• 1/1
  • 1/1

Vánoční balení
Hyaluron Filler + Elasticity Denní a noční krém

0
0 recenzí

Zlepšení pružnosti zralé pleti, vyplnění vrásek a redukce pigmentových skvrn

Toto vánoční balení obsahuje

Eucerin® HYALURON FILLER + ELASTICITY Denní krém SPF 15 (50 ml)

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Nový kolagen-elastin komplex, vysoce účinná kombinace arctiinu a kreatinu, stimuluje produkci kolagenu a zlepšuje pružnost pleti. Patentovaná* složka thiamidol redukuje stařecké skvrny. Výsledkem je hladší, zářivější a viditelně mladší vzhled pleti. 
Denní krém obsahuje také SPF 15 a UVA filtr pro ochranu proti slunečnímu záření, které může prohlubovat vrásky a urychlovat tak proces stárnutí pleti. 

Eucerin® HYALURON-FILLER + ELASTICITY Noční krém (50 ml)

Stejně jako denní krém, i noční krém obsahuje inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky, zatímco dexpanthenol podporuje regenerační procesy pleti během spánku. Nový kolagen-elastin komplex, účinná kombinace arctiinu a kreatinu, stimuluje produkci kolagenu a zvyšuje pružnost pleti. Patentovaná* složka thiamidol redukuje pigmentové skvrny. Výsledkem je pevnější, hladší a viditelně mladší a zářivější vzhled pleti. 
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém obsahuje také arganový olej bohatý na pečující lipidy, který pomáhá regenerovat a intenzivně vyživovat pleť během spánku.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin