• 1/1
  • 1/1

Vánoční balení pH5

0
0 recenzí

Péče pro suchou a citlivou pokožku rukou

Toto vánoční balení obsahuje

Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce (250 ml)

Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce je mycí přípravek pro vaše ruce pro každodenní použití, který narozdíl od běžného mýdla na ruce neobsahuje alkalické mýdlové složky. Právě ty mohou totiž jemnou pokožku na rukou podráždit. Extra-jemné surfaktanty zajišťují jemné, ale účinné čištění suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH Balance System zajišťuje optimální pH mycí emulze pro ochranu přirozené obranyschopnosti pokožky, zachování její odolnosti a prevenci jejího vysušování.

 

Eucerin pH5 Krém na ruce (75 ml)

Eucerin pH5 Krém na ruce byl speciálně vyvinut tak, aby zvyšoval odolnost suchých, citlivých rukou a zabraňoval jejich vysušování. Unikátní Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky. Součástí složení je také dexpanthenol, účinná složka známá svými regeneračními schopnostmi. Obnovuje přirozenou obranyschopnost pokožky a snižuje její citlivost.
Regenerační krém na ruce pomáhá snižovat ztrátu hydratace a chránit pokožku před podrážděním. Používejte dle potřeby, aby vaše pokožka zůstala na dotek jemná a hladká.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin