• (0)
Napsat recenzi

Eucerin pH5 Hydratační krém na obličej a tělo

Stimuluje přirozenou ochranu pokožky díky formuli pH5 Enzyme Protection.

Jemný, a přesto účinný krém na obličej a tělo aktivuje přirozené obranné mechanismy pokožky.

Face and body cream for dry, sensitive skin

Eucerin pH5 Hydratační krém na obličej a tělo byl vyvinut speciálně pro citlivou pokožku těla a pleť obličeje. Obsahuje formuli pH5 Enzyme Protection, která stimuluje aktivitu kožních enzymů. Toto jedinečně složení posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky, pomáhá udržovat mírně kyselou hodnotu pH kůže, podporuje regeneraci a optimálně hydratuje pokožku až na 24 hodin. Prokazatelně také zabraňuje pronikání 90 % pylů pokožkou, je tedy vhodný pro alergiky. Díky dexpanthenolu má krém i regenerační vlastnosti. Používejte denně pro dlouhotrvající ochranu a znovuzískání jemné, hebké pokožky.

Klinické studie

Formule pH5 EnzymeProtection obsažená v Eucerin pH5 Hydratačním krému na obličej a tělo prokazatelně posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky, a zároveň u něj byla potvrzena vynikající kožní snášenlivost, dokonce i na oslabené pokožce.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

  • Prokázáno zvýšení činnosti kožních enzymů u dobrovolníků, kteří používali výrobky Eucerin pH5 obsahující aktivní kombinaci pH5 citrátového pufru, dexpanthenolu a glycerinu.
  • Výrazný nárůst hydratace pokožky ve srovnání s placebem.
  • Prokázána vhodnost výrobků Eucerin pH5 pro alergiky.

Ingredience

Použití

  • Nanášejte Eucerin pH5 Hydratační krém na obličej a tělo denně pro 24hodinovou ochranu a sametově hebkou pokožku.

Doporučení

Používejte Eucerin pH5 Hydratační krém na obličej a tělo, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte citlivou pokožku a/nebo trpíte alergiemi 1.typu a hledáte hydratační krém na obličej a tělo.

Eucerin pH5 Hydratační krém na obličej a tělo je mimořádně jemný a vhodný pro použití na obličej i tělo. Pomáhá posílit a rehydratovat citlivou pokožku. Prokazatelně také zabraňuje pronikání až 90 % pylů pokožkou.

Hledáte hydratační tělové mléko pro citlivou pokožku.
Chcete krém pro citlivou pokožku na rukou.

Často kladené otázky

Jsou všechny pleťové přípravky vhodné pro oblast okolo očí?

Výrobky vyvinuté pro oční okolí obsahují speciální lipidové složky s velmi nízkou rozpínavostí, která zaručuje, že se nedostanou do oční spojivky (sliznice, která pokrývá odkrytou část oční bulvy a vnitřní strany víček) a nezpůsobí slzení čí pálení. Tyto ideální lipidové složky se obvykle používají pouze ve speciálních očních krémech.

Co znamená EnzymeProtection?

Laboratoře Eucerin vyvinuly metodu pro hodnocení aktivity kožního enzymu trypsinu, který se nachází v nesvrchnější vrstvě kůže. Laboratorní testy prokázaly, že výrobky Eucerin pH5 stimulují aktivitu tohoto enzymu a posilují tak přirozené obranné mechanismy pokožky.

Co je principem výrobků Eucerin pH5?

Čisticí a pečující přípravky Eucerin pH5 obsahují velmi šetrné, dermatologicky testované složky,které jsou ideální pro citlivou pokožku. Všechny tyto výrobky prokazují vynikající kožní snášenlivost a chrání pokožku proti každodenním negativním vnějším vlivům. pH5 citrátové pufry obsažené ve výrobcích Eucerin pH5 přirozeně stabilizují hydrolipidickou vrstvu pokožky. Glycerin a dexpanthenol chrání před dehydratací a podporují regeneraci pokožky.

Jak víte, že je výrobek bezpečný pro citlivou pokožku?

Výrobky Eucerin řady pro citlivou pokožku byly vyvinuty speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Obecně ale platí, že pokud zkoušíte nový výrobek, naneste jej opakovaně na pokožku na vnitřní straně lokte. Pokud nedojde k zarudnutí, otoku nebo svědění, lze výrobek považovat za kompatibilní s Vaší pokožkou. 

Obraťte se na Vašeho dermatologa nebo lékárníka, pokud si nejste jisti některými z Vašich příznaků.

Eucerin Řada pro citlivou pokožku Aktivuje přirozené obranné mechanismy pokožky.

Naše pokožka je přirozeně dobře chráněna před negativními vlivy životního prostředí prostřednictvím svých vlastních obranných mechanismů řízených enzymy. Ty regulují množení bakterií, udržují optimální stav hydratace a chrání pokožku proti podráždění. U citlivé pokožky je ale činnost enzymů omezena a bariérová funkce narušena, což vede k větší citlivosti na podráždění a vysušování.

Eucerin nabízí komplexní řadu výrobků vyvinutých speciálně tak, aby spojovaly vynikající ochranu a regeneraci pokožky s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. Unikátní složky s hodnotou pH 5 stimulují činnost enzymů, posilují přirozenou ochrannou vrstvu kůže a regulují míru hydratace. /Při používání přípravků pH5 bude pokožka na dotek vláčná a hebká.

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář