• (0)
Napsat recenzi

Eucerin pH5 Relipidační sprchový olej

Stimuluje přirozenou ochranu pokožky díky formuli pH5 Enzyme Protection.

Sprchový olej pro každodenní použití s bohatou konzistencí, který podporuje přirozené obranné mechanismy pokožky a chrání před dehydratací.

Eucerin pH5 Relipidační sprchový olej byl vyvinut speciálně pro potřeby citlivé pokožky. Jeho jedinečná kombinace pH5 citrátového pufru a extra jemných surfaktantů chrání kožní enzymy. Díky intenzivnímu doplnění lipidů zanechává pokožku na dotek jemnou a hedvábně hebkou. Zabraňuje jejímu vysušování i při častém sprchování.

Klinické studie

Šetrné surfaktanty obsažené v Eucerin pH5 Relipidačním sprchovém oleji jsou velmi dobře snášené a jsou proto vhodné i pro mytí citlivé pokožky se sklonem k podráždění.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

  • Eucerin pH5 Relipidační sprchový olej negativně neovlivňuje a chrání enzymatické procesy pokožky, na rozdíl od standardních mycích přípravků.
  • Bylo prokázáno, že  zmírňuje potenciální dráždivost vody z kohoutku, takže je vhodný pro citlivou nebo podrážděnou pokožku.
  • Prokázána vhodnost výrobků Eucerin pH5 pro alergiky.

Ingredience

Použití

  • Používejte Eucerin pH5 Relipidační sprchový olej denně pro zachování přirozené bariérové funkce pokožky. Následně naneste Eucerin pH5 Hydratační tělové mléko pro optimální péči a ochranu.

Doporučení

Používejte Eucerin pH5 Relipidační sprchový olej, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte suchou citlivou pokožku a/nebo trpíte alergiemi 1. typu.

Eucerin pH5 Relipidační sprchový olej je jemný sprchový olej pro citlivou pokožku, který ji pomáhá chránit před vysušováním. Lze jej použít také na pokožku se sklonem k alergiím.

Hledáte mycí olej vhodný pro ději a kojence.

Vyzkoušejte Eucerin Sprchový olej AtopiControl, který je možné použít i jako olej do koupele.

Máte velmi suchou, svědící pokožku.

Vyzkoušejte Eucerin Sprchový olej AtopiControl, který je možné použít i jako olej do koupele.

Chcete hydratační výrobek pro citlivou pokožku.

Často kladené otázky

Co je principem výrobků Eucerin pH5?

Čisticí a pečující přípravky Eucerin pH5 obsahují velmi šetrné, dermatologicky testované složky,které jsou ideální pro citlivou pokožku. Všechny tyto výrobky prokazují vynikající kožní snášenlivost a chrání pokožku proti každodenním negativním vnějším vlivům. pH5 citrátové pufry obsažené ve výrobcích Eucerin pH5 přirozeně stabilizují hydrolipidickou vrstvu pokožky. Glycerin a dexpanthenol chrání před dehydratací a podporují regeneraci pokožky.

Co se stane, pokud se do lahve s Eucerin pH5 Relipidačním sprchovým olejem dostane voda?

Mnoho výrobků Eucerin obsahuje vodou rozpustné hydrofilní složky, a zároveň lipidické hydrofobní složky. Aby se tyto složky mohly navzájem smísit a vytvořily  homogenní emulzi, přidáváme do výrobků emulgátory nebo složky s emulgačními vlastnostmi. Složení této směsi musí být přesně vyvážené. Pokud se například do lahve s Eucerin pH5 Relipidačním sprchovým olejem neúmyslně dostane velké množství vody, může být homogenita výrobku snížena a může se změnit jeho konzistence. Tekutý sprchový olej by se změnil na gelovou hmotu, která se usadí na dně láhve. Vodnatá a gelová část se oddělí a nepůjde je smísit ani protřepáním. Výrobek tak nebude účinkovat optimálně. Doporučujeme jej proto uchovávat mimo dosah sprchy a nedoplňovat vodou.

Jak víte, že je výrobek bezpečný pro citlivou pokožku?

Výrobky Eucerin řady pro citlivou pokožku byly vyvinuty speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Obecně ale platí, že pokud zkoušíte nový výrobek, naneste jej opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k zarudnutí, otoku nebo svědění, lze výrobek považovat za kompatibilní s Vaší pokožkou. 

Obraťte se na Vašeho dermatologa nebo lékárníka, pokud si nejste jisti některými z Vašich příznaků.

Co jsou to surfaktanty a jaké Eucerin používá?

Surfaktanty jsou aktivní mycí složky, označované také jako povrchově aktivní látky. Jsou to organické sloučeniny, které ovlivňují molekulární adhezi (ulpívání) na kontaktních površích různých materiálů (jako je i pokožka a částice nečistot) snížením povrchového napětí pro usnadnění odstranění nečistot.

Výrobky Eucerin pro čištění a mytí pokožky obsahují jemné surfaktanty, které vykazují vynikající kožní snášenlivost, potvrzenou rozsáhlými klinickými studiemi.

Eucerin Řada pro citlivou pokožku Aktivuje přirozené obranné mechanismy pokožky.

Naše pokožka je přirozeně dobře chráněna před negativními vlivy životního prostředí prostřednictvím svých vlastních obranných mechanismů řízených enzymy. Ty regulují množení bakterií, udržují optimální stav hydratace a chrání pokožku proti podráždění. U citlivé pokožky je ale činnost enzymů omezena a bariérová funkce narušena, což vede k větší citlivosti na podráždění a vysušování.

Eucerin nabízí komplexní řadu výrobků vyvinutých speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Unikátní složky s hodnotou pH 5 stimulují činnost enzymů, posilují přirozenou ochrannou vrstvu kůže a regulují míru hydratace. /Při používání přípravků pH5 bude pokožka na dotek vláčná a hebká.

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář