• 1/4 Eucerin Aquaphor Regenerační mast 220ml
 • 2/4 Hlavní benefity
 • 3/4 Použití
 • 4/4 Hlavní ingredience
 • 1/4 Eucerin Aquaphor Regenerační mast 220ml
 • 2/4 Hlavní benefity
 • 3/4 Použití
 • 4/4 Hlavní ingredience

Eucerin Aquaphor Regenerační mast 220 ml

220 ml

5
2 recenzí
2 varianty výrobku
Urychluje regeneraci pokožky
Klinicky prokázáno, že účinně obnovuje suchou až velmi suchou, popraskanou nebo podrážděnou pokožku
Bez parfemace

Accelerates skin regeneration

A water-free ointment that repairs, protects and soothes dry to very dry, cracked and irritated skin. It creates the ideal protective barrier to support skin regeneration.

O produktu

Naše pokožka zvládá náročný úkol, kterým je ochrana našeho těla, jeho následkem však může být velmi suchá, popraskaná a podrážděná. Potřebuje SOS péči. 

Eucerin Aquaphor Regenerační mast poskytuje suché až velmi suché, popraskané a podrážděné pokožce potřebnou SOS péči. Tato mast bez obsahu vody vytváří na jejím povrchu jemnou, poloprodyšnou ochrannou bariéru, která podporuje přirozený transfer vodní páry a kyslíku dovnitř a ven z pokožky, a tak umožňuje pokožce ‚dýchat‘ a posiluje její přirozenou ochrannou bariéru. Složení masti je obohaceno o glycerin a panthenol. Glycerin je účinná hydratační složka, která přitahuje vodu a pomáhá ji zadržovat v pokožce. Účinkuje společně s panthenolem, který napomáhá urychlit regeneraci a obnovu pokožky a zároveň pokožku hydratuje.

Eucerin Aquaphor Regenerační mast neobsahuje parfemaci ani konzervační látky, a klinické a dermatologické testy prokázaly, že účinně obnovuje velmi suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku.

Zklidňující, průhledná mast se snadno nanáší a jemným vmasírováním proniká do problematických oblastí pokožky, jako jsou kolena a lokty, popraskaná pokožka na kloubech prstů rukou, roztřepená nehtová kůžička a popraskané paty. Díky jednoduchému složení je dobře snášena citlivou pokožkou a je vhodná pro použití u kojenců a dětí, stejně jako na pokožku po drobných popáleninách a na pokožku po povrchových dermatologických zákrocích, jako je laserové ošetření a chemické peelingy. Pokožka je zregenerovaná, ochráněná a obnovená.

Eucerin Regenerační mast Aquaphor používejte pouze na reepitelizovanou pokožku (tj. tam, kde se již vytvořila nová tkáň), a nikoli na otevřené, vlhké či krvácející rány. Poraďte se s vaším dermatologem, jak dlouho byste měli po ošetření před použitím výrobku počkat.

Klinické a dermatologické studie Eucerin Aquaphor Regenerační masti prokazují její účinnost (jak celkovou, tak na specifických částech těla) a její kožní snášenlivost (celkovou, i z hlediska nekomedogenních účinků).

Celková účinnost 

10denní testování v klinických podmínkách na vzorku 25 osob ve věku 18-50 let ukázalo, že Eucerin Aquaphor Regenerační mast výrazně zkrátila čas, který pokožka potřebovala ke své regeneraci. 

Účinnost při ošetřování suché, hrubé a popraskané pokožky na rukou

Další 7denní klinické studie se účastnilo 17 osob, které pravidelně používaly mast Eucerin Aquaphor na jednu ruku, zatímco druhou ruku ponechávaly neošetřenou jako kontrolní vzorek. Výsledky studie byly hodnoceny klinicky pomocí korneometru (vědecký přístroj pro měření hydratace pokožky) v kombinaci se zpětnou vazbou získanou od respondentů. Výsledky ukázaly, že: 

 • Používání masti přináší během noci suché pokožce na rukou statisticky významné a viditelné zlepšení. 
 • Při pravidelném používání po dobu sedmi dnů se stav pokožky i nadále zlepšuje. 

Celková snášenlivost 

Studie snášenlivosti na vzorku 202 osob ve věku 17-65 let neprokázala žádné alergické reakce při používání výrobku a prokázala vynikající snášenlivost výrobku. 

Nekomedogenní účinek

V dalším testu používalo výrobek 27 osob ve věku mezi 19-55 let alespoň jednou denně po dobu čtyř týdnů. Dermatologové vyhodnotili výsledky se závěrem, že mast je nekomedogenní." Klinické a dermatologické studie Eucerin Aquaphor Regenerační masti prokazují její účinnost (jak celkovou, tak na specifických částech těla) a její kožní snášenlivost (celkovou, i z hlediska nekomedogenních účinků).

Properties

 • fragrance-free
 • preservative-free
 • non-comedogenic

Použití

Chcete obnovit velmi suchou, popraskanou nebo podrážděnou pokožku:

Eucerin Aquaphor Regenerační mast prokázala v klinických a dermatologických testech schopnost urychlovat regeneraci pokožky.

Hledáte výrobek, který zjemní velmi suché a popraskané ruce nebo nehtovou kůžičku:

Eucerin Aquaphor Regenerační mast prokazatelně během noci zlepšuje stavu pokožky a výsledky se při pravidelném používání dále zlepšují.

Chcete se zbavit popraskané kůže na patách:

Eucerin Aquaphor Regenerační mast vyhlazuje a zjemňuje velmi suchou a popraskanou pokožku na chodidlech.

Hledáte výrobek, který vám pomůže pečovat o pokožku s drobnými popáleninami:

Eucerin Aquaphor Regenerační mast pomáhá poškozené pokožce a urychluje její regeneraci, neměla by však být používána na otevřené nebo krvácející rány. Počkejte, až se pokožka plně reepitelizuje (lékařský termín pro vytvoření nové tkáně), teprve poté naneste mast.

Hledáte výrobek pro použití na pokožku vašeho dítěte:

Eucerin Aquaphor je vhodný pro použití u dětí od tří měsíců věku.

Hledáte výrobek, který můžete použít po chemickém peelingu nebo ošetření laserem:

Eucerin Aquaphor Regenerační mast podporuje regeneraci pokožky po chemickém peelingu a ošetření laserem, ale měla by být použita pouze na pokožku, která je plně zacelena (reepitalizována), tj. nikoli na otevřené rány.

Hledáte denní hydratační výrobek na velké plochy velmi suché a citlivé pokožky těla:

Zkuste  Eucerin pH5 Tělové mléko pro pokožku vašeho těla. Řada Eucerin pH5 přináší dlouhodobou hydrataci, díky níž je pokožka odolnější a méně citlivá, a je vhodná pro pokožku se sklony k alergiím.

Hledáte denní hydratační výrobek pro velké plochy velmi suché a hrubé pokožky:

Doporučujeme Eucerin UreaRepair PLUS Tělové mléko 5% Urea nebo Eucerin UreaRepair PLUS Krém 5% Urea. Řada Eucerin UreaRepair nabízí okamžitou úlevu pro suchou nebo velmi suchou pokožku a oddálení příznaků suchosti a hrubosti až o 48 hodin od použití.

Vy nebo vaše dítě trpíte atopickou dermatitidou:

Řada Eucerin AtopiControl byla vyvinuta speciálně pro atopickou pokožku.

Máte akné nebo chcete zmírnit nedokonalosti pleti:

Doporučujeme pravidelnou každodenní péči o pleť pomocí výrobků z řady Eucerin DERMOPURE.

Máte otevřené rány a vaše pokožka krvácí:

Pokud se vaše pokožka nehojí přirozeně, nebo máte jakékoliv obavy ohledně stavu vaší pokožky, poraďte se s vaším lékařem.

FAQ (9)

5
2 recenzí *
2
0
0
0
0
 • Martin 16.06.2019
  Skvělé
  Dostal jsem vzorek a musel jsme si koupit jedno balení. Je to super na kousance po komárech.
 • Martin 16.06.2019
  eucerin.sk
  Skvělé
  Dostal jsem vzorek a musel jsme si koupit jedno balení. Je to super na kousance po komárech.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin