• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Krém na ruce

75 ml

5.0
3 recenzí
Zajišťuje dlouhotrvající hydrataci
Ruce jsou hladké a chráněné
Rychle se vstřebává

Dlouhodobě hydratuje a zklidňuje pokožku rukou

Složení s 5 % dexpanthenolu zklidňuje a přirozeně hydratuje pokožku a poskytuje jí okamžitou úlevu. Ruce jsou hladké a chráněné i při častém mytí.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

Tento krém na ruce od Eucerinu je nejlepší!

Victoria, 2019

O produktu

Složení s 5 % dexpanthenolu pokožku zklidňuje a přirozeně hydratuje a poskytuje jí okamžitou úlevu. Pokožka rukou je hydratovaná, posílená a chráněná, na pocit příjemná.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u suché a citlivé pokožky.

Klíčová zjištění

99 %

Chrání pokožku

98 %

Okamžitě hydratuje

97 %

Má příjemnou texturu

96 %

Pocit hebkých a chráněných rukou

96 %

Intenzivní pečující efekt

96 %

Zklidňuje a chrání pokožku rukou

Kromě jiných klinických a dermatologických studií byla také provedena studie Product in Use (PIU). Zúčastnilo se jí 166 žen s citlivou pokožkou ve věku 30-75 let.1 1 Výzkum BDF, květen/červen 2018.
Po pravidelném používání přípravku po dobu dvou týdnů uváděly účastnice studie následující:

Použití

Použití

 • Používejte dle potřeby.  
 • Vmasírujte do pokožky, dokud se krém zcela nevstřebá.

Doporučení

Používejte tento výrobek, pokud ...

Máte suchou, citlivou pokožku a hledáte výrobek na ochranu a regeneraci rukou:

Eucerin pH5 Krém na ruce zajišťuje dlouhodobou hydrataci, obnovuje přirozenou obranyschopnost pokožky a zanechává ji jemnou a chráněnou.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Vaše ruce jsou extrémně suché a hrubé, nebo máte atopický ekzém:

Vyzkoušejte Eucerin AtopiControl Krém na ruce.

Hledáte jemný mycí prostředek, který je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Mycí olej na ruce.

Ingredience

Jak účinkují výrobky Eucerin pH5

Suché, citlivé pokožce schází lipidy a látky, které na sebe vážou hydrataci.
1. pH Balance System s pH5 citrátovým pufrem 2. Dexpanthenol

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysušování a citlivosti.

Řada Eucerin pH5 byla vyvinuta speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.

FAQ (3)

 • Proč potřebuje pokožka ochranu?

  Pokožka je jednou z našich nejdůležitějších ochranných bariér. Chrání naše tělo před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění, UV záření a chemické látky. Má-li zůstat zdravá, potřebuje ochranu před těmito vlivy, které mohou mít dopad na její schopnost fungovat jako účinná bariéra. Je-li její bariérová funkce narušena, není pokožka schopna zachovat svoji přirozenou rovnováhu a vázat a vstřebávat vodu. Stává se tak náchylná k podráždění a citlivosti. Je důležité, abychom naší pokožce poskytovali každodenní ochranu, a ona bude na oplátku schopna vykonávat svůj důležitý úkol - chránit nás.

 • Jaký je princip účinku výrobků Eucerin pH5?

  Mycí a hydratační výrobky Eucerin pH5 obsahují velmi šetrné dermatologicky testované a ověřené složky, které obnovují optimální pH pokožky a chrání její přirozenou obranyschopnost. Pokožka je odolnější a méně citlivá na vlivy okolního prostředí. 

  Patří mezi ně dexpanthenol, aktivní látka známá svými regeneračními schopnostmi. Zvyšuje odolnost pokožky vůči podráždění, podporuje hojení ran a zanechává pokožku na pohled i na dotek jemnou a hladkou.
   
  Všechny výrobky v řadě Eucerin pH5 mají vynikající kožní snášenlivost na suché, citlivé pokožce.

 • Jak si mohu být jista, že jsou vaše výrobky bezpečné pro moji citlivou pokožku?

  Všechny výrobky řady Eucerin pH5 byly vyvinuty speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Krém je vhodný pro časté použití na pokožce se sklony k alergiím 1. typu, jako např. senná rýma.
   
  Než použijete nový výrobek na celé tělo, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (např. zarudnutí, otoku nebo svědění), lze výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme se obrátit na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

5.0
3 recenzí *
3
0
0
0
0
 • Miška 18.11.2020
  Najlepší krém na ruky
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  V zime sú moje ruky v katastrofálnom stave a zvykli sa mi dokonca robiť aj krvavé ranky. Kúpila som si jeden krémik v lekárni ale bola čo zbytočná investícia. Bol dosť hustý a páchol ako vosk a čakala som, že pomôže ale opak bol pravdou. No raz som dostala na Vianoce práve tento krémik od Eucerinu a už by som si naň nedala dopustiť. Hneď po prvom použití som videla badateľné zmeny a bolesť popraskaných raniek a rukách prešla. Takže za mňa top krémik. :)
 • Ajuš 01.11.2019
  Top krém na ruce
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Tento krém používám už asi 4 roky a nikdy ho nezapomenu mít s sebou v kabelce. Je to první pomoc, když mám suché ruce. Opravdu doporučuju.
 • Daniela 17.04.2019
  Výborný krém
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Ked som si prvykrat natrela ruky tymto kremom, povedala som si, ze bude pre mna asi slaby, kedze sa mi zdal malo mastny, a teda som si myslela, ze nebude dostatocne vyzivny. Krem sa velmi rychlo vstrebal a na moje prekvapenie pokozka ruk zostala uplne hydratovana, vyzivena a pocit suchosti pokozky uplne zmizol. Krem sa velmi dobre a lahko rozotiera a bonusom je aj velmi prijemna vona.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin