• 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity Denní krém spf 30
 • 2/4 hlavní benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 ingredience
 • 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity Denní krém spf 30
 • 2/4 hlavní benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 ingredience

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30

5
2 recenzí
Anti-age hydratační krém pro zralou pleť
Vhodný pro všechny typy pleti
Vyplňuje hluboké vrásky

Anti-age denní krém pro zralou pleť s SPF 30 a UVA ochranou

Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

O produktu

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 je denní krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně s olejem z ostropestřce mariánského, který pleť intenzivně hydratuje a vyživuje. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.   

Denní krém obsahuje také SPF 30 s UVA filtrem pro zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření, které může prohlubovat vrásky a urychlovat tak proces stárnutí pleti.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčové závěry

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie1 u 120 žen ve věku mezi 50 a 65 lety, které uvedly následující výsledky po dvou a čtyřech týdnech pravidelného používání.

Po 2 týdnech Po 4 týdnech
Zlepšuje vzhled mé pleti 100% 100%
Zanechává pleť zářivou 100% 100%
Výrobek je skvělý jako základ pod make-up 99% 100%
Intenzivně hydratuje pleť 98% 100%
Vyplňuje hluboké vrásky 85% 100%
Pleť je na dotek pevnější 97% 100%
Omlazuje moji pleť 100% 99%

1 Výzkum společnosti BDF, uživatelská studie, prosinec 2019

Vlastnosti

 • rychle se vstřebává
 • nekomedogenní
 • skvělý jako podklad pod make-up
 • jemná parfemace

Použití

Použití

 • Naneste ráno a/nebo večer na důkladně vyčištěný obličej, krk a dekolt.
 • Jemně vmasírujte do pleti.
 • Zamezte kontaktu s očima.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Zjistit více

Tonizace

Zjistit více

Péče

Zjistit více

Speciální péče

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s Eucerin Elasticity + Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

Zjistit více

Doplňková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50.

Zjistit více

Doporučení

Použijte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30, pokud ...

Máte zralou pleť a hledáte denní krém, který redukuje vrásky a zvyšuje pružnost pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

Chcete chránit vaši citlivou zralou pleť před poškozením UV zářením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 s SPF 30 a UVA filtrem poskytuje účinnou ochranu před fotostárnutím a prohlubováním vrásek.  

Hledáte denní hydratační krém jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 je ideální jako základ  pro make-up.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte denní krém pro zralou pleť s SPF 15 a UVA ochranou:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15

Hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity noční krém.

Hledáte oční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Vyzkoušejte Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15.

Hledáte pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti a odolnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Pleťové olejové sérum.

Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur.

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť (podle vašeho typu pleti). 

Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší pleti jsou první známky stárnutí - jemné linky a vrásky:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30, který je vhodný pro všechny typy pleti. 

Ingredience

Jak účinkuje

S přibývajícím věkem naše pleť produkuje stále méně kyseliny hyaluronové a snižuje se také její množství kolagenu a elastinu. Dochází ke změnám v její struktuře - tvoří se hluboké vrásky a pleť začíná ochabovat. Také funkce krevních cév se s věkem zhoršuje a pleť získává stále méně kyslíku a výživy – proto je naše pleť na pohled "unavená" a méně zářivá. 

Aktivní složky v Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denním krému SPF 30 a SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočním krému společně přinášejí řešení hned několika známek stárnutí.

Výrobek obsahuje inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, díky níž lze lépe cílit viditelné vyplňování hlubokých vrásek. 

Mladistvá pleť

Mladistvá pleť je pevná a zářivá (schematické znázornění)

Zralá pleť

Ve zralé pleti se tvoří vrásky a ubývá pružnost a zářivost (schematické znázornění)

Složení obsahuje také arctiin, aktivní složku, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v buňkách pleti.

Denní krém SPF 30 je dále obohacen o olej z ostropestřce mariánského (který pleť intenzivně hydratuje a vyživuje) a Denní krém SPF 15 je obohacen o silymarin (silný antioxidant, který chrání před rozkladem kolagenních a elastinových vláken a zlepšuje cirkulaci v pleti na buněčné úrovni). Oba denní krémy poskytují UVA a UVB ochranu před slunečními paprsky, které mohou prohlubovat vrásky a urychlovat proces stárnutí pleti.  

Pleť je na pohled i na dotek pevná, hladká, svěží a zářivá. 

FAQ (3)

 • Proč je důležité, aby můj hydratační krém poskytoval sluneční ochranu?

  Pleť obličeje je častěji vystavována slunci než pokožka těla a je citlivější na škodlivé UVA a UVB paprsky, které mohou urychlit proces jejího stárnutí. Přečtěte si o tom jak ve článku Pleť a slunce. Chcete-li předejít zbytečnému fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření), doporučujeme používat denní krém, který poskytuje odpovídající UVA a UVB ochranu. Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 nabízí UVA a UVB (SPF 30) ochranu.

  Pokud dáváte přednost nižšímu SPF, vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15. Při intenzivnějším vystavení slunci zvolte vyšší ochranný faktor z řady Eucerin Sluneční ochrany, jako je například Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50. Tento výrobek obsahuje technologii Eucerin Advanced Spectral Technology, která kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry1pro vysokou ochranu proti UV záření s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vznikající vlivem UV záření a vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS).

  1 Odpovídá vysokým standardům UVA a UVB ochrany definovaným organizací Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyšší než doporučuje EU.

 • Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž hlavním problémem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Výrobky společně napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.     

  Pokud vás trápí spíše časnější stádium linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler. A pokud je vaším hlavním problémem stárnutí pleti její ochabování, ztráta objemu a obličejových kontur (jak to bývá často u žen zhruba mezi 40 a 50 lety), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně pro vyplnění vrásek a zpevnění kontur obličeje pro liftingový účinek.   

  Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

 • Pomůže mi tento výrobek redukovat či odstranit stařecké skvrny?

  Stařecké skvrny jsou často způsobeny nadměrným sluněním, proto používání odpovídající ochrany proti UVA a UVB záření pomůže zabránit jejich tvorbě nebo zhoršení. Pokud hledáte sérum proti stárnutí pleti, které redukuje stařecké skvrny a brání jejich opakovanému výskytu, doporučujeme Eucerin 3D Sérum Elasticity + Filler, které obsahuje thiamidol, exkluzivní složku značky Eucerin. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že redukuje stařecké skvrny, viditelně vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Můžete jej nanášet ráno a večer pod váš denní a noční krém.

5
2 recenzí *
2
0
0
0
0
 • Tereza 01.01.2021
  Super!
  Nepotřebuji se mazat na horách ochranným slunečním krémem, tento to pokryl na 100%, už u něj zůstanu i na léto, faktor OF 30 mi vyhovuje a na vrásky je krém také super!
 • Tereza 01.01.2021
  Super!
  Nepotřebuji se mazat na horách ochranným slunečním krémem, tento to pokryl na 100%, už u něj zůstanu i na léto, faktor OF 30 mi vyhovuje a na vrásky je krém také super!

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin