• (4)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+

Vynikající opalovací přípravek na obličej pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné s 8hodinovým zmatňujícím efektem

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje velmi vysoký ochranný faktor před UVA/UVB zářením i ochranu před vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS). Tento opalovací přípravek také podporuje kůži vlastní mechanizmy reparace DNA a obsahuje technologii regulující tvorbu kožního mazu, Oil Control Technology.

Nemastný opalovací přípravek na obličej pro mastnou a aknózní pleť

UV záření je hlavní příčinou poškození pleti vlivem slunečního záření, ale též vysokoenergetické viditelné světlo (HEVIS) vede k tvorbě volných radikálů, které ještě víc zatěžují pleť.
Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ je každodenní opalovací přípravek pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry(1) poskytující vysoký stupeň ochrany před UV zářením s licochalconem A pro neutralizaci volných radikálů vyvolaných UVA zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS). Tento opalovací krém obsahuje též kyselinu glycyrrhetinovou, která podporuje kůži vlastní mechanizmy reparace DNA.
Technologie Oil Control regulující tvorbu kožního mazu s obsahem L-karnitinu a absorpčními mikročásticemi pleti poskytuje okamžitý zmatňující účinek a dlouhodobý, až 8hodinový, zmatňující efekt proti lesku pleti. 
Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ je bez parfemace, má ultralehkou nemastnou texturu. Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé pleti a pleti se sklonem k akné.

1 Vyhovuje vysokým standardům, které klade Cosmetics Europe na ochranu před UVA a UVB zářením. Ochrana před zářením UVA je vyšší než požaduje EU. 

Hlavní zjištění

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé pleti a pleti se sklonem k akné. Přípravek byl též testován v humidním klimatu a bylo prokázáno, že je pro něj vhodný.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Dvě studie s používáním přípravku(2), do kterých bylo zařazeno 325 žen se smíšenou, mastnou pletí a pletí se sklonem k akné, dosáhly vynikajících výsledků:

 • Okamžitě se vstřebá (98%)
 • Ultralehká textura (95%)
 • Dlouhodobý zmatňující efekt (94%)
 • Pleť se neleskla několik hodin po aplikaci (93%)

  V další klinické studii potvrdil vzorek testovaných, že(3):
 • Pleť byla méně mastná (90%)
 • Přípravek nevedl k ucpání pórů (86%)
 • Přípravek reguloval tvorbu kožního mazu (81%)

2. Výzkum Eucerin. Přípravek Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ byl aplikován přibližně jednou denně po dobu dvou týdnů. Studie byly prováděny v horkém a humidním klimatu (Thajsko a Španělsko).

3. Výzkum Eucerin. Výsledky klinické studie se 40 ženami se smíšenou až mastnou pletí. Přípravek Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ byl aplikován dvakrát denně po dobu čtyř týdnů.

4. Aplikace Eucerin Ochranného krémového gelu na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ na polovinu obličeje (pravá strana) a kontrolního opalovacího přípravku SPF 50+ (levá polovina obličeje). Klinické snímky byly pořízeny pět minut po aplikaci přípravku. Uvádíme příklad, individuální výsledky se mohou lišit.

Levá strana: kontrolní opalovací přípravek4 | Pravá strana: přípravek Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+4

(1) Nanášení na rozdělený obličej – Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ (pravá strana) a kontrolní přípravek na opalování SPF 50+ (levá strana). Klinické fotografie byly pořízeny 5 min. po aplikaci výrobku. Ukázka je pouze příklad, individuální výsledky se mohou lišit. (2) Ve dvou kombinovaných uživatelských studiích, používalo 325 žen se smíšenou, mastnou a aknózní pletí Eucerin Oil Control SPF 50+ cca jednou za den po dobu dvou týdnů. Studie byly provedeny v horkém a vlhkém podnebí (Thajsko a Španělsko). (3) Výsledky klinické studie zahrnující 40 žen se smíšenou až mastnou pletí. Eucerin Oil Control SPF 50+ byl používán dvakrát denně po dobu čtyř týdnů.

Ingredience

Opalovací přípravek jako součást vašeho každodenního rituálu

 • Nanášejte ráno po svém obvyklém přípravku denní péče nebo namísto něho
 • Vysoký ochranný sluneční faktor je obzvláště důležitý pokud užíváte léky na akné nebo po použití peelingového přípravku, jelikož v obou uvedených případech může být citlivost pleti na slunce vyšší
 • Lze použít v kombinaci s dalšími přípravky Eucerin pro pleť obličeje, jako například s přípravky řady Eucerin DERMOPURE
 • Vaše pleť je okamžitě chráněna před sluncem – není nutné čekat
 • Následně naneste make-up, pokud jej používáte

Ochrana před sluncem není jen pro ty, co se opalují. Kůži ovlivňuje i každodenní mírná až střední expozice slunci a problematická pleť je obzvláště náchylná k hyperpigmentacím, které působení slunce často zhoršuje.  Proto je důležité zahrnout ochranu před sluncem do každodenního rituálu péče o pleť. Více zjistíte v článku Důležitost ochrany před sluncem ve vašem každodenním rituálu.

Tři kroky ke správné ochraně vaší kůže před sluncem

Vyberte si přípravek, který nabízí takovou úroveň ochrany, která je pro vaši pleť ta pravá. Měl by chránit před UVA a UVB zářením a poskytovat i ochranu před vysokoenergetickým viditelným světlem HEVIS. Měl by též padnout typu a stavu vaší pleti.

Je důležité použít dostatečné množství přípravku a aplikaci opakovat v pravidelných intervalech.
K měření, jaké množství přípravku aplikovat, můžete použít svou dlaň. K pokrytí obličeje, krku a dekoltu doporučujeme použít tlustý proužek opalovacího přípravku v délce od špičky prostředníčku až ke konci dlaně.

Není těžké některé oblasti opomenout. Nezapomínejte na uši a zadní stranu krku.

Důležité pokyny pro použití

 • Před sluněním aplikujte na pokožku v dostatečném množství a aplikaci často opakujte - zejména po plavání, zpocení nebo po osušení ručníkem - pro udržení původní úrovně ochrany
 • Redukce nanášeného množství významně snižuje úroveň ochrany
 • Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření
 • Nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko
 • Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunci
 • Zamezte zasažení očí
 • Nechte důkladně vstřebat a dbejte, aby nedošlo k přímému kontaktu s oděvy a pevnými povrchy, aby nedošlo k jejich znečištěn

Doporučení a varování

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný přípravek, pokud …

Máte mastnou pleť, nebo pleť se sklonem k akné a hledáte opalovací přípravek s vysokým ochranným faktorem pro pleť obličeje:

Opalovací přípravek Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ poskytuje velmi vysoký stupeň ochrany a byl navržen speciálně pro váš typ pleti.

Hledáte opalovací přípravek s ultralehkou texturou:

Opalovací přípravek Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ je ultralehký, nemastný a nelepivý, rychle a snadno se vstřebává. Je rovněž nekomedogenní.

Hledáte opalovací přípravek, který zabrání, aby vaše pleť vypadala mastná a lesklá:

Opalovací přípravek Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ má 8hodinový zmatňující účinek. Technologie regulace tvorby kožního mazu Oil Control obsažená ve složení přináší okamžitý i dlouhodobý zmatňující efekt, a to díky složení, které reguluje tvorbu kožního mazu a absorbuje nadbytečný maz na povrchu pleti.

Chcete zabránit vzniku stop po akné způsobených slunečním zářením:

Opalovací přípravek Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ vaši pleť chrání před sluncem vyvolanou pigmentací.

Máte mastnou či aknózní pleť a hledáte opalovací přípravek na obličej, který poskytuje nižší stupeň ochrany:
Máte citlivou pleť, která je suchá, a hledáte opalovací přípravek na obličej, který poskytuje velmi vysoký stupeň ochrany:
Máte mastnou pokožku a hledáte tělový opalovací krém, který poskytuje vysoký stupeň ochrany:
Hledáte opalovací přípravek vhodný speciálně pro děti:

Vyzkoušejte opalovací mléko Eucerin Dětské mléko na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+ (vhodný pro kojence a děti nad tři měsíce věku) nebo opalovací sprej Eucerin Dětský sprej na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+ (vhodný pro děti nad 3 roky). Pokud dáváte přednost opalovacímu přípravku bez obsahu chemických filtrů, zkuste opalovací mléko Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty Sensitive Protect SPF 30, které je vhodné i pro kojence a děti od tří měsíců.

Často kladené otázky

Jak poznám, který ochranný faktor (SPF) mám použít?

Dostupné opalovací přípravky nabízejí čtyři rozdílné úrovně ochrany: nízkou úroveň (faktor 6 až 10), střední (15 až 25), vysokou (30 až 50) a velmi vysokou (50+). Čím je ochranný faktor vyšší, tím lépe je vaše pokožka chráněna. Je ale důležité přípravek pečlivě nanášet (ujistěte se, že nevynecháte ani jediné místečko) a aplikaci opakovat každé dvě hodiny.

Může opalovací přípravek ucpat mé póry a vést ke vzniku pupínků?

Někteří pacienti s mastnou a aknózní pletí mají obavy, že opalovací přípravky jejich příznaky zhorší, a proto se ochraně před sluncem zcela vyhýbají. Přípravky se speciálním složením, jako je právě Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30, jsou navrženy tak, aby zvládaly i podmínky mastné a problematické pleti. Ultralehké složení obsahuje technologii regulující tvorbu kožního mazu Oil Control Technology s L-karnitinem a absorpčními mikročásticemi. Zanechává na pleti okamžitý zmatňující účinek a má dlouhodobý, až 8hodinový, zmatňující efekt proti lesku pleti.

Má pleť je náchylná k akné. Potřebuji zvláštní přípravky proti slunci?

Pleť obličeje je po celý rok více vystavována slunci, než pokožka zbytku těla, a proto je ohroženější škodlivým UVA/UVB zářením. Chcete-li předejít poškození buněčné DNA, fotostárnutí a hyperpigmentaci, je důležité chránit pleť obličeje, kdykoliv je vystavena slunci.

Musím použít další krém na opalování, pokud již používám Eucerin Intenzivní hydratační denní krém DermoPURIFYER SPF 30?

Pokud jste venku delší dobu a trávíte čas ve vodě, nebo se potíte, doporučujeme použít i speciální sluneční ochranu a je-li to nutné, použijte velmi vysoký SPF, např. 50+.

Proč je třeba začlenit ochranu pleti obličeje proti slunci do každodenního rituálu?

Pleť obličeje je citlivější na UVA/UVB záření a vysokoenergetické viditelné světlo (HEVIS) než kůže zbývajících částí těla, jelikož je slunci vystavena po celý rok. Ochrana před sluncem vám pomůže zabránit poškození DNA působením UV záření, fotostárnutí (předčasné stárnutí pokožky vlivem slunečního záření) a hyperpigmentaci. Pleť obličeje je nutno chránit, kdykoli je vystavena slunci.

Mohu použít opalovací přípravek i make-up?

Ano. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ je vhodný pod make-up. Na tento opalovací přípravek lze bezpečně aplikovat tekutý i pudrový make-up, aniž by byla narušena jím poskytovaná sluneční ochrana.

Jak se liší UVA a UVB záření?

Paprsky UVA pronikají hlubšími vrstvami kůže. V kůži vyvolávají tvorbu volných radikálů, které  jsou příčinou oxidačního stresu a mohou vést k nepřímému poškození DNA (v průběhu času volné radikály modifikují buněčnou DNA). Nejčastěji je UVA záření spojováno s fotostárnutím (photoaging, předčasné stárnutí pokožky vlivem slunečního záření). Může být též spouštěcím faktorem slunečních alergií, jako je polymorfní světelná erupce (PLE). Alergie může způsobit též UVB záření, ale v menší míře.

Paprsky UVB poskytují energii, kterou vaše kůže potřebuje k syntéze vitamínu D, a stimulují produkci melaninu, který je zodpovědný za opálení. Nedostanou se tak hluboko jako paprsky UVA, pronikají pouze do nejsvrchnějších vrstev kůže, způsobují však více okamžitého poškození kůže, jako je spálení sluncem. UVB záření je přímo absorbováno buněčnou DNA, což může vést ke kožním chorobám jako je aktinická keratóza a rakovina kůže.
Oba typy UV záření mohou vyvolat hyperpigmentace a přispívat ke stavům, jako jsou sluneční skvrny (které jsou známé také jako stařecké skvrny) a melasma.

Co je to vysokoenergetické viditelné světlo (HEVIS) a proč před ním potřebuji svou pokožku chránit?

Spektrum slunečního záření zahrnuje ultrafialové, viditelné a infračervené světlo. Lidské oko vnímá viditelné sluneční světlo, ultrafialové a infračervené světlo jsou pro něj neviditelné. Část viditelného spektra se vyznačuje vysokou energií a je známá pod názvem vysokoenergetické viditelné světlo. Též se o něm hovoří jako o světle HEVIS, HEV, HEVL a někdy jako o ‘modrém světle’ nebo  ’modrofialovém světle’.

Světlo HEVIS, podobně jako UVA záření, proniká do hlubších vrstev kůže (dermis) a může vést ke vzniku volných radikálů. Ty představují jednu z hlavních příčin fotostárnutí (předčasné stárnutí pokožky vlivem slunečního záření). Ovlivňují kožní buňky a rozkládají kolagen a elastin, které naší pokožce dodávají plný a mladistvý vzhled. Světlo HEVIS je též spojováno s nerovnoměrnou pigmentací kůže a s melasmou.

Mnoho moderních opalovacích přípravků nabízí účinnou ochranu před UVA a UVB zářením, my vám však doporučujeme hledat ty přípravky, které chrání též před nepříznivými účinky světla HEVIS. Takové přípravky vaší pokožce poskytnou spolehlivou ochranu před fotostárnutím a, v dlouhodobém horizontu, mohou též pomoci v boji proti viditelným projevům stárnutí pokožky, jako jsou vrásky.

Eucerin Sluneční ochrana Prvotřídní ochrana před sluncem šitá na míru potřebám vaší pokožky

Opalovací přípravky Eucerin poskytují komplexní ochranu proti poškození pokožky způsobenému slunečním zářením.
Inovativní technologie  Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní  UVA/UVB filtry1 pro spolehlivou ochranu před UV zářením s antioxidantem Licochalconem A na ochranu před vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS). Kyselina glycyrrhetinová k tomu navíc pomáhá chránit DNA.2
Řada špičkové ochrany před sluncem obsahuje přípravky šité na míru individuálním potřebám vaší pokožky a obsahuje účinné látky vhodné pro specifické typy pokožky:

 • Pokud máte mastnou pleť nebo pleť se sklonem k akné, pak složení s technologií Oil Control Technology regulující tvorbu kožního mazu s pigmenty absorbujícími tuky, poskytne vaší pleti ihned matnější vzhled a má dlouhodobý účinek proti lesku pleti.
 • Pokud je vaší přední starostí předčasné stárnutí pleti vlivem slunečního záření, přípravky Photoaging Control s obsahem kyseliny hyaluronové s krátkým a dlouhým řetězcem viditelně zmírní známky stárnutí pleti.
 • Pokud je vaše pleť náchylná ke sluneční alergii, pak vám v prevenci slunečních alergií jako je PLE (polymorfní světelná erupce) pomohou přípravky Sun Allergy Protect a přípravek po opalování After Sun s obsahem  alpha-glukosyl-rutinu.

1 - Vyhovuje těm nejpřísnějším standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením, jak je definuje  Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 
2 -  Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty neobsahuje technologii Advanced Spectral Technology, ale používá klinicky ověřené ne-chemické filtry. Opalovací přípravky Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect, Transparentní sprej na opalování Sensitive Protect a Transparentní sprej na opalování Dry Touch neobsahují kyselinu glycyrrhetinovou.

 

 

Fotostárnutí (photoaging)

Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50

 • Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje a dekolt
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pleti 
 • Viditelně redukuje vrásky a zlepšuje vzhled pleti
 • Intenzivně hydratuje
 • Příjemná lehká textura: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace
 • Vhodná pod make-up

zjistit více
Novinka

Pigment Control

Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem Pigment Control SPF 50+

 • Velmi vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditelnému světlu
 • Pro všechny typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentaci vlivem slunečního záření 
 • Účinně redukuje tmavé skvrny s postupným viditelným zlepšením 
 • Při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu
 • Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 30

 • (1)

 • Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje a dekolt
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pleti 
 • Viditelně redukuje vrásky a zlepšuje vzhled pleti
 • Intenzivně hydratuje
 • Příjemná lehká textura: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace
 • Vhodná pod make-up

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý

 •  Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pleti
 • Okamžitě sjednotí tón pleti a viditelně redukuje známky stárnutí pleti
 • Zlepšuje vzhled pleti
 • Zanechává dlouhodobý zmatňující efekt
 • Příjemná lehká textura: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pleti
 • Okamžitě sjednotí tón pleti a viditelně redukuje známky stárnutí pleti
 • Zlepšuje vzhled pleti
 • Zanechává dlouhodobý zmatňující efekt
 • Příjemná lehká textura: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+

 • (4)

 • Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro mastnou pleť, pro pleť se sklonem k akné
 • Dlouhodobý (až 8hodinový) zmatňující efekt
 • Okamžitý zmatňující účinek
 • Ultralehká, nemastná, nelepivá textura, rychle se vstřebává
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více
Novinka

Fotostárnutí (photoaging)

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 30

 •  Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pokožku těla
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pokožky
 • Pomáhá bránit fotostárnutí
 • Viditelně redukuje známky stárnutí pokožky
 • Dodává pokožce svěží a jednotný vzhled
 • Extra lehká textura: okamžitě se vstřebá, zanechá na pokožce příjemný pocit
 • Voděodolné
 • S technologií "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více
Novinka

Fotostárnutí (photoaging)

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 50+

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pokožku těla
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pokožky
 • Pomáhá bránit fotostárnutí
 • Viditelně redukuje známky stárnutí pokožky
 • Dodává pokožce svěží a jednotný vzhled
 • Extra lehká textura: okamžitě se vstřebá, zanechá na pokožce příjemný pocit
 • Voděodolné
 • S technologií "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více

Pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30

 •  Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro mastnou pleť, pro pleť se sklonem k akné
 • Dlouhodobý (až 8hodinový) zmatňující efekt
 • Okamžitý zmatňující účinek
 • Ultralehká, nemastná, nelepivá textura, rychle se vstřebává
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Dětská pokožka

Dětský sprej na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany pro děti
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Zklidňuje citlivou pokožku
 • Vhodný též pro atopickou pokožku
 • Chrání před spálením, snižuje riziko dlouhodobého poškození kůže
 • Bez parfemace
 • Extra voděodolné
 • Technologie "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více
Celkové hodnocení
 • (4)
4,5 z 5 bodů / 4 recenzí
5 Stars
2
4 Stars
2
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
aaa,

úžasný

úžasný krém s ochranu 50 přímo na obličej, lehký, nemastí, nevznikají pupínky, chrání a je účinný, 100% doporučuji
L,

super

skvele se vstrebava, super! Lepsi nez CC alternativa.
Jiřina,

skvěý produkt

Nemastný a lehký.
Majkl,

Nejlepší!

Nejlepší opalovák na obličej. Nemastí, zmatní, lehký. Používám pořád a díky za něj.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář