• 1/1 Vánoční balení UreaRepair PLUS
  • 1/1 Vánoční balení UreaRepair PLUS

Vánoční balení
UreaRepair PLUS

0
0 recenzí

Péče o suchou pokožku

Toto vánoční balení obsahuje

Eucerin UreaRepair PLUS Krém na ruce 5% Urea (75 ml)

Eucerin UreaRepair PLUS Krém na ruce 5% Urea poskytuje suché a hrubé pokožce rukou potřebnou každodenní péči. Obsahuje unikátní kombinaci složek - ureu, ceramidy a další přirozené hydratační látky - které v pokožce vážou hydrataci a obnovují její přirozenou ochrannou bariéru, která brání další ztrátě hydratace. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že jeho složení poskytuje okamžitou úlevu i intenzivní, dlouhotrvající hydrataci suché a hrubé pokožce rukou, a to i po opakovaném mytí. Posiluje přirozenou bariéru pokožky pro odolnost proti vysychání až na 48 hodin.
Tento krém na ruce s ureou je vhodný pro péči o všechny typy pokožky rukou, včetně zralé pokožky a pokožky trpící onemocněními jako je xeróza, lupénka a keratóza pilaris. 

 

 

Eucerin UreaRepair PLUS Krém na nohy 10% Urea (100 ml)

Eucerin UreaRepair PLUS Krém na nohy 10% Urea poskytuje velmi suché a hrubé pokožce nohou potřebnou intenzivní hydrataci. Obsahuje unikátní kombinaci složek - ureu, ceramidy a další přirozené hydratační látky - které v pokožce vážou hydrataci a obnovují její přirozenou ochrannou bariéru, která brání další ztrátě hydratace. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že jeho složení poskytuje okamžitou úlevu i intenzivní, dlouhotrvající hydrataci a zároveň oddaluje příznaky suché a hrubé pokožky až po dobu 48 hodin. Pokožka je opět na dotek hladká a zrohovatělé oblasti a mozoly zjemněné. 
Tento krém na nohy je vhodný pro péči o zralou pokožku a pokožku trpící onemocněními jako je xeróza, lupénka i o pokožku diabetiků.  Také jako doplňková péče. 

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin