• 1/1 Vánoční balení Hyaluron Filler + Elasticity 3D Sérum a Depigmentační krém na ruce
  • 1/1 Vánoční balení Hyaluron Filler + Elasticity 3D Sérum a Depigmentační krém na ruce

Vánoční balení
Hyaluron Filler + Elasticity 3D Sérum a Depigmentační krém na ruce

0
0 recenzí

Vyplnění vrásek, redukce pigmentových skvrn a zlepšení pružnosti pleti

Toto vánoční balení obsahuje

Eucerin HYALURON FILLER + ELASTICITY 3D Sérum (30 ml)

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum inspirované dermatologickými metodami je lehké a hydratační anti-age sérum, které účinně řeší 3 aspekty stárnutí pleti:
 
1. Pigmentové skvrny: Složení obsahuje thiamidol. Thiamidol je unikátní složka značky Eucerin, která působí přímo na příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu.
 
2. Vrásky: S přibývajícím věkem se naše vrásky prohlubují. Naše inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje svrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40x menšími molekulami 1) proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde se tvoří hlubší vrásky.
 
3. Ztráta pružnosti: Účinná látka arctiin prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Společně s kyselinou hyaluronovou v našem složení zlepšuje pružnost pleti.

 

 

Eucerin HYALURON FILLER + ELASTICITY Krém na ruce s depigmentačním účinkem SPF 30 (75 ml)

Rychle se vstřebávající krém na ruce pro korekci pigmentových/stařeckých skvrn obsahuje patentovaný thiamidol, který redukuje tmavé skvrny a při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu. Tento krém na ruce se rychle vstřebává, zlepšuje pružnost pokožky a poskytuje hydrataci na 24 hodin. SPF 30 zajišťuje dodatečnou ochranu před budoucími pigmentovými skvrnami způsobené slunečním zářením. Během jednoho dne použijte maximálně 4 aplikace jakýchkoliv přípravků obsahujících thiamidol.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin