• (0)
Napsat recenzi

Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 50+

Sprej pro citlivou pokožku těla s velmi vysokým SPF

Lehký, transparentní sprej na opalování, který nabízí prvotřídní sluneční ochranu citlivé i aknózní pokožky.

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 50+ je vysoce účinný transparentní sprej na opalování vyvinutý speciálně pro citlivou pokožku těla. Jeho systém širokospektrálních a fotostabilních UVA/UVB filtrů poskytuje spolehlivou ochranu proti slunečnímu poškození pokožky v souladu se standardy Cosmetics Europe, Asociace osobní péče (dříve Colipa).

Když škodlivé UV záření proniká pokožkou, může vyvolat poškození buněk v hlubších vrstvách epidermis. Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 50+ podporuje biologickou ochranu buněk, a tak pomáhá chránit kožní buňky zevnitř proti slunečnímu poškození pokožky.

Antioxidant licochalcon A, přírodní aktivní složka, chrání kožní buňky v hlubších epidermálních vrstvách před poškozením volnými radikály.

Složení bylo vyvinuto speciálně pro pokožku těla. Ve formě aerosolového spreje umožňuje rychlé a nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů a usnadňuje aplikaci na obtížně dosažitelné partie těla. Má ultra lehkou, transparentní konzistenci, která se rychle vstřebává a nabízí osvěžující účinek.

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 50+ je voděodolný, nemastný a nelepivý.

Klinické studie

Klinické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost na citlivé pokožce; dokonce i u pacientů s mastnou a aknózní pokožkou.

Ingredience

Použití

 • Před použitím důkladně protřepejte.
 • Naneste na pokožku v dostatečném množství před sluněním a aplikaci pravidelně opakujte, zejména v případě plavání, zvýšeného pocení nebo rizika setření, abyste zachovali původní ochranu.
 • Sprej nesměřujte přímo na obličej / zamezte vdechnutí. Nanesení nedostatečného množství opalovacího výrobku výrazně snižuje ochranný účinek.
 • Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte výrobek sluneční ochrany. Ani výrobky s vysokými SPF neposkytují 100 % ochranu. Nadměrné vystavování slunci vážně ohrožuje zdraví.
 • Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření.
 • Nechte úplně vstřebat a zamezte přímému kontaktu s oblečením a zpevněnými plochami, kde by výrobek mohl zanechat skvrny.
 • Během aplikace i po ní se nepřibližujte ke vznětlivým látkám, protože sprej je vysoce hořlavý. Další pokyny naleznete na balení.

Doporučení a varování

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte citlivou pokožku a hledáte sprej na opalování pro pokožku těla s velmi vysokou ochranou, který nezanechá bílé stopy.
Chcete výrobek na opalování s vysokou ochranou, u nějž bylo klinicky prokázáno, že je vhodný pro osoby s aknózní pokožkou.
Chcete výrobek na opalování s vysokou ochranou, který se snadno nanáší na obtížně dosažitelné partie a dáváte přednost pohodlnému spreji v rozprašovači.
Chcete nemastný, nelepivý a rychle se vstřebávající výrobek sluneční ochrany pro pokožku těla.
Dáváte přednost ultra lehké konzistenci sluneční ochrany.
Chcete nemastný a nelepivý výrobek sluneční ochrany pro pleť obličeje.

V takovém případě, a pokud máte mastnou nebo aknózní pleť, vyzkoušejte Eucerin Ochranný krémový gel na opalování Oil Control SPF 50+ s technologií Oil Control s L-karnitinem regulujícím tvorbu mazu pro okamžitý a dlouhotrvající suchý a matný povrch. Pro normální až smíšenou pleť vyzkoušejte Eucerin Zmatňující emulzi na opalování na obličej SPF 50+.

Chcete výrobek na opalování určený speciálně pro děti.
Hledáte péči po opalování, která uleví od spálení.

V tomto případě vyzkoušejte Eucerin Regenerační mléko po opalování, nebo pro pokožku se sklony k alergiím Eucerin Regenerační gel po opalování proti sluneční alergii.

Dáváte přednost pumpičkovému spreji.

Často kladené otázky

Jaký SPF u výrobku sluneční ochrany potřebuji?

Ochranný sluneční faktor (SPF) prodlužuje o konkrétní faktor dobu, za níž se pokožka spálí. Například, osobě s normální pokožkou, která se spálí po 30 minutách slunění bez opalovacího přípravku, by při použití dostatečného množství přípravku na opalování s SPF 30 ochrana trvala 300 minut.

U citlivé pokožky nebo pokožky s kožním problémem, jako je mastná nebo aknózní pokožka, může být poškození rychlejší a závažnější vzhledem k již oslabené ochranné vrstvě. V takovém případě se vyhýbejte pobytu na slunci, chraňte pokožku oblečením nebo pokrývkou hlavy a používejte co nejvyšší sluneční ochranu vyvinutou na míru vašim potřebám. V případě pochybností se obraťte na dermatologa nebo lékárníka pro jejich doporučení.

Proč potřebuji speciální sluneční ochranu, když mám citlivou pokožku?

Citlivá pokožka má oslabenou ochrannou bariéru, citlivěji reaguje na sluneční záření a je velmi náchylná na sluneční poškození. Protože má sluneční záření dehydratační účinek, může citlivá pokožka ještě více vysychat a její příznaky se mohou zhoršovat. Proto je důležité používat sluneční ochranu vyvinutou na míru, jejíž snášenlivost citlivou pokožkou byla testována, a která obsahuje složky, jež odpovídají specifickým potřebám pokožky. Například licochalcon A je účinný přírodní antioxidant, který podporuje pokožce vlastní buněčnou ochranu a je proto klíčovou složkou sluneční ochrany pro citlivou pokožku.

Jaký je rozdíl mezi minerálními a chemickými UVA/UVB filtry, a které z nich mám používat?

Chemické filtry jsou pokožkou absorbovány a proměňují UV paprsky v neškodné teplo, zatímco minerální filtry zůstávají na povrchu pokožky a odrážejí a rozptylují UV záření, které dopadá na povrch pokožky. I když jsou chemické filtry obecně považovány za bezpečné, doporučujeme v případě nesnášenlivosti chemických filtrů nebo ve sluneční ochraně pro kojence a batolata, jejichž pokožka je velmi citlivá, používat minerální filtry.

Jaký je rozdíl mezi UVA a UVB zářením?

Dlouhovlnné UVA (ultrafialové A) záření vyzařované sluncem proniká hluboko do pokožky a má na svědomí oxidační stres pokožky. Hraje roli v dlouhodobém slunečním poškození a je hlavní příčinou stárnutí pokožky a rakoviny kůže. Dále může UVA záření vyvolávat polymorfní světelné erupce (PLE), takzvanou sluneční alergii. Krátkovlnné UVB (ultrafialové B) záření, na druhou stranu, způsobuje okamžité viditelné poškození pokožky, běžně známé jako spálení. Toto záření neproniká tak hluboko jako UVA, ale je hlavní příčinou poškození buněčné DNA.

Jak často mám opakovaně nanášet výrobek sluneční ochrany?

Naneste na pokožku v dostatečném množství před sluněním a aplikaci pravidelně opakujte, zejména v případě plavání, zvýšeného pocení nebo rizika setření, abyste zachovali původní ochranu. Nanesení nedostatečného množství opalovacího výrobku významně snižuje ochranný účinek. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte výrobek sluneční ochrany.

Eucerin Sluneční ochrana Špičková sluneční ochrana vyvinutá na míru potřebám vaší pokožky

Produkty Eucerin Sluneční ochrany poskytují komplexní ochranu před poškozením pokožky slunečním zářením.
 
Inovativní technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní  UVA/UVB filtry¹ pro spolehlivou ochranu před UV zářením s antioxidantem licochalconem A na obranu před vysokoenergetickým viditelným (HEVIS) světlem. Kyselina glycyrrhetinová navíc pomáhá chránit DNA kožních buněk.²

Řada špičkové sluneční ochrany obsahuje přípravky vyvinuté na míru individuálním potřebám vaší pokožky a obsahuje účinné látky vhodné pro specifické typy pokožky: 

 

 • Pokud máte mastnou a/nebo aknózní pleť, výrobky s technologií Oil Control Technology regulující tvorbu kožního mazu díky pigmentům absorbujícím tuky, poskytnou vaší pleti ihned zmatněný vzhled spolu s dlouhodobým účinkem proti lesku.
 • Pokud je vaším hlavním problémem předčasné stárnutí pleti, výrobky řady Photoaging Control s obsahem vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně zmírní známky stárnutí pleti.
 • Pokud je vaše pleť náchylná ke slunečním alergiím, pak vám v prevenci slunečních alergií jako je PLE (polymorfní světelná erupce) pomohou výrobky na opalování a po opalování s obsahem alpha-glukosyl-rutinu.

Řada obsahuje také výrobky Eucerin Sluneční ochrany pro děti (které byly vyvinuty speciálně pro zklidnění a ochranu citlivé a jemné dětské pokožky) a také výrobky pro děti i dospělé vhodné pro atopickou pokožku. 

Produkty Eucerin Sluneční ochrany jsou k dispozici s SPF ochranou střední po vysokou a velmi vysokou. U všech výrobků prokázaly klinické a dermatologické testy vysokou účinnost a dobrou snášenlivost na citlivé pokožce.

 

1 - Odpovídají nejpřísnějším standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

2 -  Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty neobsahuje technologii Advanced Spectral Technology, ale využívá klinicky ověřené ne-chemické filtry. Výrobky Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect, Eucerin Transparentní sprej na opalování Sensitive Protect a Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch neobsahují kyselinu glycyrrhetinovou.

Novinka

Pigment Control

Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem Pigment Control SPF 50+

 • Velmi vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditelnému světlu
 • Pro všechny typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentaci vlivem slunečního záření 
 • Účinně redukuje tmavé skvrny s postupným viditelným zlepšením 
 • Při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu
 • Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní

zjistit více

Fotostárnutí

Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje a dekoltu
 • Technologie Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Viditelně redukuje vrásky a zlepšuje vzhled pleti 
 • Intenzivně hydratuje
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 30

 • (1)

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje a dekoltu
 • Technologie Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Viditelně  redukuje vrásky a zlepšuje vzhled pleti 
 • Intenzivně hydratuje
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Okamžitě sjednotí tón pleti a viditelně redukuje známky stárnutí pleti
 • Zlepšuje vzhled pleti
 • Zanechává dlouhotrvající zmatňující efekt
 • Příjemná lehká textura: nelepivý, nemastný, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti 
 • Okamžitě sjednotí tón pleti a viditelně redukuje známky stárnutí 
 • Zlepšuje vzhled pleti
 • Zanechává dlouhotrvající zmatňující efekt
 • Příjemná lehká textura: nelepivý, nemastný, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Pro mastnou a aknózní pleť

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+

 • (4)

 • Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro mastnou pleť, pro pleť se sklonem k akné
 • Dlouhodobý (až 8hodinový) zmatňující efekt
 • Okamžitý zmatňující účinek
 • Ultralehká, nemastná, nelepivá textura, rychle se vstřebává
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Pro mastnou a aknózní pleť

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje 
 • Technologie Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro mastnou a aknózní pleť
 • Dlouhodobý (až 8-hodinový) zmatňující efekt
 • Zanechává suchý, matný povrch pleti
 • Ultralehký, nemastný, nelepivý, snadno se vstřebává
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 30

 •  Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pokožku těla
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pokožky
 • Pomáhá bránit fotostárnutí
 • Viditelně redukuje známky stárnutí pokožky
 • Dodává pokožce svěží a jednotný vzhled
 • Extra lehká textura: okamžitě se vstřebá, zanechá na pokožce příjemný pocit
 • Voděodolné
 • S technologií "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 50+

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pokožku těla
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pokožky
 • Pomáhá bránit fotostárnutí
 • Viditelně redukuje známky stárnutí pokožky
 • Dodává pokožce svěží a jednotný vzhled
 • Extra lehká textura: okamžitě se vstřebá, zanechá na pokožce příjemný pocit
 • Voděodolné
 • S technologií "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více

Dětská pokožka

Dětský sprej na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany pro děti
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Zklidňuje citlivou pokožku
 • Vhodný též pro atopickou pokožku
 • Chrání před spálením, snižuje riziko dlouhodobého poškození kůže
 • Bez parfemace
 • Extra voděodolné
 • Technologie "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více
Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář