• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Hyaluron-Filler + 3x Effect Hydratační booster sérum & Noční hydratační booster

0.0
0 recenzí
Vyplňuje první vrásky
Hydratuje a regeneruje pleť
Hydratační booster sérum
Noční hydratační booster

O produktu

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT byla vyvinuta speciálně k tomu, aby bojovala proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky.

Toto vánoční balení obsahuje

EUCERIN Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační Booster

Tento ultra lehký a osvěžující gelový booster poskytuje okamžitou hydrataci a zvyšuje úroveň hydratace pleti až na 24 hodin. Složení, které obsahuje pouze 11 složek, kombinuje dva typy vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové s glycerinem. Tyto látky, které si pleť také sama přirozeně vytváří pro zachování své hydratace, fungují v našich výrobcích jako hydratační magnety pro vyplnění pleti díky okamžité a intenzivní hydrataci.

Více informací o produktu a jeho složení najdete zde.

EUCERIN Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční hydratační Booster

Složení výrobku kombinuje dva vysoce koncentrované typy kyseliny hyaluronové s glycerinem. Pleť tyto látky také sama přirozeně produkuje pro svoji hydrataci a ve složení našeho výrobku působí jako magnety na vlhkost, které pleť vyplňují okamžitou a intenzivní hydratací až na 72 hodin. Noční hydratační Booster je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti. Doplňte jím vaši pravidelnou noční péči o pleť pro svěží, zdravější a méně unavený vzhled pleti a pružnější pleť na dotek.

Více informací o produktu a jeho složení najdete zde.

Další vánoční balíčky

Související články

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin