• (0)
Napsat recenzi

Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý

Krém na opalování na obličej se světlými barevnými pigmenty pro světlejší tóny pleti. Velmi vysoká UV ochrana a ochrana buněk.

Tento světle tónující krém je vhodný i pro citlivou pleť.

Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý je krém na opalování na obličej s velmi vysokou ochranou pro pleť světlejších tónů. Zajišťuje nejen zdokonalenou sluneční ochranu, ale jeho barevné pigmenty také propůjčují pleti rovnoměrný, přirozeně opálený tón. Poskytuje pleti též dlouhotrvající zmatňující efekt. 

Lehká krémová konzistence. Nekomedogenní. Bez parfemace. Bez parabenů. Vhodný pro citlivou pleť.

Toto inovativní složení nabízí kromě okamžité korekce pro světlejší tóny pleti také ochranu proti poškození pleti vlivem slunečního záření: 

 • Systém vysoce účinných a fotostabilních UVA/UVB filtrů poskytuje spolehlivou ochranu proti spálení. Odpovídá požadavkům EU a Cosmetics Europe - Asociace kosmetické péče (dříve pod jménem Colipa). 
 • Ochrana buněk pleti díky licochalconu A, silnému antioxidantu, který chrání kožní buňky před poškozením volnými radikály. 
 • Kyselina glycyrrhetinová chrání DNA a podporuje pleti vlastní obnovu DNA.

Klinické studie

Klinické studie prokázaly kožní snášenlivost Eucerin CC krému na opalování SPF 50+ světlého na citlivé pleti. Vhodný i pro velmi citlivou pleť po chemickém peelingu a laserovém ošetření.

Ingredience

Použití

 • Zabraňte kontaktu s očima.
 • Vyhýbejte se intenzivnímu polednímu slunci a dlouhodobému pobytu na slunci, neboť ani krémy na opalování s vysokými SPF neposkytují 100% ochranu.
 • Nanášejte dostatečné množství před pobytem na slunci a aplikaci často opakujte, zejména po koupání, pokud se zpotíte nebo se utíráte ručníkem, abyste zachovali původní ochranu. Použití menšího množství výrobku významně sníží úroveň ochrany.
 • Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili sluneční ochranu. Nadměrné vystavování slunci vážně ohrožuje zdraví. Chraňte kojence a malé děti před přímým sluncem.
 • Krém nechte vždy zcela vstřebat a zabraňte kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, na kterých by mohl zanechat skvrny.

PRO VAŠI KAŽDODENNÍ PÉČI

Čištění obličeje

Pro normální pleť:
Vyčistěte pleť obličeje Eucerin Čisticím pleťovým gelem DermatoCLEAN

Pro suchou až velmi suchou pleť:
Vyčistěte pleť obličeje Čisticím pleťovým mlékem DermatoCLEAN.

Pro mastnou až smíšenou nebo aknózní pleť:  
Vyčistěte pleť obličeje Eucerin Hloubkově čisticím gelem DermoPURIFYER.

Pleťová čisticí voda

Pro mastnou až smíšenou nebo aknózní pleť:  
Tonizujte pleť Eucerin Jemnou čisticí pleťovou vodou DermoPURIFYER.

Pro všechny ostatní typy pleti: 
Tonizujte pleť Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN.

Pleťové sérum

Pro všechny typy pleti: 
Ošetřete pleť Eucerin Sérem proti vráskám Hyaluron-Filler, které pleť hydratuje a redukuje vrásky.   

Pro mastnou a aknózní pleť:  
Ošetřete pleť Eucerin Sérem DermoPURIFYER.
Pleťový krém

Pro suchou až velmi suchou pleť:
Ošetřete pleť obličeje Eucerin Zvláčňujícím krémem na obličej a tělo 5% UREA (pro hrubou, suchou pleť), Eucerin Denním krémem proti vráskám Hyal-Urea (pro  suchou pleť a vrásky) nebo Eucerin Intenzivním vyplňujícím denním krémem proti vráskám Hyaluron-Filler (denní krém s bohatou texturou pro suchou pleť a vrásky).

Pro mastnou nebo aknózní pleť:  
Ošetřete pleť obličeje Eucerin Zmatňujícím denním krémem DermoPURIFYER.

Sluneční ochrana

Pokud plánujete pobyt na slunci, používejte pravidelně Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý na váš běžný denní krém.  

UV ochrana působí po nanesení výrobků Eucerin na opalování na obličej okamžitě - nemusíte čekat, než začne působit. Z odborného hlediska můžete nanášet výrobky na opalování před nebo po použití vašeho běžného denního krému. Oba způsoby vaši pleť účinně ochrání. Všechny výrobky Eucerin na opalování na obličej se mohou kombinovat s ostatními výrobky Eucerin péče o pleť - a také pod podkladový krém.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte krém na opalování na obličej s velmi vysokou ochranou a světlým tónováním:

Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý je krém na opalování na obličej s velmi vysokou ochranou, který obsahuje světlé barevné pigmenty pro rovnoměrný a přirozeně opálený tón pleti. Vhodný pro citlivou pleť.

Máte světlejší typ pleti.


Nedávno jste podstoupila chemický peeling:

Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý je krém na opalování s velmi vysokou ochranou, je vhodný pro ochranu pleti obličeje po chemickém peelingu. Barevné pigmenty poskytují navíc efekt krytí nedokonalostí pleti nebo pigmentových skvrn.

Nedávno jste podstoupila laserové ošetření pleti obličeje:

Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý je krém na opalování s velmi vysokou ochranou, který byl klinicky testován a byla prokázána snášenlivost i na velmi citlivé pleti po laserovém ošetření.

Hledáte krém na opalování určený speciálně pro děti.

Vyzkoušejte výrobky z řady sluneční ochrany pro děti - Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty SPF 30, Eucerin Dětský sprej na opalování s velmi vysokou ochranou SPF 50+ nebo Eucerin Dětské mléko na opalování s velmi vysokou ochranou SPF 50+. Všechny výrobky Eucerin z řady sluneční ochrany pro děti jsou vhodné pro kojence a děti starší než 3 měsíce.

Máte mastnou až aknózní pleť:

a hledáte dlouhotrvající zmatňující efekt, vyzkoušejte Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30/50+.

Hledáte krém na opalování na obličej s velmi vysokou ochranou s okamžitou korekcí pleti pro středně tmavé až olivové tóny pleti.
Hledáte CC krém s účinkem proti vráskám.

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler CC krém světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém středně tmavý, ale nezapomeňte, že tyto krémy poskytují nižší sluneční ochranu.

Často kladené otázky

Jaký SPF faktor bych měl/a používat?

Ochranný sluneční faktor (SPF) prodlužuje dobu, kterou pokožce trvá, než dojde ke spálení, o konkrétní faktor. Například osoba, která se spálí po 10 minutách vystavování slunci bez opalovacího přípravku by se nespálila po dobu 300 minut při použití dostatečného množství přípravku na opalování s ochranným slunečním faktorem 30. Nejlepší je ale zůstat na slunci maximálně po 60 % této doby, a mít na vědomí, že k poškození pokožky může dojít ještě předtím, než je spálení patrné.

Proč potřebuje citlivá pleť speciální sluneční ochranu?

Vzhledem ke své oslabené ochranné bariéře je citlivá pleť ohroženější dráždivými látkami. Proto je důležité, aby byla sluneční ochrana svým složením speciálně vyvinuta a testována na citlivé pleti, a aby její vlastnosti splňovaly konkrétní potřeby tohoto typu pleti.

Je Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý vhodný pro malé děti?

Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý byl vyvinut speciálně pro dospělou pleť. Pro děti od 3 měsíců vyzkoušejte Eucerin Dětské mléko na opalování s velmi vysokou ochranou SPF 50+ nebo Eucerin Dětský sprej na opalování s velmi vysokou ochranou SPF 50+  nebo pokud dáváte přednost minerálním filtrům, vyzkoušejte Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty SPF 30.

Jaký je rozdíl mezi Eucerin CC krémem na opalování SPF 50+ světlým a Eucerin Vysoce ochranným krémem na opalování na obličej SPF 50+?

Oba tyto krémy na opalování mají SPF 50+ a nabízejí velmi vysokou sluneční ochranu, Eucerin CC krém na opalování SPF 50+ světlý však navíc obsahuje barevné pigmenty pro rovnoměrný a přirozeně opálený tón pleti a také vám umožňuje zakrýt pigmentové skvrny nebo jiné nedokonalosti pleti. Má lehkou konzistenci vhodnou pro všechny typy pleti. Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej SPF 50+ je vhodný pro citlivou, suchou pleť, i u atopické dermatitidy.

Jaký je rozdíl mezi minerálními a chemickými UVA/UVB filtry, a který z nich mám použít?

Chemické filtry vstřebávají a proměňují UV paprsky v neškodné teplo, zatímco minerální filtry zůstávají na povrchu pokožky a odrážejí a rozptylují UV paprsky, které na povrch pokožky dopadají. Přestože chemické filtry jsou obecně považovány za bezpečné, použití minerálních filtrů je vhodné v případě alergií na chemické filtry, nebo jako sluneční ochrana pro kojence a batolata, jejichž pokožka je velmi citlivá.

Jaký je rozdíl mezi UVA a UVB paprsky?

Dlouhovlnné UVA (ultrafialové A) záření vyzařované sluncem proniká hluboko do pokožky a je spouštěcím faktorem oxidačního stresu pokožky. Hraje větší roli v dlouhodobém poškození sluncem a je hlavní příčinou stárnutí a rakoviny kůže. Navíc může UVA záření vyvolat sluneční alergii - polymorfní světelnou erupci (PLE). Krátkovlnné UVB (ultrafialové B) záření způsobuje okamžité viditelné poškození pokožky, vedoucí ke stavu, který obvykle označujeme jako spálení. Do kůže neproniká tak hluboko jako UVA, je ale hlavní příčinou poškození buněčné DNA.

Eucerin Sluneční ochrana Vysoce kvalitní UV ochrana pro individuální potřeby Vaší pokožky

Eucerin řada sluneční ochrany nabízí komplexní ochranu proti poškození pokožky v důsledku UV záření, vhodnou pro každý typ pokožky. Všechny přípravky obsahují vysoce účinný systém fotostabilních UVA a UVB filtrů a mnohé nabízejí také ochranu před poškozením DNA. Přípravky na opalování jsou formulované speciálně pro různé typy pokožky (normální, suchá, mastná, aknózní), na obličej i tělo. Řada nabízí speciálně vyvinuté přípravky pro kojence, děti a dospělé, a dokonce i výrobky vhodné pro použití při kožních onemocněních, jako jsou sluneční alergie, akné nebo atopický ekzém. Složení všech výrobků mají lehkou konzistenci, snadno se roztírají a rychle vstřebávají. Obsahují pouze vybrané účinné složky s klinicky prokázanou účinnosti a kožní snášenlivostí.

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte se členem!

eucerin klub

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.