• (0)
Napsat recenzi

Eucerin pH5 Regenerační krém na ruce

Stimuluje přirozenou ochranu pokožky díky formuli pH5 Enzyme Protection.

Lehký ale účinný krém na ruce aktivuje přirozené obranné mechanismy pokožky pro její dlouhotrvající ochranu a hydrataci.

Časté mytí, změny teplot a působení vnějších faktorů jsou jen některé z každodenních důvodů, proč jsou ruce často citlivé a suché. Eucerin pH5 Regenerační krém na ruce byl vyvinut tak, aby působil proti těmto vlivům zajištěním až 18hodinové ochrany před vysušováním. Obsahuje formuli pH5 Enzyme Protection, která posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky, pomáhá udržovat mírně kyselou hodnotu pH kůže a a optimálně hydratuje pokožku. Díky dexpanthenolu má krém i regenerační vlastnosti. Používejte dle potřeby, abyste získali jemnou a hebkou pokožku na dotek.

Klinické studie

Formule pH5 EnzymeProtection obsažená v Eucerin pH5 Regeneračním krému na ruce  prokazatelně posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky, a zároveň u něj byla potvrzena vynikající kožní snášenlivost, dokonce i na oslabené pokožce.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

  • Prokázáno zvýšení činnosti kožních enzymů u dobrovolníků, kteří používali výrobky Eucerin pH5 obsahující aktivní kombinaci pH5 citrátového pufru, dexpanthenolu a glycerinu.
  • Výrazný nárůst hydratace pokožky ve srovnání s placebem.

Ingredience

Použití

  • Používejte Eucerin pH5 Regenerační krém na ruce dle potřeby. Vmasírujte krém do pokožky, dokud se zcela nevstřebá.

Doporučení

Používejte Eucerin pH5 Regenerační krém na ruce, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte suchou, citlivou pokožku a chcete chránit a regenerovat popraskané ruce.

Eucerin pH5 Regenerační krém na ruce poskytuje ochranu před vysušováním až na 18 hodin.

Vaše ruce jsou extrémně suchá a hrubé, nebo máte atopický ekzém.

Vyzkoušejte Eucerin Regenerační krém na ruce 5% UREA.

Hledáte jemný výrobek na mytí pokožky, který může používat celá rodina.

Často kladené otázky

Co znamená Enzyme Protection?

Laboratoře Eucerin vyvinuly metodu pro hodnocení aktivity kožního enzymu trypsinu, který se nachází v nesvrchnější vrstvě kůže. Laboratorní testy prokázaly, že výrobky Eucerin pH5 stimulují aktivitu tohoto enzymu a posilují tak přirozené obranné mechanismy pokožky.

Co je principem výrobků Eucerin pH5?

Čisticí a pečující přípravky Eucerin pH5 obsahují velmi šetrné, dermatologicky testované složky,které jsou ideální pro citlivou pokožku. Všechny tyto výrobky prokazují vynikající kožní snášenlivost a chrání pokožku proti každodenním negativním vnějším vlivům. pH5 citrátové pufry obsažené ve výrobcích Eucerin pH5 přirozeně stabilizují hydrolipidickou vrstvu pokožky. Glycerin a dexpanthenol chrání před dehydratací a podporují regeneraci pokožky.

Jak víte, že je výrobek bezpečný pro citlivou pokožku?

Výrobky Eucerin řady pro citlivou pokožku byly vyvinuty speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Obecně ale platí, že pokud zkoušíte nový výrobek, naneste jej opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k zarudnutí, otoku nebo svědění, lze výrobek považovat za kompatibilní s Vaší pokožkou.  

Obraťte se na Vašeho dermatologa nebo lékárníka, pokud si nejste jisti některými z Vašich příznaků.

Eucerin Řada pro citlivou pokožku Aktivuje přirozené obranné mechanismy pokožky.

Naše pokožka je přirozeně dobře chráněna před negativními vlivy životního prostředí prostřednictvím svých vlastních obranných mechanismů řízených enzymy. Ty regulují množení bakterií, udržují optimální stav hydratace a chrání pokožku proti podráždění. U citlivé pokožky je ale činnost enzymů omezena a bariérová funkce narušena, což vede k větší citlivosti na podráždění a vysušování.

Eucerin nabízí komplexní řadu výrobků vyvinutých speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Unikátní složky s hodnotou pH 5 stimulují činnost enzymů, posilují přirozenou ochrannou vrstvu kůže a regulují míru hydratace. /Při používání přípravků pH5 bude pokožka na dotek vláčná a hebká.

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář