• (0)
Napsat recenzi

Eucerin pH5 Tělový krém

Zmírňuje citlivost pokožky

Dlouhotrvající hydratace, která obnovuje přirozenou obranyschopnost pokožky a zanechává ji odolnější, méně citlivou a sametově hebkou.

Jemný tělový krém pro suchou, citlivou pokožku

Suchou, citlivou pokožku snadno podráždí nepříznivé faktory okolního prostředí, které její citlivost dále zvyšují. Pro snížení své citlivosti potřebuje více než jen jemný hydratační přípravek.
 
Eucerin pH5 Tělový krém byl speciálně vyvinut pro zvýšení odolnosti a snížení citlivosti u suché, citlivé pokožky těla. Unikátní Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky. Tělový krém obsahuje také dexpanthenol, účinnou složku známou svými regeneračními schopnostmi.

Tělový krém poskytuje pokožce potřebnou každodenní hydrataci a zanechává ji na pohled i na dotek jemnou a hladkou bez mastných stop. Lehce parfemovaný, v praktické 450 ml dóze pro použití na celé tělo. 

Vhodný i pro děti a kojence od 3 měsíců věku.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u suché, citlivé pokožky.

Často kladené otázky

Jak si mohu být jista, že jsou vaše výrobky bezpečné pro moji citlivou pokožku?

Všechny výrobky řady Eucerin pH5 byly vyvinuty speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Tělový krém je vhodný pro časté použití na pokožce se sklony k alergiím 1. typu, jako např. senná rýma.
 
Než použijete nový výrobek na celé tělo, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (např. zarudnutí, otoku nebo svědění), lze výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme se obrátit na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

Proč potřebuje pokožka ochranu?

Naše pokožka má náročnou práci - chránit naše tělo. Brání jej před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění, UV záření a chemické látky. Ale tyto vnější vlivy působí také na pokožku samotnou a mohou ji zatěžovat. Je-li pokožka přetížená, snižuje se její funkce účinné bariéry. Ztrácí hydrataci a stává se propustnou zvenčí. Proto je důležité naši pokožku chránit a podporovat optimální pH rovnováhu nezbytnou pro správné fungování její přirozené bariérové funkce. Pak je pokožka schopná vykonávat svůj důležitý úkol - chránit nás.

Jaké aktivní složky obsahuje řada Eucerin pH5?

Mycí a hydratační výrobky Eucerin pH5 obsahují velmi šetrné složky, které v klinických a dermatologických testech potvrdily schopnost obnovovat optimální pH pokožky a chránit její přirozenou obranyschopnost, díky níž je pokožka odolnější a méně citlivá na faktory vnějšího prostředí.
 
Patří mezi ně pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky, a dexpanthenol, aktivní látka známá svými regeneračními schopnostmi. Dexpanthenol zvyšuje odolnost pokožky vůči podráždění, podporuje hojení ran a zanechává pokožku na pohled i na dotek jemnou a hladkou.
 
Všechny výrobky v řadě Eucerin pH5 mají vynikající kožní snášenlivost na suché, citlivé pokožce.

Ingredience

Použití

  • Používejte denně (nebo častěji, v případě potřeby) po sprchování nebo koupání.
  • Jemně vmasírujte do pokožky.
  • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s výrobkem na mytí pokožky těla řady Eucerin pH5.

Žena nanáší tělový krém pro citlivou pokožku

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Máte citlivou pokožku těla a jste náchylní k alergiím 1. typu:

Eucerin pH5 Tělový krém poskytuje dlouhotrvající hydrataci a zanechává pokožku odolnější a méně citlivou na faktory okolního prostředí.

Máte suchou citlivou pokožku, ale dáváte přednost konzistenci tělového mléka:
Dáváte přednost lehčímu tělovému mléku pro vaši normální až suchou, citlivou pokožku:
Máte suchou, hrubou nebo napjatou pokožku:
Hledáte krém na ruce pro suchou, citlivou pokožku:
Hledáte hydratační krém pro suchou, citlivou pleť obličeje:

pH5 Obsahuje pH Balance System, který posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysychání a citlivosti.

Eucerin pH5 je komplexní řada výrobků péče o pokožku, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.
Všechny přípravky této řady - tělová mléka, krémy a mycí přípravky - jsou dle klinických a dermatologických testů ideální pro každodenní použití na suchou a citlivou pokožku a pokožku se sklony k alergiím. Chrání pokožku před vysušováním, podporují její dlouhodobou hydrataci a zanechávají ji na pohled i na dotek jemnou a hladkou. 

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář