• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Zjemňující pleťové sérum

5.0
2 recenzí
Zjemňuje póry a redukuje první vrásky
Ultralehká konzistence
Pro hedvábně jemnou pleť

Pleťové sérum na první vrásky a zvětšené póry s 3x EFFECT - se 3 účinky:

1 Vyplňuje 2 Zjemňuje 3 Chrání Ultra lehké sérum zjemňuje póry a redukuje první vrásky, s antioxidační ochranou. Vyplňuje vrásky a zároveň chrání pleť před agresivními faktory z vnějšího prostředí. Pro hedvábně hladkou pleť.

O produktu

Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum

Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum od značky Eucerin proti prvním známkám stárnutí, které zjemňuje póry. Toto ultra lehké sérum obsahuje tři klíčové účinné látky - kyselinu hyaluronovou, kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou, které zanechávají pleť hedvábně jemnou. Složení s antioxidanty pleť zároveň chrání před volnými radikály a poškozením agresivními faktory vnějšího prostředí.

97 % účastnic studie potvrzuje, že výrobek zanechává pleť hladkou, 88 % souhlasí, že zjemňuje vzhled jemných prvních vrásek a 91 % uvádí, že po použití Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujícího pleťového séra nezůstává pleť mastná. 1

Zjemňující pleťové sérum je vhodné pro pleť s viditelnými prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linky, rozšířené póry a hrubá či unavená pleť. Ultra lehká a nemastná konzistence tohoto séra je ideální i pro mastnou pleť nebo jako podkladová báze pod make - up.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

97%

Zanechává pleť jemnou

93%

Zjemňuje póry

92%

Redukuje první vrásky

91%

Nezanechává mastný pocit na pleti

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská (PIU) studie1 u 240 žen ve věku mezi 25 a 34 lety, jejichž pleť vykazovala první známky stárnutí. Účastnice studie uvedly po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů tyto výsledky: 1 Beiersdorf spol. s r.o., Uživatelská studie, Prosinec 2019

Použití

Použití

 • Naneste ráno nebo večer na vyčištěnou a tonizovanou pleť. 
 • Výrobek může zvýšit citlivost pleti na slunce, proto nezapomeňte nanášet také hydratační denní krém s SPF při používání séra a týden po ukončení používání.
 • Večer na sérum naneste hydratační noční krém.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT nebo DermoPure.

Pro Vaši každodenní péči

První krok vaší pravidelné péče o pleť: Čištění

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí vhodných čisticích přípravků Eucerin. Zvolte: 

Zjistit více
Druhý krok vaší pravidelné péče o pleť: Tonizace

Tonizace

Po použití čisticího pleťového mléka nebo čisticího pleťového gelu dočistěte pleť Eucerin DermatoCLEAN [Hyaluron] Čisticí pleťovou vodou nebo Eucerin DermoPure Čisticí pleťovou vodu. Po použití Čisticí micelární vody nemusíte již používat další pleťovou vodu. 

Zjistit více
Třetí krok vaší pravidelné péče o pleť: Zjemnění

Zjemnění

Použijte Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum. Můžete jej použít ráno nebo večer.

Zjistit více
Čtvrtý krok vaší pravidelné péče o pleť: Péče

Péče

Dále naneste odpovídající hydratační krém. Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denní krém SPF 30 nebo Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční krém nebo pro aknózní pleť vhodnou péči z řady DermoPure dle aktuálního stavu vaší pleti.

Zjistit více
Tento ultralehký přípravek můžete použít jako podkladovou bázi pod další produkty, včetně make-upu.

Doporučení

Použijte pleťové sérum, pokud …

Se na vaší pleti objevují první známky stárnutí.
Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum díky svému složení působí proti první známkám stárnutí tím, že redukuje jemné vrásky, pleť vyplňuje a zjemňuje póry.

Chcete zjemnit póry a redukovat první vrásky.
Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou pro redukci prvních vrásek a vyplnění pleti spolu s kyselinou glykolovou a kyselinou mléčnou pro hladký povrch pleti a zjemnění pórů.

Hledáte nemastné anti-age sérum vhodné pro mastné typy pleti.
Ultralehká konzistence a nemastné složení Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujícího pleťového séra je ideální pro mastné typy pleti. Toto nemastné sérum se rychle vstřebává, je proto ideální jako podkladová vrstva pod další přípravky i make-up.

 

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Zajímají vás spíše antioxidační účinky než péče o první známky stárnutí.
Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Vitamin C Booster, který obsahuje 10% čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C a licochalcon A - oba silně účinné antioxidanty. Pleť vypadá čerstvější a zářivější za pouhých sedm dní.

Hledáte booster s okamžitými hydratačními účinky.
Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační booster pro okamžitou extra dávku hydratace a 24h hydrataci pleti.

Hledáte hydratační krém s účinky proti prvním známkám stárnutí.
Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denní krém SPF 30 nebo SPF 15.

Ingredience

Jak společně účinkují

Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum kombinuje tři vysoce účinné aktivní složky spolu s antioxidační ochranou, které působí proti prvním známkám stárnutí a pomáhají zajišťovat zářivější vzhled pleti. Kyselina hyaluronová redukuje první vrásky a vyplňuje pleť tím, že zlepšuje její hydrataci. Kyselina glykolová a kyselina mléčná jsou šetrné, ale účinné složky, jejichž kombinace poskytuje pleti peelingový účinek, který zjemňuje póry a vyhlazuje povrch pleti. Antioxidační ochrana neutralizuje volné radikály a podporuje přirozenou obrannou bariéru pleti. Výsledek? Hedvábně jemná pleť. 

Často kladené otázky (4)

 • V jakém věku bych měla začít Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum používat?

  Sérum můžete používat v jakémkoliv věku. Proces stárnutí pleti ovlivňuje řada různých faktorů - životní styl, dědičné předpoklady či vlivy vnějšího prostředí, ale u mnoha z nás se objeví první známky stárnutí pleti již po 20. roce věku. V tomto věku běžně dochází ke snižování přirozené produkce kyseliny hyaluronové v pleti, což vede k dehydrataci pleti a tvorbě prvních vrásek. Zároveň se zpomaluje proces regenerace pleti a v některých případech dochází k nadprodukci kožního mazu, což také může způsobovat zvětšené póry a nejednotný povrch pleti. Sérum jako je Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum je vynikající pro zmírnění jemných vrásek, zvětšených pórů a hrubého povrchu pleti.   

  Více informací o různých fázích stárnutí pleti si přečtěte v našem článku o pleti v různém věku.

   
 • Jaký je rozdíl mezi Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujícím pleťovým sérem a Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačním boosterem?

  Klíčovými složkami Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačního boosteru jsou hydratační magnety - dvě vysoce koncentrované formy kyseliny hyaluronové a glycerin. Byl vyvinut speciálně tak, aby pleti poskytoval okamžitou a intenzivní extra dávku hydratace a zajistil zvýšení hydratace pleti až na 24 hodin. Ideální výrobek pro dehydratovanou pleť.
   
  Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum obsahuje tři aktivní složky - kyselinu hyaluronovou, kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou. Tato vysoce účinná kombinace působí proti prvním známkám stárnutí - zjemňuje póry, redukuje první vrásky a poskytuje celkově jemnější pleť. Přidanou hodnotou jsou antioxidanty, které pleť chrání před oxidačním stresem vyvolaným vlivy vnějšího prostředí a faktory životního stylu. Výsledkem je hedvábně hladká pleť a čistší vzhled pleti.

 • Je Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum vhodné i pro citlivou pleť?

  Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum je vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní pleti.

 • Lze tento výrobek používat každý den?

  Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum bylo vyvinuto pro každodenní použití v rámci vaší pravidelné péče o pleť.

5.0
2 recenzí *
2
0
0
0
0
 • Nikol 28.01.2022
  Neskutečná záležitost!
  K tomuto výrobku se opakovaně vracím. Pleť je rozjasněná, voňavá, produkt nijak nelepí a je na pleti velmi příjemný. Doporučuji všema deseti!
 • Nina 22.02.2021
  Absolutně nejlepší!
  Mám mastnější pleť a nejdřív jsem se hodně bála abych nebyla upatlaná, ale je úplně super! Hlavně už po čtyřech dnech byla vidět změna na obličeji. Myslím, že to funguje.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin