• 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity Noční krém
 • 2/4 hlavní benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 ingredience
 • 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity Noční krém
 • 2/4 hlavní benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 ingredience

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém

5
4 recenzí
Noční krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť
Vhodný pro všechny typy pleti
Zlepšuje pružnost a zářivost

Noční krém proti stárnutí pro zralou pleť

Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

O produktu

Noční krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém je noční krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. 

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Značka Eucerin v něm používá inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové pro viditelné vyplnění i hlubokých vrásek, zatímco dexpanthenol podporuje regenerační procesy pleti během spánku. 

Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.   

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  Noční krém obsahuje také arganový olej bohatý na pečující lipidy, který podporuje regeneraci pleti a vyhlazuje její povrch během spánku.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčové závěry

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky: 

 • 100 %: zlepšuje vzhled mé pleti
 • 100 %: pleť je na dotek znatelně pevnější
 • 99 %: poskytuje pleti intenzivní hydrataci
 • 97 %: pleť je posílena
 • 95 %: vrásky a linky jsou viditelně redukovány
 • 93 %: propůjčuje pleti zářivost 

Vlastnosti

 • výživná textura
 • nekomedogenní
 • jemná parfemace

Použití

Použití

 • Naneste večer na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. 
 • Jemně vmasírujte do pleti.    
 • Vyhněte se kontaktu s očima.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Zjistit více

Tonizace

Zjistit více

Péče

Dále naneste odpovídající denní nebo noční hydratační krém a oční krém: 

Ráno: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 nebo SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15.

Večer: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15.

Zjistit více

Speciální péče

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s  Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

Zjistit více

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Máte zralou pleť a hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém vyživuje pleť a podporuje její regeneraci během spánku. Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost. Pleť je na dotek pevná a vypadá svěží a zářivá.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF30 nebo SPF15.

Hledáte oční krém pro redukci vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15.

Chcete pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti a odolnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Elasticity + Filler Pleťové olejové sérum.

Hledáte noční krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém

Hledáte noční krém a hlavním problémem vaší pleti jsou první známky stárnutí - linky a vrásky:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém.

Máte citlivou pleť a hledáte noční krém proti vráskám a ztrátě pevnosti:

Vyzkoušejte Eucerin Q10 ACTIVE Vyhlazující noční krém proti vráskám.

Ingredience

Jak účinkuje

S přibývajícím věkem naše pleť produkuje stále méně kyseliny hyaluronové a snižuje se také její množství kolagenu a elastinu. Dochází ke změnám v její struktuře - tvoří se hluboké vrásky a pleť začíná ochabovat. Také funkce krevních cév se s věkem zhoršuje a pleť získává stále méně kyslíku a výživy – proto je naše pleť na pohled "unavená" a méně zářivá. 

Mladistvá pleť

Mladistvá pleť vypadá pevná a zářivá bez linek a vrásek. (schematické znázornění)

Zralá pleť

Zralá pleť postrádá pružnost, zářivost a odolnost a má vrásky. (schematické znázornění)

Aktivní složky v Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denním krému SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočním krému společně přinášejí řešení hned několika známek stárnutí.

Výrobek obsahuje inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, díky níž lze lépe cílit viditelné vyplňování hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová pomáhá zlepšovat hydrataci ve vnější vrstvě epidermis (kde vznikají jemné linky a vrásky), zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která je 40krát menší 1, proniká hlouběji do epidermálních vrstev, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti tam, kde se tvoří hlubší vrásky.  

Složení obsahuje také arctiin, aktivní složku, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v buňkách pleti.

Denní krém SPF 30 je dále obohacen o olej z ostropestřce mariánského (který pleť intenzivně hydratuje a vyživuje) a Denní krém SPF 15 je obohacen o silymarin (silný antioxidant, který chrání před rozkladem kolagenních a elastinových vláken a zlepšuje cirkulaci v pleti na buněčné úrovni). Oba denní krémy poskytují UVA a UVB ochranu před slunečními paprsky, které mohou prohlubovat vrásky a urychlovat proces stárnutí pleti.  

Pleť je na pohled i na dotek pevná, hladká, svěží a zářivá.

1 V porovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

FAQ (3)

 • Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž primárním znakem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti pleti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Výrobky společně napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.     

  Pokud vás trápí spíše časnější stádium linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler. A pokud je vaším aktuálním hlavním znakem stárnutí pleti jeíj ochabování, ztráta objemu a obličejových kontur (jak to bývá často u žen zhruba mezi 40 a 50 lety), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně pro vyplnění vrásek a zpevnění kontur obličeje pro liftingový účinek.   

  Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

 • V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

  Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

  Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

 • Proč potřebuji noční krém?

  Během noci pleť regeneruje. Noční krémy pleť nejen regenerují, ale obsahují také složky, které stimulují regeneraci buněk. V Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočním krému je touto aktivní složkou arganový olej bohatý na pečující lipidy, který vyživuje zralou pleť a podporuje regeneraci pleti během spánku.

5
4 recenzí *
4
0
0
0
0
 • Jana 14.07.2020
  Super výrobek!!
  Používala jsem velmi drahou kosmetiku, ale tento krém je 100 x lepší - opravdu mám pleť hebkou, vyživenou a vrásky zejména pod očima nejsou po třech týdnech skoro vidět!! Musel a jsem se podělit, krém mě nadchnul...
 • Jana 14.07.2020
  Super výrobek!!
  Používala jsem velmi drahou kosmetiku, ale tento krém je 100 x lepší - opravdu mám pleť hebkou, vyživenou a vrásky zejména pod očima nejsou po třech týdnech skoro vidět!! Musel a jsem se podělit, krém mě nadchnul...
 • Alice 31.10.2019
  Děkuji!
  Dnes má každý krém s kyselinou hyaluronovou, vyzkoušela jsem levné i dražší krémy, až tento mi naprosto vyhovuje a hlavně funguje! Pleť mám vypnutou, krásně se roztírá -za mne super!
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin