• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Denní krém proti vráskám

5.0
3 recenzí
Navrací buňkám pokožky energii, oživuje pleť a dodává jí mladší vzhled a svěžest
Koenzym Q10 zmírňuje působení oxidačního stresu na pokožku a vitamíny C a E o pokožku pečují
Vyhlazuje jemné linky a vrásky

Oživuje pokožku, zpevňuje ji a propůjčuje jí mladistvý a svěží vzhled a pocit.

Krém proti stárnutí pleti pro citlivou pokožku obličeje s dvojím účinkem: působí proti oxidačnímu stresu a zmírňuje jeho škodlivé účinky na pleť a dodává pokožce energii podporou metabolismu pokožky. Oživuje pleť a dodává jí znatelně mladší vzhled a pevnost, vyhlazuje linky a vrásky.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Skládací krabice vyrobená z papíru s certifikátem FSC

Zjistit více o programu udržitelnosti

S krémem jsem velmi spokojená. Dodává pleti dobrý pocit.

Daniela, 2019

O produktu

S přibývajícím věkem se v pokožce snižuje tvorba koenzymu Q10, a kožní buňky v důsledku toho přicházejí o energii a nedokáží se bránit oxidačnímu stresu. Pleť ztrácí pružnost a pevnost a vypadá unaveně.

Q10 Active Denní krém obsahuje pleti vlastní koenzym Q10, jehož množství v pokožce s věkem klesá. Jeho dodáním buňky znovu získají potřebnou energii, aby dokázaly bojovat proti projevům stárnutí pokožky, jakými jsou např. vrásky. Krém je vhodný i pro citlivou pokožku*. Inovativní složení s koenzymem Q10 má na pleť dvojí účinek:

1. Vyživuje a chrání: Krém je obohacen o vitamíny C, E a H (biotin) s antioxidačním účinkem, které vyživují suchou pleť a chrání ji před volnými radikály. Zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku.

2. Dodává energii: Koenzym Q10 doplňuje energetický deficit kožních buněk a zlepšuje metabolismus pokožky. Krém posiluje a revitalizuje pokožku, vyhlazuje jemné linky a vrásky, a dodává tak pleti znatelně mladší vzhled. Pokožka je na pohled i na dotek pevnější.

Složení bez parfemace, umělých barviv a alkoholu je vhodné i pro suchou a citlivou pleť, která se snadno podráždí. Při pravidelném používání je pleť hladší a pevnější. Velmi dobrá kožní snášenlivost.

Klinické a dermatologické studie

Potvrzovací studie Klinické a dermatologické studie potvrdily velmi dobrou účinnost a kompatibilitu s pokožkou. Při testování účinků na pokožku byl dvakrát denně po stanovenou dobu (týden až šest měsíců domácího používání) lokálně aplikován koenzym Q10. Následovalo in vivo měření hloubky vrásek a oxidačního stresu. Další skupina 42 dobrovolníků se zúčastnila dvojitě zaslepené, dermatologicky kontrolované studie posuzující účinnost produktu při aplikaci dvakrát denně po dobu čtyř týdnů.

Použití

Použití

Před prvním použitím doporučujeme aplikovat krém na vnitřní stranu předloktí a posoudit stav či případnou reakci pokožky alespoň jeden den před použitím na pleť obličeje.   

Naneste krém ráno na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.
Lehce vmasírujte.
Počkejte pět až deset minut, než nanesete make-up.

Žluté zabarvení denního krému je dané obsahem betakarotenu, neobsahuje přidaná barviva. 

Vyhněte se kontaktu s očima.

Pro Vaši každodenní péči

Vyčistěte pleť Eucerin Čisticím pleťovým mlékem DermatoCLEAN, které pleť zklidní a připraví ji, aby lépe vstřebávala účinné složky obnovující buněčnou energii.

Zjistit více
Zjistit více

Naneste Eucerin Vyhlazující denní krém proti vráskám Q10 ACTIVE na pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte pohyby směrem vzhůru.

Zjistit více

Doporučení

Pokud potřebujete vyšší ochranu proti UV záření, aplikujte výrobek sluneční ochrany na pleť na obličeje, krku a dekoltu po použití Eucerin Vyhlazujícího denního krému proti vráskám Q10 Active.

Ingredience

buněčné dýchání
Mitochondrie (známé také jako buněčné "elektrárny") vyrábějí energii nepřetržitou přeměnou živin a kyslíku na ATP (adenosintrifosfát). V důsledku stárnutí se zvyšuje množství volných radikálů v pleti, které způsobují stále větší poškození mitochondrií.

Jak účinkuje

Antioxidant koenzym Q10 v kombinaci s vitamíny C, E a H (biotin), neutralizuje volné radikály, které je zodpovědné za předčasné stárnutí. Koenzym Q10 zlepšuje buněčnou regeneraci, redukuje hloubku vrásek a jeho antioxidační účinek mimo jiné chrání před tvorbou nových vrásek.

5.0
3 recenzí *
3
0
0
0
0
 • Hela 06.01.2020
  Velmi dobře se vstřebává, účinek
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Velmi dobře se vstřebává, účinek viditelný už po měsíci
 • Lucka 31.10.2019
  Vyzivny
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Pre mna super na zimu ked musim viac vyzivit plet
 • Alenka 31.07.2018
  Veľmi kvalitný
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Veľmi dobrý krém viditeľná zmena už po 1 mesiaci používania len odporúčam.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin