

  Kožní snášenlivost všech čisticích přípravků řady Eucerin pH5 je klinicky ověřená. Byly speciálně vyvinuty tak, aby poskytovaly jemné čištění a zároveň dokonale chránily pokožku. Eucerin pH5 Mycí olej na ruce je vhodný pro časté používání i osobami s atopickou dermatitidou.
   
  Před prvním použitím nového produktu na celé ruce nejprve otestujte snášenlivost opakovaným nanesením přípravku na pokožku vnitřní části předloktí. Pokud se neobjeví žádná reakce (např. zarudnutí, otok nebo svědění), pak lze předpokládat, že je výrobek s vaší pokožkou kompatibilní. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme poradit se s lékárníkem nebo dermatologem.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin