• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin pH5 Krém na ruce

75 ml

5.0
3 recenzí
Poskytuje dlouhotrvající hydrataci
Rychle se vstřebává
Ruce jsou na dotek jemné a chráněné

Zmírňuje citlivost pokožky

Jemný, ale účinný krém na ruce, který posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky pro dlouhotrvající ochranu a hydrataci.

Tento krém na ruce od Eucerinu je nejlepší!

Victoria, 2019

O produktu

Krém na ruce pro citlivou pokožku

Suchou, citlivou pokožku snadno podráždí nepříznivé faktory okolního prostředí, jako je časté mytí, změny teplot a počasí, které její citlivost dále zvyšují. Pro snížení své citlivosti potřebuje více než jen jemný hydratační krém.

Eucerin pH5 Krém na ruce byl speciálně vyvinut tak, aby zvyšoval odolnost suchých, citlivých rukou a zabraňoval jejich vysušování. Unikátní Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky. Součástí složení je také dexpanthenol, účinná složka známá svými regeneračními schopnostmi. Obnovuje přirozenou obranyschopnost pokožky a snižuje její citlivost.

Regenerační krém na ruce pomáhá snižovat ztrátu hydratace a chránit pokožku před podrážděním. Používejte dle potřeby, aby vaše pokožka zůstala na dotek jemná a hladká.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u suché, citlivé pokožky.

Použití

Použití

 • Používejte dle potřeby.  
 • Vmasírujte do pokožky, dokud se krém zcela nevstřebá.

Doporučení

Používejte tento výrobek, pokud ...

Máte suchou, citlivou pokožku a hledáte výrobek na ochranu a regeneraci rukou:

Eucerin pH5 Krém na ruce zajišťuje dlouhodobou hydrataci, obnovuje přirozenou obranyschopnost pokožky a zanechává ji jemnou a chráněnou.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Vaše ruce jsou extrémně suché a hrubé, nebo máte atopický ekzém:

Vyzkoušejte Eucerin AtopiControl Krém na ruce.

Hledáte jemný mycí prostředek, který je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchovou emulzi.

Ingredience

Jak účinkují výrobky Eucerin pH5

Suché, citlivé pokožce schází lipidy a látky, které na sebe vážou hydrataci.
1. pH Balance System s pH5 citrátovým pufrem 2. Dexpanthenol

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysušování a citlivosti.

Řada Eucerin pH5 byla vyvinuta speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.

FAQ (3)

 • Proč potřebuje pokožka ochranu?

  Pokožka je jednou z našich nejdůležitějších ochranných bariér. Chrání naše tělo před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění, UV záření a chemické látky. Má-li zůstat zdravá, potřebuje ochranu před těmito vlivy, které mohou mít dopad na její schopnost fungovat jako účinná bariéra. Je-li její bariérová funkce narušena, není pokožka schopna zachovat svoji přirozenou rovnováhu a vázat a vstřebávat vodu. Stává se tak náchylná k podráždění a citlivosti. Je důležité, abychom naší pokožce poskytovali každodenní ochranu, a ona bude na oplátku schopna vykonávat svůj důležitý úkol - chránit nás.

 • Jaký je princip účinku výrobků Eucerin pH5?

  Mycí a hydratační výrobky Eucerin pH5 obsahují velmi šetrné dermatologicky testované a ověřené složky, které obnovují optimální pH pokožky a chrání její přirozenou obranyschopnost. Pokožka je odolnější a méně citlivá na vlivy okolního prostředí. 

  Patří mezi ně dexpanthenol, aktivní látka známá svými regeneračními schopnostmi. Zvyšuje odolnost pokožky vůči podráždění, podporuje hojení ran a zanechává pokožku na pohled i na dotek jemnou a hladkou.
   
  Všechny výrobky v řadě Eucerin pH5 mají vynikající kožní snášenlivost na suché, citlivé pokožce.

 • Jak si mohu být jista, že jsou vaše výrobky bezpečné pro moji citlivou pokožku?

  Všechny výrobky řady Eucerin pH5 byly vyvinuty speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Krém je vhodný pro časté použití na pokožce se sklony k alergiím 1. typu, jako např. senná rýma.
   
  Než použijete nový výrobek na celé tělo, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (např. zarudnutí, otoku nebo svědění), lze výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme se obrátit na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

5.0
3 recenzí *
3
0
0
0
0
 • Miška 18.11.2020
  Najlepší krém na ruky
  V zime sú moje ruky v katastrofálnom stave a zvykli sa mi dokonca robiť aj krvavé ranky. Kúpila som si jeden krémik v lekárni ale bola čo zbytočná investícia. Bol dosť hustý a páchol ako vosk a čakala som, že pomôže ale opak bol pravdou. No raz som dostala na Vianoce práve tento krémik od Eucerinu a už by som si naň nedala dopustiť. Hneď po prvom použití som videla badateľné zmeny a bolesť popraskaných raniek a rukách prešla. Takže za mňa top krémik. :)
 • Ajuš 01.11.2019
  Top krém na ruce
  Tento krém používám už asi 4 roky a nikdy ho nezapomenu mít s sebou v kabelce. Je to první pomoc, když mám suché ruce. Opravdu doporučuju.
 • Daniela 17.04.2019
  Výborný krém
  Ked som si prvykrat natrela ruky tymto kremom, povedala som si, ze bude pre mna asi slaby, kedze sa mi zdal malo mastny, a teda som si myslela, ze nebude dostatocne vyzivny. Krem sa velmi rychlo vstrebal a na moje prekvapenie pokozka ruk zostala uplne hydratovana, vyzivena a pocit suchosti pokozky uplne zmizol. Krem sa velmi dobre a lahko rozotiera a bonusom je aj velmi prijemna vona.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin