• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Zjemňující pleťové sérum

5
4 recenzí
Zjemňuje póry a redukuje první vrásky
Ultralehká konzistence
Pro hedvábně jemnou pleť

Pleťové sérum na první vrásky a zvětšené póry s 3x EFFECT - se 3 účinky:

1 Vyplňuje 2 Zjemňuje 3 Chrání Ultra lehké sérum zjemňuje póry a redukuje první vrásky, s antioxidační ochranou. Vyplňuje vrásky a zároveň chrání pleť před agresivními faktory z vnějšího prostředí. Pro hedvábně hladkou pleť.

O produktu

Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum

Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum od značky Eucerin proti prvním známkám stárnutí, které zjemňuje póry. Toto ultra lehké sérum obsahuje tři klíčové účinné látky - kyselinu hyaluronovou, kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou, které zanechávají pleť hedvábně jemnou. Složení s antioxidanty pleť zároveň chrání před volnými radikály a poškozením agresivními faktory vnějšího prostředí.

97 % účastnic studie potvrzuje, že výrobek zanechává pleť hladkou, 88 % souhlasí, že zjemňuje vzhled jemných prvních vrásek a 91 % uvádí, že po použití Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujícího pleťového séra nezůstává pleť mastná. 1

Zjemňující pleťové sérum je vhodné pro pleť s viditelnými prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linky, rozšířené póry a hrubá či unavená pleť. Ultra lehká a nemastná konzistence tohoto séra je ideální i pro mastnou pleť nebo jako podkladová báze pod make - up.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

97%

Zanechává pleť jemnou

93%

Zjemňuje póry

92%

Redukuje první vrásky

91%

Nezanechává mastný pocit na pleti

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská (PIU) studie1 u 240 žen ve věku mezi 25 a 34 lety, jejichž pleť vykazovala první známky stárnutí. Účastnice studie uvedly po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů tyto výsledky: 1 Beiersdorf spol. s r.o., Uživatelská studie, Prosinec 2019

Použití

Použití

 • Naneste ráno nebo večer na vyčištěnou a tonizovanou pleť. 
 • Výrobek může zvýšit citlivost pleti na slunce, proto nezapomeňte nanášet také hydratační denní krém s SPF při používání séra a týden po ukončení používání.
 • Večer na sérum naneste hydratační noční krém.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler nebo DermoPure.

Pro Vaši každodenní péči

První krok vaší pravidelné péče o pleť: Čištění

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí vhodných čisticích přípravků Eucerin. Zvolte: 

Zjistit více
Druhý krok vaší pravidelné péče o pleť: Tonizace

Tonizace

Po použití čisticího pleťového mléka nebo čisticího pleťového gelu dočistěte pleť Eucerin DermatoCLEAN [Hyaluron] Čisticí pleťovou vodou nebo Eucerin DermoPure Čisticí pleťovou vodu. Po použití Čisticí micelární vody nemusíte již používat další pleťovou vodu. 

Zjistit více
Třetí krok vaší pravidelné péče o pleť: Zjemnění

Zjemnění

Použijte Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum. Můžete jej použít ráno nebo večer.

Zjistit více
Čtvrtý krok vaší pravidelné péče o pleť: Péče

Péče

Dále naneste odpovídající hydratační krém. Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 nebo Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém nebo pro aknózní pleť vhodnou péči z řady DermoPure dle aktuálního stavu vaší pleti.

Zjistit více
Tento ultralehký přípravek můžete použít jako podkladovou bázi pod další produkty, včetně make-upu.

Doporučení

Použijte pleťové sérum, pokud …

Se na vaší pleti objevují první známky stárnutí.
Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum díky svému složení působí proti první známkám stárnutí tím, že redukuje jemné vrásky, pleť vyplňuje a zjemňuje póry.

Chcete zjemnit póry a redukovat první vrásky.
Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou pro redukci prvních vrásek a vyplnění pleti spolu s kyselinou glykolovou a kyselinou mléčnou pro hladký povrch pleti a zjemnění pórů.

Hledáte nemastné anti-age sérum vhodné pro mastné typy pleti.
Ultralehká konzistence a nemastné složení Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujícího pleťového séra je ideální pro mastné typy pleti. Toto nemastné sérum se rychle vstřebává, je proto ideální jako podkladová vrstva pod další přípravky i make-up.

 

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Zajímají vás spíše antioxidační účinky než péče o první známky stárnutí.
Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, který obsahuje 10% čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C a licochalcon A - oba silně účinné antioxidanty. Pleť vypadá čerstvější a zářivější za pouhých sedm dní.

Hledáte booster s okamžitými hydratačními účinky.
Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační booster pro okamžitou extra dávku hydratace a 24h hydrataci pleti.

Hledáte hydratační krém s účinky proti prvním známkám stárnutí.
Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 nebo SPF 15.

Ingredience

Jak společně účinkují

Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum kombinuje tři vysoce účinné aktivní složky spolu s antioxidační ochranou, které působí proti prvním známkám stárnutí a pomáhají zajišťovat zářivější vzhled pleti. Kyselina hyaluronová redukuje první vrásky a vyplňuje pleť tím, že zlepšuje její hydrataci. Kyselina glykolová a kyselina mléčná jsou šetrné, ale účinné složky, jejichž kombinace poskytuje pleti peelingový účinek, který zjemňuje póry a vyhlazuje povrch pleti. Antioxidační ochrana neutralizuje volné radikály a podporuje přirozenou obrannou bariéru pleti. Výsledek? Hedvábně jemná pleť. 

Často kladené otázky (4)

 • V jakém věku bych měla začít Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum používat?

  Sérum můžete používat v jakémkoliv věku. Proces stárnutí pleti ovlivňuje řada různých faktorů - životní styl, dědičné předpoklady či vlivy vnějšího prostředí, ale u mnoha z nás se objeví první známky stárnutí pleti již po 20. roce věku. V tomto věku běžně dochází ke snižování přirozené produkce kyseliny hyaluronové v pleti, což vede k dehydrataci pleti a tvorbě prvních vrásek. Zároveň se zpomaluje proces regenerace pleti a v některých případech dochází k nadprodukci kožního mazu, což také může způsobovat zvětšené póry a nejednotný povrch pleti. Sérum jako je Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum je vynikající pro zmírnění jemných vrásek, zvětšených pórů a hrubého povrchu pleti.   

  Více informací o různých fázích stárnutí pleti si přečtěte v našem článku o pleti v různém věku.

   
 • Jaký je rozdíl mezi Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujícím pleťovým sérem a Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačním boosterem?

  Klíčovými složkami Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačního boosteru jsou hydratační magnety - dvě vysoce koncentrované formy kyseliny hyaluronové a glycerin. Byl vyvinut speciálně tak, aby pleti poskytoval okamžitou a intenzivní extra dávku hydratace a zajistil zvýšení hydratace pleti až na 24 hodin. Ideální výrobek pro dehydratovanou pleť.
   
  Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum obsahuje tři aktivní složky - kyselinu hyaluronovou, kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou. Tato vysoce účinná kombinace působí proti prvním známkám stárnutí - zjemňuje póry, redukuje první vrásky a poskytuje celkově jemnější pleť. Přidanou hodnotou jsou antioxidanty, které pleť chrání před oxidačním stresem vyvolaným vlivy vnějšího prostředí a faktory životního stylu. Výsledkem je hedvábně hladká pleť a čistší vzhled pleti.

 • Je Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum vhodné i pro citlivou pleť?

  Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum je vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní pleti.

 • Lze tento výrobek používat každý den?

  Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňující pleťové sérum bylo vyvinuto pro každodenní použití v rámci vaší pravidelné péče o pleť.

5
4 recenzí *
4
0
0
0
0
 • Nikol 28.01.2022
  eucerin.sk
  Neskutečná záležitost!
  K tomuto výrobku se opakovaně vracím. Pleť je rozjasněná, voňavá, produkt nijak nelepí a je na pleti velmi příjemný. Doporučuji všema deseti!
 • Nikol 28.01.2022
  Neskutečná záležitost!
  K tomuto výrobku se opakovaně vracím. Pleť je rozjasněná, voňavá, produkt nijak nelepí a je na pleti velmi příjemný. Doporučuji všema deseti!
 • Nina 22.02.2021
  eucerin.sk
  Absolutně nejlepší!
  Mám mastnější pleť a nejdřív jsem se hodně bála abych nebyla upatlaná, ale je úplně super! Hlavně už po čtyřech dnech byla vidět změna na obličeji. Myslím, že to funguje.
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin