• 1/4 Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce
 • 2/4 Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce Klíčové účinky
 • 3/4 Vhodná pro každodenní použití
 • 4/4 Chrání pokožku před vlivy vnějšího prostředí
 • 1/4 Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce
 • 2/4 Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce Klíčové účinky
 • 3/4 Vhodná pro každodenní použití
 • 4/4 Chrání pokožku před vlivy vnějšího prostředí

Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce

0
0 recenzí
Ideální pro pokožku rukou podrážděnou desinfekčními prostředky
Ideální pro časté mytí rukou
Chrání vlastní mikrobiom pokožky díky šetrnému čištění

Chrání pokožku před vlivy vnějšího prostředí

Jemná mycí emulze na ruce, která čistí pokožku, chrání její přirozenou obranyschopnost a zabraňuje vysušování. 

 

O produktu

Mycí emulze pro suchou, citlivou pokožku rukou

Suchá a citlivá pokožka rukou může být snadno podrážděna negativními vlivy vnějšího prostředí, které její citlivost dále zvyšují. Chcete-li její citlivost snížit, poskytněte jí více než šetrné čištění.
 
Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce je mycí přípravek pro vaše ruce pro každodenní použití, který narozdíl od běžného mýdla na ruce neobsahuje alkalické mýdlové složky. Právě ty mohou totiž jemnou pokožku na rukou podráždit. Extra-jemné surfaktanty zajišťují jemné, ale účinné čištění suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH Balance System zajišťuje optimální pH mycí emulze pro ochranu přirozené obranyschopnosti pokožky, zachování její odolnosti a prevenci jejího vysušování.
 
Mycí výrobky Eucerin pH5 chrání vlastní mikrobiom pokožky pro zachování jejího zdraví. 98 % spotřebitelů potvrzuje: Jemné čištění pro ochranu mikrobiomu. Přečtěte si více si o mikrobiomu pokožky a navštivte naše stránky o vědeckém pozadí.
 
Vhodná i pro kojence a děti.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost na suché a citlivé pokožce.

Klíčová zjištění

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská  studie 1 u 126 žen s citlivou pokožkou ve věku mezi 35 a 65 lety. Po používání výrobku po dobu dvou týdnů uvedly následující výsledky:
 
 98 % potvrdilo, že výrobek čistí šetrně
 98 % uvedlo, že výrobek chrání pokožku před vysušováním
 98 % uvedlo, že zanechává pokožku na dotek jemnou a vláčnou
 98 % uvedlo, že výrobek zanechává na pokožce příjemný pocit  
 94 % uvedlo, že výrobek pomáhá chránit přirozenou obranyschopnost pokožky
 

(1) Beiersdorf spol. s r.o.: Uživatelská studie, Španělsko 2017

Vlastnosti

 • Bez obsahu alkalických mýdlových složek
 • Jemná parfemace

Použití

Použití

Při každodenním používání chrání přirozenou bariéru pokožky

 • Naneste mycí emulzi do dlaní a napěňte, poté pokožku rukou umyjte.
 • Při každodenním používání chrání pokožku a nenarušuje její přirozenou bariéru. 
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s pH5 Krémem na ruce.

Doporučení

Použijte mycí emulzi, pokud…

 

Máte suchou, citlivou pokožku, alergie 1.typu nebo hledáte jemnou mycí emulzi vhodnou pro celou rodinu, včetně kojenců:

Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce je jemné, ale účinné mýdlo, které odstraní všechny nečistoty.

 

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

 

Máte citlivou pokožku a hledáte výživnou mycí emulze na olejové bázi na mytí celého těla:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchový olej.

Máte citlivou pokožku a hledáte výživnou mycí emulzi na gelové bázi na mytí celého těla:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Sprchový gel.

Hydratační krém pro suchou a citlivou pokožku:

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Krém na ruce.

Ingredience

Jak Eucerin pH5 funguje

Zdravá pokožka je první a nejlepší obranou těla před dráždivými látkami z vnějšího prostředí. Je-li ale pokožka suchá a citlivá, dochází k narušení její bariérové funkce, což způsobuje sklony k dalšímu vysychání a citlivosti.

Eucerin pH5 je komplexní řada výrobků péče o pokožku, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby suché, citlivé pokožky. Unikátní Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimální hodnotu pH pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost, a tak je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá. Mnohé z těchto výrobků obsahují také dexpanthenol, který je známý svými regeneračními schopnostmi.

Často kladené otázky (4)

 • Co jsou surfaktanty a jaké Eucerin používá?

  Surfaktanty jsou aktivní mycí složky, označované také jako povrchové nebo mezifázové aktivní látky. Jsou to organické sloučeniny, které ovlivňují molekulární adhezi (ulpívání) a snižují povrchové napětí. Jako součást přípravků na mytí pokožky usnadňují odstraňování nečistot z povrchu pokožky.

  Rozsáhlé klinické a dermatologické studie prokázaly, že extra jemné surfaktanty používané v Eucerin výrobcích na mytí pokožky –  mezi které patří myreth síran sodný a lauryl glukosid – mají vynikající kožní snášenlivost. 

 • Proč je důležité pH pokožky a jak účinkuje Eucerin pH Balance System?

  Povrch pokožky pokrývá ochranný kyselý plášť, který zajišťuje její mírně kyselé pH. Toto pH hraje důležitou roli ve stavu pokožky a je klíčovou součástí ochranné bariéry pokožky. Neutralizuje látky na alkalické bázi ohrožující pokožku zvenčí (jako jsou agresivní surfaktanty), podporuje nezbytný proces olupování odumřelých kožních buněk (známý jako deskvamace), zpomaluje růst bakterií a vytváří optimální prostředí, ve kterém se daří přirozené kožní flóře. 

  Při změně pH pokožky je její bariérová funkce narušena. Díky zvýšené ztrátě vody pokožka vysychá a je náchylnější k podráždění látkami z okolí a ke zvýšené citlivosti. 

  Systém Eucerin pH Balance obsahuje pH5 citrátový pufr pro obnovu a podporu optimálního pH pokožky, které přispívá k posílení bariérové funkce pokožky, chrání její přirozenou obranyschopnost a snižuje její citlivost.

 • Proč potřebuje pokožka ochranu?

  Naše pokožka má náročnou práci - chránit naše tělo. Brání jej před vnějšími vlivy, jako jsou změny klimatu, znečištění ovzduší, UV záření a chemické látky. Ale tyto vnější vlivy působí také na pokožku samotnou a mohou ji zatěžovat. Je-li pokožka přetížená, snižuje se její funkce účinné bariéry. Ztrácí hydrataci a stává se propustnou zvenčí. Proto je důležité naši pokožku chránit a podporovat optimální pH rovnováhu nezbytnou pro správné fungování její přirozené bariérové funkce. Pak je pokožka schopná vykonávat svůj důležitý úkol - chránit nás.

 • Jak si mohu být jistý/á, že jsou vaše výrobky bezpečné pro moji citlivou pokožku?

  Všechny výrobky Eucerin pH5 na mytí pokožky byly vyvinuty speciálně tak, aby kombinovaly šetrné mytí a vynikající ochranu pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Eucerin pH5 Mycí emulze na ruce je vhodná pro časté použití na pokožce se sklony k alergiím 1. typu, jako např. senná rýma.

  Než použijete nový výrobek na celé tělo, naneste jej nejprve opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k reakci (např. zarudnutí, otoku nebo svědění), lze výrobek považovat za kompatibilní s vaší pokožkou. Máte-li jakékoli obavy, doporučujeme se obrátit na vašeho lékárníka nebo dermatologa.

Celkovou péči doplňte o

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin