Novinka
 • (0)
Napsat recenzi

Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám na rty

Úleva pro rty během 60 sekund

Chrání a zklidňuje suché, popraskané rty. Vytváří ideální ochrannou bariéru pro rychlou regeneraci pokožky rtů. 

 

Balzám na suché, popraskané rty

Většina lidí někdy trpí suchými a popraskanými rty. Je to nepříjemné, někdy bolestivé a obtěžuje nás to. Rty potřebují SOS péči a právě Aquaphor SOS Regenerační balzám přináší okamžitou péči a úlevu během 60 vteřin. 

Kůže na rtech je tenká a neobsahuje žádné mazové žlázy, proto se snadno vysušuje. Studený vítr a slunce rty vysouší také, což situaci ještě zhoršuje. Je klinicky a dermatologicky prokázáno, že Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám na rty zklidňuje a regeneruje suché, popraskané rty. Složení balzámu, obohacené o glycerin, dexpanthenol, bisabolol a vitamíny C a E vytváří ideální ochranou bariéru pro regeneraci pokožky rtů. Rty jsou tak opět jemné a vláčné.

Když rty potřebují SOS péči, Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám na rty dokáže pomoci. Balzám neobsahuje parfemaci ani konzervační látky a díky 10 ml balení v tubičce se snadno nanáší. Je vhodný pro dospělé a děti od tří let. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost i u problémové pokožky.

Rty po použití Eucerin Aquaphor SOS Regeneračního balzámu
Rty před použitím Eucerin Aquaphor SOS Regeneračního balzámu
Před Po

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Uživatelská studie byla provedena na 122 ženách ve věku mezi 25 až 75 lety, které běžně používají balzám na rty. Po dvou týdnech pravidelného používání (nejméně jednou denně, u většiny několikrát denně) oznámily tyto výsledky:  

 • Zklidňuje mé suché, popraskané rty: 96%
 • Mé rty jsou jemné: 95%
 • Okamžitě zklidňuje a chrání mé suché, popraskané rty: 90%
 • Po nanesení zanechá na rtech příjemný pocit: 87%
 • Poskytuje "SOS péči o rty": 82%
 • Poskytuje úlevu mým rtům během 60 vteřin: 80%

1 BDF výzkum, uživatelská studie, Španělsko, březen 2019

Často kladené dotazy

Jak se pokožka na rtech liší od pokožky na jiných částech těla?

Pokožka na rtech je mnohem tenčí než na jiných částech obličeje. Obsahuje méně melanocytů (buněk produkujících melanin, tedy pigment, díky němuž má kůže svou barvu a který chrání před UV zářením), proto jsou rty červené. Kůže na rtech nemá potní ani mazové žlázy. Ty hrají hlavní roli při udržování vlhkosti. To, že v pokožce rtů žádné nejsou, znamená, že jsou rty zvlášť náchylné k vysušování. 

Co způsobuje vysušování a popraskání rtů?

Podobně jako u mnoha kožních problémů hraje velkou roli genetika. Někteří lidé jsou náchylnější k vysušování a popraskání rtů než jiní. 

Kůže na rtech je tenčí než pokožka na jiných místech a nemá potní ani mazové žlázy. Tyto žlázy jsou klíčové pro produkci ochranných olejů, které udržují pokožku vlhkou. Bez nich pokožka snadněji vysychá. 

Významným faktorem je počasí. Lidé častěji trpí suchými a popraskanými rty v suchém a horkém nebo studeném a větrném počasí. Lidé, kteří tráví hodně času venku ve svém zaměstnání nebo ve volném čase, budou náchylnější než ostatní.
Některé léky (včetně léku na akné) mohou způsobit vysušení a popraskání rtů. Rty se také vysušují při častém olizování. 

Jak často mám používat Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám?

Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám můžete použít, kdykoli máte pocit, že vaše rty jsou suché a napjaté. Lze jej nanášet libovolně často. Praktická 10 ml tubička se snadno vejde do tašky či kabelky a můžete ji mít u sebe pořád.

Jakou výhodu má balzám na rty oproti tyčince?

Suché a popraskané rty jsou často citlivé a použití tlaku může být bolestivé. Balzám je jemnější a snadněji se nanáší, protože je lépe roztíratelný. Při použití tyčinky musíte na rty více tlačit, proto je vhodnější pro rty, které jsou suché jen občas a potřebují doplnit vlhkost pouze příležitostně. Nejdůležitější jsou však vaše osobní preference, proto si vyberte produkt, který nejlépe vyhovuje vám. 
Díky svému složení je Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám vhodný pro použití kdykoli vaše rty vyšlou SOS signál. Průhledný balzám má příjemnou texturu připomínající mast a díky aplikační tubičce je snadné jej nanést jemně, rovnoměrně a přímo na rty. 

Jaký je rozdíl mezi tímto produktem a Aquaphor Regenerační mastí?

SOS Regenerační balzám na rty má speciální složení vhodné pro rty / oblast rtů a je v příhodné tubičce, která umožňuje snadné nanášení přímo na rty.

Eucerin Aquaphor Regenerační mast je ideální pro suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku na jiných problematických místech, jako jsou kolena a lokty, popraskaná pokožka na kloubech a oblast kolem nehtů či popraskané paty. Je také vhodná pro kojence a děti, na drobné popáleniny a pro kůži po povrchovém dermatologickém zákroku, jako je ošetření laserem či chemický peeling2. Pokožku regeneruje a chrání. 

2 Eucerin Aquaphor Regenerační mast je vhodná pouze pro pokožku s novou epitelovou vrstvou, tedy poté co se vytvoří nová tkáň. Poraďte se se svým dermatologem, jak dlouho po zákroku byste měli počkat, než mast začnete používat. 

Podle čeho volit mezi produkty Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám a Eucerin Lip Active?

Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám na rty je balzám pro suché, popraskané rty a poskytuje úlevu během 60 vteřin. Eucerin Lip Aktiv je hydratační tyčinka, která je určena pro každodenní péči o citlivé rty. Obsahuje také ochranný faktor proti slunečnímu záření SPF 15. 
Pokud trpíte atopickou dermatitidou, periorální dermatitidou nebo velmi suchými rty v důsledku podáváním léků proti akné, doporučujeme používat balzám na rty Eucerin Acute Lip Balm.

Ingredience

Použití

Nanášejte, kdykoli potřebujete.

Balzám na suché a popraskané rty: Jak používat?

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Potřebujete okamžitou úlevu pro suché a popraskané rty:

Aquaphor SOS Regenerační balzám poskytuje rtům SOS péči, kterou potřebují, a bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že poskytuje úlevu během 60 sekund.

Potřebujete regenerovat a chránit své rty:

Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám regeneruje a chrání suché a popraskané rty. 

Potřebujete balzám na rty vhodný pro citlivou pokožku:

Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám je vhodný pro všechny typy pokožky včetně problematické a citlivé kůže. Snadno se nanáší na suché, popraskané a poškozené rty.

Chcete balzám na rty s aplikátorem:

Díky praktické 10 ml tubičce s aplikátorem se Eucerin Aquaphor SOS Regenerační balzám snadno nanáší. Samozřejmě ho můžete nanášet i prstem, pokud vám to vyhovuje více. 

Trpíte atopickou dermatitidou, periorální dermatitidou a potřebujete produkt pro zklidnění vašich rtů a zmírnění jejich zarudnutí:

Eucerin Acute Lip Balm balzám na rty byl speciálně vyvinut pro zklidnění suchých a velmi suchých rtů a pro zmírnění zarudnutí kolem úst.

Vaše rty jsou velice suché v důsledku užívání léků proti akné:

Doporučujeme balzám Eucerin Acute Lip Balm se zklidňující složkou licochalcon A.

 

Potřebujete hydratační tyčinku pro každodenní péči o rty:

Eucerin Lip Aktiv účinně hydratuje rty a poskytuje ochranu proti slunečnímu záření díky faktoru SPF 15. Pokud potřebujete zklidnit nebo regenerovat velmi suchou, popraskanou nebo podrážděnou pokožku na jiné části těla: Eucerin Aquaphor Regenerační mast dle klinických a dermatologických studií prokazatelně urychluje regeneraci pokožky. 

Eucerin Aquaphor Regenerační mast Urychluje regeneraci pokožky

Naše pokožka zvládá náročný úkol, kterým je ochrana našeho těla, jeho následkem však může být velmi suchá, popraskaná a podrážděná. Potřebuje SOS péči. 

Eucerin Aquaphor Regenerační mast poskytuje velmi suché a podrážděné pokožce potřebnou SOS péči. Na jejím povrchu vytváří poloprodyšnou ochrannou bariéru, která podporuje přirozený transfer vodní páry a kyslíku dovnitř a ven z pokožky, a tak umožňuje pokožce dýchat a posilovat její přirozenou bariérovou funkci. Obsažený glycerin je účinná hydratační složka, která přitahuje vodu a pomáhá ji zadržovat v pokožce. Účinkuje společně s panthenolem, který napomáhá urychlit regeneraci a obnovu pokožky a zároveň pokožku hydratuje.

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář