Hyperpigmentace

Hyperpigmentace

Inovativní řada Anti-Pigment značky Eucerin dle výsledků klinických testů prokazatelně redukuje tmavé skvrny, jako jsou stařecké skvrny, způsobené slunečním zářením a brání jejich opakovanému výskytu. Vysoce účinná složka thiamidol snižuje tvorbu melaninu v pleti a působí tak na základní příčinu vzniku hyperpigmentace. S obsahem této patentované složky značky Eucerin nabízí tato řada denní krém, noční krém, sérum s duálním účinkem a lokální korektor pro zmírnění hyperpigmentace. Tónovací denní krém světlý a středně tmavý obsahují také SPF 30 a UVA filtr, zatímco Rozjasňující sérum je určeno pro zvýšení přirozené zářivosti vaší pleti.

Filtrovat produkty
Skrýt filtr
Filtrovat produkty
Zrušit filtry
Část těla
Typy produktů
Indikace

Dermopure

Inovativní a účinná řada produktů pro problematickou pleť se sklonem k nedokonalostem a akné, kterou lze používat buď samostatně, nebo spolu s léky na akné jako doplňkovou péči.

Zjistit více

Hyaluron-Filler + Elasticity

Řada denních a nočních krémů, spolu s očním krémem, sérem a olejovým sérem, které vyplňují hluboké vrásky a zlepšují pružnost pleti. Vhodné pro každodenní použití na zralou pleť, včetně citlivé pleti.

Zjistit více

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin